Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » OutBalkon
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 17

hm kytku mam v kyblu tezka mi neprijde .. vemu za stonek a jdu je uz dost dobre zakorenena takze toto ji absolutne nevadi a hlavne sem vidlak takze mam vsude blizko nosim ju jen tak 5m ze slunce do zatemnene mistnosti

Old Post 02-08-2010 v 21:42 PM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 18

Můj člověk taky sem Wydláček ale zase tak moc né no .. Celou dobu sem jí měl venku ráno do 10 polostín od 10 do 5 žár koule od 5 - pak polostín až stím po tmu ale jak byla zima sem neměl srdce kytku nechat venku tak mi voněla v pokoji , pak jeden byl krásný den tak byla venku a BUM zase zima .. říkám prdím na to a dal sem ji na půdu

Old Post 02-08-2010 v 21:47 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 19


No kdyz byla ta zima tak ta kytka byla jednou venku a pak normalne na noc sem ji hodil domu ....ok takze koupim nakou cernou plachtu a hodim to pod ni..no ale kdyz tam tak bude,mam ji udelat nakej otvor na vzduch ne ?

Naposledy upravil Jack Ek. 03-08-2010 v 10:05 AM

Old Post 03-08-2010 v 09:51 AM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 20

Když nebudeš tu plachtu dávat uplně po zem tak nemusíš . Větřík ti tasm půjde jak říkal kolega - 7-8 odkrij a 8-9 zakrij . Pokud plachtu budeš sumdávat na noc tak si piš že budeš mujset ráno brzo vztávat a dávat zase plachu na ni .

Old Post 03-08-2010 v 09:56 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Immortall
Stálý Člen

Karma uživatele Immortall - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 21

vubec plachtu nesundavej absolutne zbytecny klidne tam muzes nechat ve tme aji dyl... ta perioda nemusi bejt presna ne sekundy .. ale pod plachtou se drzi dost vlhko tak hrozi trochu plisen ale jen pokud bys mel na kytce nejakou otevrenou ranu jinak s privodem vzduchu si nelam hlavu .. nikdy to neudelas vzduchotesny .. :-)

Old Post 03-08-2010 v 10:00 AM
Immortall je offline   Profil uživatele Immortall   Find more posts by Immortall   Foto galerie člena Immortall   Click here to Send Immortall a Private Message   Add Immortall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 22


Tady je dalsi fotecka..takze to chapu spravne kdyz ji treba v 10 rano vyndam ven na slunko a pak v 8 ji dam pod plachtu tak by to melo by ok jo ?)

Old Post 03-08-2010 v 10:10 AM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 23

jinak dekuju za helpa chlapi

Old Post 03-08-2010 v 10:15 AM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 24

Koukámm koukám že se ti krásně košatí

Old Post 03-08-2010 v 10:29 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 25

no kosati mam tam 21 vrsku ) jsem za to statsnej pac muj minulej out dopadl spatne pac jsem se stehoval a kyti to neprezili ...

Old Post 03-08-2010 v 11:25 AM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 26

ty vetve jsou krasny..je na nic hodne pater..radej se blizko vedle sebe takze verim ze by z toho mohlo byt dobrejch par g..no kazdopadne budu rad kdyz to vubec do kvete

Old Post 03-08-2010 v 11:28 AM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Jack Ek.
no kosati mam tam 21 vrsku ) jsem za to statsnej pac muj minulej out dopadl spatne pac jsem se stehoval a kyti to neprezili ...


TO ZNÁM

Old Post 03-08-2010 v 11:31 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 28

kazdopadne na tech vetvi se mi delaj dalsi vyhonky..rostou nak moc rychle pred 5 dny nebyly ani znamky toho ze by si na nic jeste neco delalo ci rostlo ale jak jsem koukal tak mi malem vypadli oci ) proste Happy Groww

Old Post 03-08-2010 v 11:40 AM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack Ek.
Stálý Člen

Karma uživatele Jack Ek. - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 29

Kazdopadne budu dodavat dalsi fota at je na co koukat )Jinak to fotil mobile kterej ma 2.0mp takze se nedivte za kvalitku njn na fotacek nemam .))

Old Post 03-08-2010 v 11:41 AM
Jack Ek. je offline   Profil uživatele Jack Ek.   Find more posts by Jack Ek.   Foto galerie člena Jack Ek.   Click here to Send Jack Ek. a Private Message   Add Jack Ek. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 30

Já mám toto . Byla 2x vázána a díky zimy tady co byla

Old Post 03-08-2010 v 11:44 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 31

moje byla 2x vázána a diky zimy co tu byly nic moc zatím

Jeeště tady - http://pictureup.cz/picture/verejny...518s7003378.jpg , http://pictureup.cz/picture/verejny...540s7003385.jpg

Old Post 03-08-2010 v 11:45 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Jack Ek.
kazdopadne na tech vetvi se mi delaj dalsi vyhonky..rostou nak moc rychle pred 5 dny nebyly ani znamky toho ze by si na nic jeste neco delalo ci rostlo ale jak jsem koukal tak mi malem vypadli oci ) proste Happy Groww


zdarec,tak počítej stím,že se ti to ještě rozvětví a přibydou další mezipatra pokud to máš moc nachumlané na sobě tak to pomocí provázku roztáhni at to má víc světla i na ty mezipatra a uvidíš jak se ti to bude krásně víc ještě košatit at se daří..

Old Post 03-08-2010 v 11:45 AM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-10-2021 - Balkon - 0 odpovědí
12-07-2016 - Balkon - 5 odpovědí
19-07-2012 - Balkonovky - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0654180 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív