Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » OutBalkon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Obecné OutBalkon Příspěvek č. 1


Zdravim Growers )
Chtel bych se tak trosku pochlubit a hlavne zjistit, Vas nazor na muj out !)
Je to NoName ..To jednoho dne jsem si zresil fakt libovy skank a znej mi vypadlo tohle seminko )
Mam to v Light Mixu..V dobe rustu jsem nehnojil...Ted hnojim Plagron Alga Bloom..
Tohle je trosku starsi fotecka myslim tak 10 dnu ..zitra bude uz new !.))

Old Post 01-08-2010 v 12:19 PM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 2

Pěkná Jen tak dál

Old Post 01-08-2010 v 16:21 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jo jo tak akorát :-)

Old Post 01-08-2010 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 4

Diky jen me ted dostava..prepnul jsem ji na kvet (hnojim) ale vetve rostou porad jak je to mozny ?tohle mi dela poprvy

Old Post 02-08-2010 v 13:44 PM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele Pompo - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 5

hnojivo nestačí na to aby začala kvést, potřebuje změnu světelné periody

Old Post 02-08-2010 v 13:52 PM
Pompo je offline   Profil uživatele Pompo   Find more posts by Pompo   Foto galerie člena Pompo   Click here to Send Pompo a Private Message   Add Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 6

no a to je na zacatku podzimu ?
nebo jak ?))

Old Post 02-08-2010 v 19:12 PM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 7

zmenit periodu muzes zatemnením ...

Old Post 02-08-2010 v 19:16 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Jack Ek.
no a to je na zacatku podzimu ?
nebo jak ?))


Zatemnenie, alebo počkaj na skracovanie dní. Aby sa prepla na kvet musí mať maximálne 12 hodín svetla denne.
Keby použijeľ Hľadať, alebo prečítaš FAQ, vieš všetko potrebné...

Old Post 02-08-2010 v 20:44 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 9

jj to uz jsem cetl vse ) ale ted jsem si nevedel rady tak radsi se zeptam) no takze ja ji proste hodim treba do komory na den...?

Old Post 02-08-2010 v 21:21 PM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 10

To tě chci vydět jak budeš tolik dnů šaškovat tam z5 tam z5 Udělej si kostru a pres to hod plachtu , at nemusíš kvítí přenášet jak blbej

Old Post 02-08-2010 v 21:29 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 11

pravidelně kytku třeba v 7večer hodiš do tmy kdyz ju v 8 - 9 večer rano vytahnes na svetlo a tento postup budes praktikovat po celou dobu kvetu kytka pokvete :-) ona shruba po 3 dnech zatemnovani pozna rozdíl periody a začne nakvetat zezačatku jen tak z lehka a az se obevi první naznaky palic zacni poradne hnojit na kvet a rozjede se ti to :-D a pak uz budes veselej

Old Post 02-08-2010 v 21:31 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 12


citace:
Původní příspěvek od MDe_
To tě chci vydět jak budeš tolik dnů šaškovat tam z5 tam z5 Udělej si kostru a pres to hod plachtu , at nemusíš kvítí přenášet jak blbej



ja je přenaším každej večer každy rano nějak sem si zvykl si vzdycky u toho dam šluka pokecam si s kytičkou a tak kazdej den je to docela zabava


moje aktual kyti

Old Post 02-08-2010 v 21:32 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Immortall



ja je přenaším každej večer každy rano nějak sem si zvykl si vzdycky u toho dam šluka pokecam si s kytičkou a tak kazdej den je to docela zabava


moje aktual kyti


A máš o zábavu na dobrou noc postaráno

Old Post 02-08-2010 v 21:35 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 14

Jack Ek. - Kde si jí měl jak tet byla ta zima ?

Old Post 02-08-2010 v 21:36 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 15

stím se počíta muj celej grow je založenej na zabavě .. :-) dělam to pro radost ne pro vynos a vypalenou hlavu ..

Old Post 02-08-2010 v 21:36 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 16

Já u ní taky dokážu sedět i hodinu a dívat se jen na ní Já nechám kvítí ještě se protáhnout a pak zatemním . Ty počasí co tet jsou (ras teplo ras zima) mě pěkne sere .. pořád kytku , která není zase tak lehká" tahat sem a tam .. tak sem jí dal na půdu pod střešní okno . V noci je tam pořád teplo a přes hyce otevřu okno .. asi počítám týden a prostě připínáčkama dám folii nebo nějakou černou tátku do okna (ale jak jsi psal v 7 ráno né to ještě spím )

Old Post 02-08-2010 v 21:40 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2021 - Balkon - 0 odpovědí
12-07-2016 - Balkon - 5 odpovědí
19-07-2012 - Balkonovky - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1442070 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív