Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Digitální spínací hodiny za 340 Kč s DPH!!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 1

Ano, je to tak!
Koupil jsem je včera ( 06.11.2002) v Makru za 340 Kč s DPH!
Přístroj se nazývá "Digitální spínací zásuvka ZSD-16"
Má osm nastavitelných časových programů, možnost nastavení letního času, je zde k dispozici 16 kombinací dnů nebo bloků dnů.
Jednoduchým přepnutím můžete hodiny trvale vypnout, zapnout nebo nachat pracovat v nastaveném režimu.

Specifikace: Napětí 230V-50Hz
Max.zatížení 16A, 3500W
Min. nast.čas 1min
Prac.teplota -10 až +50 stupňů C.
Rozptyl +- 1 min za měsíc.

Výrobce si již nepamatuji, mám zde pouze návod k obsluze, ale to není podstatné. Tou je, myslím, cena a ta nyní rozhoduje.
Konečně jsou digihodiny dostupné široké pěstitelské veřejnosti.

Tedy huráááá do Makra

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 07-11-2002 v 10:43 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Ceny klesají... Příspěvek č. 2

2Bohour

Jo, tu funkci "random"- tedy náhodné spouštění mají taky, jestli to kámošovi blbne,je mi líto, blbnout může všechno.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 07-11-2002 v 11:47 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gargamel
Nový Člen

Karma uživatele Gargamel - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 3

zdarec tak podle popisu by mohli byt stejne co jsem koupil ja tak pred dvema mesici v OBI meli je tam za, to mi nebudete verit 279.- v akci a nedavno jak se m byl v OBI pro neco uz nevim co tak jsem je tam jeste videl.

V Poho, v poho, v pohodě nebo ne? ale jóóóóó!

Old Post 09-11-2002 v 19:30 PM
Gargamel je offline   Profil uživatele Gargamel   Find more posts by Gargamel   Foto galerie člena Gargamel   Click here to Send Gargamel a Private Message   Add Gargamel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Czilum
Stálý Člen

Karma uživatele Czilum - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 4

já koupil v Horbachu digital časový spínač za 299 Kč,a nachází se v Praze na černy mostě

Old Post 10-11-2002 v 16:06 PM
Czilum je offline   Profil uživatele Czilum   Find more posts by Czilum   Foto galerie člena Czilum   Click here to Send Czilum a Private Message   Add Czilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 5

2MrVoslik: Nevidím jedinou výhodu v mech.hodinách.Snad jedině v ceně.


No výborně, takže i pod tři kilča, to je fajn. Snad budou šlapat i dál tak jak mají, případně pro jistotu zadejte čas do paměti dvakrát, jak píše Bohour.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 11-11-2002 v 12:03 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3055980 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív