Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Zelené Údolí 2010
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Zelené Údolí 2010 Příspěvek č. 1

Předem bych chtěl pozdravit všechny stávající členy a celou tuhle komunitu a popřát všem at se jim letošní sezona vydaří co nejlépe a plísen a dacani čorkařští at se všem vyhnou na sto honů!

Jaro se nám letos trochu rozplakalo,tudiž jsem byl donucen kytičky asi měsíc i s vyklíčením držet doma pod zářivkama 4krát 18W,dvě modrého a dvě bílého spektra,o vlhkost se starala zvlhčovačka sps808.

Semena šli do hlíny v jogurtových kelímkách asi v první půlce května a poté zrovna pod zářivky.Ven i do foliáku jsem sadil první dva týdny v červnu.

LETOŠNÍ SESTAVA

MAZAR-Dutch passion ,reg.seeds.
ORANGE BUD- Taktéž.
POWER PLANT-Taktéž.
QUASAR-Budha seeds,reg.

HollandsHope F2-můj vlastní přeprc.
HH/PurpleWidow F2-také můj přeprc akorát pyl byl jednoho místního člena.
Bella/Top44-od strašlivého bubáka,(a jednoho bývalého člena)
TOP44-bubák
WhiteRhino-bubák
Silverado/WhiteSatin-bubák
WW Mix-bubák
No a pak tu mám ještě tuším Widow skunk F?

ŘEZY

3ks WiteRhino
1ks WhiteRussian
1ks Top44

Co se týče míst,substrátu a hnojiv,už nejakou dobu používam řadu bioobizz,jenž se mě osvědčila asi nejlépe ze všech hnojiv která jsem měl možnost vyzkoušet,né však vše co mají v nabídce,když začnou holky kvést přileju ještě sem tam PK 13-14 od Atami ale v zásadě jse snažím to s tím hnojením zase nějak moc nepřehánět,v období květu se s nima ale nepárám a peru to co se dá ,až do závěrečného dvoutýdeního prolevání čistou vodou.

Substrát používám odzkoušeny a to starý uležený ovčí hnůj namíchaný s perlitem,tot vše.

Míst mám letos trošku více .Foliáček,jako loni akorát byl převezen na jiné místo,něco je v dírách na zahradě a asi 20 kytek je zasazených v lesních školkách,doufám dost daleko od veškeré havěti,hlavně té lidské.

Old Post 26-07-2010 v 12:48 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 2



První fotky jsou z foliaku,jehož posádku činil 3 krat Mazar,3ks Orange Bud a 3ks Power Plantu.

K dnešnímu dni zničil hraboš jeden orange bud,druhy byl samec a třetí je na štěstí krásná samička.Power plant zatím ukázal své pohlaví jen u jedné kytky- také samička,no a mazarky to vypada vše na samičky akorat jedna je značně pohmožděná od pana hraboše,který naštěstí už není na světě božím,mrdka...

Old Post 26-07-2010 v 14:57 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 3





Druhá várka je ze zahrady,kytičky zatím vypadají dobře,akorat potřebujou trochu pohnojit aby se pěkně zazelenaly,bohužel přes momentální déšt to ní možné.

1.foto Macatá Bella/Top44

2.foto Purple Widow/Hollands Hope,která nám už pomalu začíná kvést.

3.foto řízky dole White Rhino,nad ním White Russian a ještě dál kousek Top44

4.fotka Tak trochu celek

Old Post 26-07-2010 v 15:24 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 4






Závěrečné fota jsou z lesa a jemu přilehlých ploch,je tam toho hodně tudiž ještě nebudu popisovat jednotlivé kousky.Nemusite se však bát že by tomu do bodoucna tak nebylo,vše mám dostatečně popsané a rozdělené.

Čekám akorát až vytrhám samce,trochu se to protřídí a hlavně až začnou kytky kvést,at je na co mrknout.

Tak tedy něco na ochutnávku,kytičky zde mají zhruba od 120 do 180cm.

Old Post 26-07-2010 v 15:43 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf - 67% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 5

Krásné kytky... K+

Život je boj, tak bojuj jako o život !!

Naposledy upravil Dwarf 26-07-2010 v 16:13 PM

Old Post 26-07-2010 v 15:55 PM
Dwarf je offline   Profil uživatele Dwarf   Find more posts by Dwarf   Foto galerie člena Dwarf   Click here to Send Dwarf a Private Message   Add Dwarf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystik
Stálý Člen

Karma uživatele Mystik - 70% PěstitelskáKarma uživatele Mystik - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 6

tie lesovky su kraaasne..Prajem uspesnu sklizen a urcite to tu budem sledovat..

I ♥ Graffiti and Growing.

Skunk#1 grow 2010
Buddha seeds autoflower 2011

Old Post 26-07-2010 v 17:01 PM
Mystik je offline   Profil uživatele Mystik   Find more posts by Mystik   Foto galerie člena Mystik   Click here to Send Mystik a Private Message   Add Mystik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7

Moc moc pěkne kamo K+

Old Post 27-07-2010 v 07:08 AM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Hoj! Příspěvek č. 8




Po krátké odmlce pár foteček,kytičky začínají pomalu kvést,všichni samcy jsou už mimo hru,tak jen čekat jak to půjde letos dál.

Fotečky jsou aktualní,kytkám se vede zatím vcelku dobře,začal jsem pomalu přihnojovat na květ,jedna z kytiček je už plném květu a to cross z vlastní zahrádky PurpleWidow/Hollands Hope.

Zatím se zdá že jse vše podařilo a dávam ji max 4 až 5 týdnů do kosy,pomalu ji začínám vykrmovat a holka se začíná pěkně vybarvovat.

Old Post 26-08-2010 v 17:12 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 9






No a jak to roste dál?Řízečky letos rostou spíše do šířky,což je z velké časti i moje práce,tudiž mám i radost,že nepůjdou tolik vidět,všechny se už pomalu pouští do květu,White rhino se svou brilantní vůní nezapře již delší dobu.

1.White Russian





2.Top 44





3.White Rhino





4. Slečna která letos dokazuje sílu původních genů a letos určitě patří k nejžhavějším favoritkám Top44/Belladona,dělá mě obrovskou radost.Bohužel to vidím ,že kytka bude pěkně bojovat v konečné fázy květu s tíhou palic,protože už v růstu měla co dělat aby se udržela alespon trochu rovně a nevyvracela se,vše je vyvázané tak uvidíme.


5.Stonek OrangeBud foliak,z toho se stala trošku bush,na které není momentálně co k vidění ale za to práce zabere asi nejvíce z letošního pěstu.

Fota z lesa během víkendu.

Old Post 26-08-2010 v 18:20 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mac
Stálý Člen

Karma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mac - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10

Jen tak dal

Old Post 02-09-2010 v 07:00 AM
Mac je offline   Profil uživatele Mac   Find more posts by Mac   Foto galerie člena Mac   Click here to Send Mac a Private Message   Add Mac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 11






Zdarec palec,po týdení navštěvě a hlavně po týdeních deštích,které jak to vypadá asi jen tak neustoupí,jsem se byl podívat na kytičky ktere mě dělají opravdu radost.

Vše už nám začlo kvést,z čehož jsem velice rád akorat jeden PowerPlant ve foliaku je trochu pomalejší ale ona to holka snad všeshno dožene a ještě překvapí.

První fotečka již zminovany foliak ktery letos trochu přerostl ale pár špagatu a trochu snahy to vše v klidu spraví a holky jedou v klidu dál,doufam,že už se stím růstem trochu sklidní a začnou se věnovat tvorbě palic.






Slečna jmenem HH/PW mě dělá velikou radost zatím ani znamka plísně a vesele se začína pouštět do poslední fáze květu,dneska dostala zálivku bloomu a topmaxu,která se bude ještě opakovat tak max dvakrát a pak už jen ripen a čistá voda,možná jste jsi všimly ,že jsem v předchozích příspěvcích psal,že jse jedná o PW/HH trochu sem to popletl takže matka je Hollands Hope a otec Purple widow,kytička jsi vzala z obou genů dle mého to nej a rozhodně je to první adept na letošní kosu.







Další slečna jenž se rozhodla konečně pustit do květu je Top44/Belladona aproto jsem neváhal a holčina dnes dostla první květovou zálívku,která jse ale ještě neobešla bez trošky growu také od biobizz.






Na závěr fotečka celku a to hlavně řízečků v tomto pořadí Top44,White Russian a White Rhino a nad nima opět Top44/Bella.

Naposledy upravil marw 24-10-2010 v 20:12 PM

Old Post 02-09-2010 v 18:42 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 12






No a co jse týče kytek v lese,tak holky jsou na tom velice zle co se nepodařilo pokazit matce přírodě krasnýma deštěma o to se postaraly srnci,totálně ostrouhaly vše co mělo přes dva metry a z kytek zbylo jen pár pahylů a mě oči pro pláč,vím že fotky nejsou nijak extra a kytičky by potřebovaly pohnojit ale i přes mou snahu jim dopřát trochu žradla sem vždycky zmokl jako prase a hnojeni bylo tudiž k ničemu,i když jsem vyšel z domů za slunečného počasí je toto místo pro mě zakleté,pač jsem vše řádně zalil a ono mě vždycky začalo jak na svinu pršet,tudiž má snaha byla k ničemu,no něco tam ale i tak zůstalo ale i tak jsem se rozhodl že kytičky nechám z větší časti na pospas matce přírodě a uvidíme co dokaže,dostanou max. dvě až tři květové zálivky a tod vše.






K fotečkám
První foto HollandsHope tmavé pheno,nasadil jako první na květ.










Druhá a třetí fotka je Silverado/WhiteSatin a jeho květ.











Čtvrtá fotka říízek WhiteRhina











A jako poslední je fotka Quasaru a názorná ukázka toho co dokáží srnci.






Kytek je tam ještě asi 5 nebo 6 ale na těch není momentálně co k vidění,uvidíme co ukážou v květu a budu doufat,že z nich něco bude.

Old Post 02-09-2010 v 19:22 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 13






Máme tady pár oktuálních foteček.


1.HH/PW kytka dostala v sobotu naposledy ripen a už bude jen na vodě,dávám ji max dva tydny ale vidím to spíše na 10 dní,jinak kytka zatím velice dobře odolová plísni i přesto,že počasí zde bylo poslední dobou převážně deštívé.
2.Palička HH/PW



















3.foliáček pohledem ze zhora,kytky zde mají něco přes dva metry a vše už vesele kvete,na květ nejrychleji nasazuje Orange Bud a Mazar,Power Plant jsi dává celkem na čas,tak uvidíme co předvede,každopádně je jasné,že zde něteré kytky zustanou až do začatku listopadu.


















4.Top44/Bella,kytka už si z vesela kvete a dostavá extra porce hnojiv.










5.Řízky pěkně ze zhora.






Jinak jsem pomalu vysadil růstové hnojiva a momentalně kytky dostávají bloom a pk13 14,jak jse dostanou do pokročilejšího stadia květu vyměním pk za Top Max,který jse mě nejednou výborně osvědčil.

Old Post 12-09-2010 v 12:13 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 14






Takže maličká aktualizace,tentokrat jen z lesa kde srnky letos totálně poničily co se dalo a opravdu jsem ještě nezažil aby tak zaúřadovaly, zůstalo po nich jen pět kytiček z cehož nemám vůbec radost.


JinakPW/HH už je asi 6dní seknutá,bohužel jsem u toho nebyl a vše obstarala má věrná kolegině jenž bohužel nedisponuje fotoaparátem.







No něco bližšího ke kytičkám
jako poslední bojovnice zde zůstanou ještě tyto kousky

1.Orange Bud,kytička určitě potřebuje ještě dost čau než bude hotová,vidím to tak na druhou půlku října tak snad počasí bude přat a vše klapne jak má.










2.fotečka je Hollands Hope jenž půjde tento týden dolů,když bude počasí o víkendu přát tak nejlépe tehdy.kytka už je zhruba 10 dní bez hnojiv.








3.fotka HH květ













4.Silverado/White Satin květ













5.Top 44







Jinak dalším kytičkám jse taky moc daří a vše časem nafotím.

Naposledy upravil marw 24-10-2010 v 20:17 PM

Old Post 27-09-2010 v 19:36 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 15




Ještě jsem našel nějaké fotečky White Rhina co zůstalo v lese,tak tady jsou.


















Kytka chce minimálně ještě tak měsíc tak se necháme překvapit jak se stím popere.

Old Post 29-09-2010 v 11:46 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 16





Po delším čase a nekonečném boji s blbcema co člověku vlezou pomalu až do baráku,jsem se rozhodnul,že zde pošlu ještě pár foteček toho co zůstalo a nebo toho co už se podařilo,né vždy úplně ideálně sklidit,letos se to celé nějak nevydařilo tak jak sem si představoval,každopádně nehažme flintu do žita,bylo i hůř a na pár brk snad taky zbude.




Foto číslo1 je celek toho co se podařilo zachránit od vrchní kytky
Top44
WhiteRussia
WhiteRhino a za nima Top44/Bella,jinak toto foto jez 09.10.










2.Top44/Bella ta šla dolů na dvakrát nejdříve její horní část a tento víkend spodek,bohužel to jinak nešlo,foto opět 09.10.






3.Top44 kytka už je taky v klidu a suchu foto 09.10. šla dolů minulí pátek.Dle mého toto pheno ideální do zdejších krajin panečku!






4.Top44/Bella foto16.10. kdy šla dolů její druhá část,krásná kytka jak stavbou,rychlosti květu tak i celkovou strukturou palic o vůni ani nemluvě, ta bella se v ní nezapře.



Tak to je zatím asi vše a hodně zdaru všem!

Old Post 19-10-2010 v 18:39 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-09-2013 - zelená pole 2013 - 83 odpovědí
28-10-2011 - Úrodné údolí 2011 - 34 odpovědí
17-07-2010 - Skleník 2010 - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2465400 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív