Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Rady začátečníkovi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 17

jen tak trošku mimo soudek, nevim jestli se mi to zdá, nebo jestli je to spíš genetická záležitost, ale zdá se mi, že to máš docela vytáhlý. Já mam 5 chroniců a 1 durban poisona od 8 rána do 8 večer cca na tomhle parnym sluníčku a mam patro naskládaný na patře, kámoš má stejnou genetiku, ale nemá to narozdíl ode mě na zahradě ale mezi stromama, takže světlo tam je denně max 6 hodin a má to šíleně vytáhlý.. Tak se mi zdá, že ti tam možná něco přes ten den stíní?

Old Post 12-07-2010 v 21:46 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flecbek
Nový Člen

Karma uživatele flecbek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 18

Zdravím, měl bych dotaz na zkušenější, může mi někdo poradit jaký semena mám koupit aby to pořádně makalo? Chci pěstovat venku. Můžu vysadit ještě letos? Je mi jedno jestli to poletí do vejšky nebo do šířky, zahrada je velká. Jde mi o výsledek. Mám rád pokrájet do polívky, nebo tak. Ale klidně bych to i zapálil... Kdybyste mi sem hodili nějakej link toho konkrétního doporučenýho semena, byl bych vděčnej. Díky, J.

Old Post 10-08-2010 v 11:37 AM
flecbek je offline   Profil uživatele flecbek   Find more posts by flecbek   Foto galerie člena flecbek   Click here to Send flecbek a Private Message   Add flecbek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Zkus nějaký automaty, to bys ještě moh stihnout venku www.5semen.cz

Old Post 10-08-2010 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 20

TO Zambathan - Ve stínu se ti vždy vytáhnou Pokud chceš mít kytky velké dej do polostínu , pokud chceš patro na patře nech kde máš


TO flecbek - Určitě tet se oplatí automat (protože už se bude pomalu měnit čas a to neautomaty samy přepnou) - (Míně světla) . Já být tebou bych koupil nějakou automatiku nebo nechal sadbu na další rok a koupil durmana ..


TO zakladatel - Máš je hezké ale jak tady kolegové :-P hovořily přesad je každou zvlášt .. a stím zaštipem je to na tobě ZAŠTÍPNĚŠ - nebudeš mít vysoký pahýl a vyrostou ti jak ty spodní i nové větve z boku ,plus budeš mít více úrody . NEZAŠTÍPNEŠ - Budeš mít pahýl a budeš toto mít na konci sezony máálo úrody

Naposledy upravil MDe_ 11-08-2010 v 16:24 PM

Old Post 11-08-2010 v 16:13 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flecbek
Nový Člen

Karma uživatele flecbek - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 21

To Mirex - díky za radu, semena už jsou na cestě. Nikdy bych si nepomyslel že se ze mě stane zahradník...

Old Post 12-08-2010 v 07:35 AM
flecbek je offline   Profil uživatele flecbek   Find more posts by flecbek   Foto galerie člena flecbek   Click here to Send flecbek a Private Message   Add flecbek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od flecbek
To Mirex - díky za radu, semena už jsou na cestě. Nikdy bych si nepomyslel že se ze mě stane zahradník...

Nemáš zač, já tomu taky propad, tomu zahradničení a to nijak zvlášť nehulim, tak ať se ti zadaří.

Old Post 12-08-2010 v 09:04 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-05-2011 - Rady do začiatkov - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7077250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív