Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Grow 2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Dotaz Grow 2 Příspěvek č. 1

Zdravím grower po niekolkoročnej odmlke.No konecne som dostal moznsto splnit si svoj "detsky" sen a vypestovat si niejake tie kvety.Takze aby som bol presny miestnost ma rozmery 3x2m rrozm rozmyslal som o 3x600w no neviem či ist hlinu alebo hydro,preto sa obracam s otazkou na vás milí groweri.Raz som isiel v hline ale to bol prvy grow a nebolo to nic moc,a jak tu pozeram na vsetky tie krasne hydra tak uvazujem ci si nezadovazim niejaky drip system alebo NTF tušim sa to vola.Ktore sa oplati viac?Dalej hnojiva?AH?alebo Plagron? A dalsie zaujimave postrehy a rady za vsetko budem rad postupne snad bude aj niejaka fotodokumentacia.dakujem

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 13-07-2010 v 21:57 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

Este ake odrody by bolo idealne ist?

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 13-07-2010 v 21:58 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 3

Člověče, já ti nechci moc brát iluze, ale já bych začal s nějakým míň ambiciozním projektem, než je 3x600W a hydro. Já považuju pěstování v hlíně za nejsnadnější grow. Pokud píšeš, žes pěstoval jenom jednou (v hlíně) - a že to nebylo nic moc, tak se nepouštěj do ničeho složitějšího. Nejdřív bych se, být tebou, naučil na hlíně, na 400 W (jedna lampa - halogen na růst, sodík na květ) a na menším prostoru. A pokud se naučís s tímto efektivně pěstit, tak se pouštěj do větší watáže, většího prostoru a složitějších pěstebních technik. Nicméně - já konkrétně - se obloukem zase vrátil k pěstování v hlíně, je to médium míň náročné na čas a taky mi víc chutnají výpěstky.

Dále mluvíš o nějaké malé místnosti 2x3 m - tak si ověř, že z tohotle kamrlíku budeš mít kam odvádět teplo.

Hnojiva? Tak to neporadím, musím přiznat, že moc nesleduju, které je nejlepší. Já tak nějak ze setrvačnosti používám Kristalon Start na růst a od Plagronu používám hnojivo na květ a Phyt-amin.

A odrůdy? Těch je na výběr mraky. Ale já bych pro začátečníka doporučoval Mazara - má výbornou výnosnost, velký obsah THC, účinky mi naprosto vyhovují - a hlavně se strašně snadno pěstuje, je to takový plevel, o který se téměř nemusíš starat - a on stejně pěkně nakvete. A pokud nechceš pěstovat z řízků, tak si rozhodně pořiď feminizovaná semínka - já už nemám náladu na plýtvání prostorem. Jsem rád, když můžu zasadit jednu až dvě kytky, vytvarovat je přesně na míru skříně - a to vše bez obavy z toho, že po přepnutí na květ uvidím koule.

Old Post 17-07-2010 v 12:12 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 4

s tim halogenem na rust neber KOSMEJa vazne

Old Post 17-07-2010 v 12:29 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od cookino
s tim halogenem na rust neber KOSMEJa vazne


Ale jistě, nikomu se nevnucuju, taky si chlapík může pořídit třeba sodík PHILIPS SON-T-AGRO, který je vhodný jak pro růst, tak pro květ. Já ale dávám přednost metalhalogenová výbojce na růst - a na květ tam pak můžu frknout sodíkovou speciálku na květ. Výhodou těchto výbojek je to, že obě jdou jednoduše zaměňovat podle potřeby (růst, květ)

Old Post 17-07-2010 v 13:13 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cookino
Stálý Člen

Karma uživatele cookino - 22% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 56 

Příspěvek č. 6

halogen a metalhalogenid je docela rozdil....ja jen ze uz jsem tady videl kluky, co zkouseli rozjizdet pod normalnimi halogenovymi lampami )

Old Post 17-07-2010 v 19:14 PM
cookino je offline   Profil uživatele cookino   Find more posts by cookino   Foto galerie člena cookino   Click here to Send cookino a Private Message   Add cookino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dany-19
Stálý Člen

Karma uživatele dany-19 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

ja pouzivam plagron jsem snim spokojeny

Old Post 15-08-2010 v 14:41 PM
dany-19 je offline   Profil uživatele dany-19   Find more posts by dany-19   Foto galerie člena dany-19   Click here to Send dany-19 a Private Message   Add dany-19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-10-2010 - 1.grow - 18 odpovědí
04-12-2005 - growe box - 1 odpovědí
16-03-2005 - GrowLog - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5893710 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív