Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Světýlka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Nápad Příspěvek č. 1

Chtěl jsem se jen zeptat, jestli nekdo nemate zkušenosti se zářivkama na květiny - takový ty typy FLORA - viděl jsem za 400,- pěknou 2550 lumenů a fakt si říkám (nechce se mi dávat 3000,- za sodík), jestli to aspoň trochu poroste - jestliže jsou zářivky přizbůsobeny fotosyntéze a jsou k tomu určeny a někomu to roste i pod 22W spořivkama.

Díky...

Who's the man ??

Old Post 08-11-2002 v 08:26 AM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel
Nový Člen

Karma uživatele Gargamel - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 11 

Nápad Příspěvek č. 2

zdar urcite budou lepsi nez obyc. coolwhite ale koupil urcite dve ne-li tri ale to uz je zas dost penez ikdyz ne zrovna try litry no jestli do toho pudes tak by me zajimalo jak to pod nema roste tak se dyztak za cas pochlub s vysledkama a preji hodne zdaru mej se

V Poho, v poho, v pohodě nebo ne? ale jóóóóó!

Old Post 09-11-2002 v 19:53 PM
Gargamel je offline   Profil uživatele Gargamel   Find more posts by Gargamel   Foto galerie člena Gargamel   Click here to Send Gargamel a Private Message   Add Gargamel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dadanek
Stálý Člen

Karma uživatele dadanek - 51% PěstitelskáKarma uživatele dadanek - 51% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 66 

Příspěvek č. 3

Zářivky určitě udělaly velkej pokrok v kvalitě světla, ale nejsou v modě. Nadruhou stranu kup zářivky, patky, startery, tlumivky, kabely a zjisti, že je to k hovnu.

To je ale dřina, když chce člověk jednou něco dělat pořádně!

Old Post 09-11-2002 v 20:00 PM
dadanek je offline   Profil uživatele dadanek   Find more posts by dadanek   Foto galerie člena dadanek   Click here to Send dadanek a Private Message   Add dadanek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 4

Na růst jsou ty zářivky dobrý. Měl jsem tam dvě 36W na tři kytky ve skříni 80x160cm a rostlo to v pohodě, ale na květ už nestačí, tam by to ten sodík už opravdu chtělo, pokud chceš mít slušnej výnos .

Old Post 09-11-2002 v 20:08 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 5

Hele zářivky jsou fajn na růst (já s nima i kvet,ale je to celkem řídký-koupim sodík) múžeš s nima regulavat růst, ale na květ to chce sodík, jo a za 3000 to bude z grow shopu, že jo-na ně se vyprdni poptej se někde ve velkoobchodě seženeš to o polovic levnějš (bez stínítka)
tak třeba http://www.CEHAELEX.CZ 400W (sodík+starter+tlumivka) už za 1100,-
jo já měl 4x18W zářivky

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 10-11-2002 v 22:04 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NITRO
Nový Člen

Karma uživatele NITRO - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 6

Kvetaku si delas srandu?Ten odkaz na tu prodejnu svetel....Mam ji rovnou za barakem a ja blb si ten sodik objednaval odnekud z Moravy.

Je ztracený každý den našeho života, kdy jsme se nezasmáli.
Sebestian Roch Chamfort

Old Post 04-02-2003 v 22:23 PM
NITRO je offline   Profil uživatele NITRO   Find more posts by NITRO   Foto galerie člena NITRO   Click here to Send NITRO a Private Message   Add NITRO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 7

No tak vidíš a sou v pohodě-sem si koupil zářivky Philips daylight (oni sou to coolwhite spektrem)-takže bacha na to, ty s 6500°K sou speciální asi za 60,- označení asi 18/865, nebo tak nějak

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 05-02-2003 v 08:47 AM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-12-2004 - světlo - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9078670 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív