Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Orange Bud 600W - začínám
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Obecné Orange Bud 600W - začínám Příspěvek č. 1




Všechny Zdravím.

Bude to můj první report, tak doufám, že nebude zas tak hroznej. Rád bych s pomocí vašich připomínek nabyl zkušeností a pěstoval zdravé rostlinky, z kterých budu mít jen a jen radost.

Můj pěstební prostor je v zahradním domečku. Bohužel v oné místnůstce není pořádně dodělaná podlaha a omítnuté zdi. Tak jsem z latí udělal konstrukci, kterou jsem potáhl stavební folií. Ta zrovna moc neodráží, ale brzy bude upgrade.

Rozměry: 130/150/230cm

Lampa: 600W GIB Lighting, Flower spectre

Ventilace: odtah VK 100 - 250m/h,
cirkulační 23cm větrák, 2 rychlosti

Budu pěstovat v hlíně, protože s tím mám trošku zkušenost s outdooru a nemám zrovna finance na experimentování s hydroponií.

Takže obyč. zahradnický substrát a agroperlit.

Pokoupil jsem semena Dutch Passion Orange Bud / Regular, což je patrné již podle názvu tredu.

Po klíčení, zasazení a prvním přesazení zbýva 6ks + 1ks opožděnce, kterého ze zvědavosti zkouším v rockwool kostce a manuálně zalívám.

Ráno je dávám ven na sluníčko a večer přesouvám do boxíku, kde mi jestě něco kvete. Takže tam nemůžu zatím svítit víc jak 12 hodin. Zatím dávam jen vodu s s kořenovým stimulátorem bio-algeen S-90.

Naposledy upravil John13Doe 11-07-2010 v 18:35 PM

Old Post 11-07-2010 v 12:09 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 2


Ať se snažim jak se snažim, fotky sem nemužu dostat.

Jen se víc snažit a jde to.

Naposledy upravil John13Doe 11-07-2010 v 18:44 PM

Old Post 11-07-2010 v 15:41 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Zdravim
Snad ti pomuze tento navod-Jak připojit k příspěvku do fóra fotografii

Investuj do growu, bila folie je nutnosti a setrit na pestebnim mediu se taky nevyplaci

at se dari..


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 11-07-2010 v 16:17 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestitelpompo
Stálý Člen

Karma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% PěstitelskáKarma uživatele pestitelpompo - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 4

Nemáš těch kytek málo na 600w?A ještě k tomu regular,muže se ti stat že budeš mit jen 4 samice nebo i min.Lepší jsou řezy nebo Feminizované seeds,tu folii určitě kup.Zdar budu sledovat.

Old Post 11-07-2010 v 21:23 PM
pestitelpompo je offline   Profil uživatele pestitelpompo   Find more posts by pestitelpompo   Foto galerie člena pestitelpompo   Click here to Send pestitelpompo a Private Message   Add pestitelpompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 5

čus, tak zkušeností se ti zachtělo jo?
tak za prvý, kvalitní genetika, tu máš, ale jak píše týpek, abys nebyl zklamanej že samic bude málo..ale aj z pár holek jde vytáhnout dost jen tip, OB se mi osvědčil jet ho na víc vrcholovek než na míň, výnos byl větší...ale není to univerzální žejo každopádně po třetím patru bych je fimnul ať se větvěj...
pokud nemáš keše, investuj aspoň do folie stojí pakatel, pak jsem nečet že bys používal ph a ec metr, tak aspoň kapky skrz ph stojej pade..dál co jim leješ za hnojky? rozepiš se trochu bejku
a pokud píšeš že dokvejtáš tak ze sebe nedělej amatéra
měj se

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 12-07-2010 v 01:51 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
owerall
Stálý Člen

Karma uživatele owerall - 84% PěstitelskáKarma uživatele owerall - 84% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 85 

Příspěvek č. 6

Ahoj kolego.Tyhle hice na startu nejsou idealni a 6ka topi jako slak.Myslim,ze tech 250m/h odtah bude ted pod hranici pouzitelnosti.Osobne ted dojizdim dve 6ky,jednu odtahuju 700m/h a tam je to fajn,duhou 6ku odtahuju 355m/h a je to tam na povazenou,ale zase oba odtahy mam brzdeny pachacema,tak jestli pojedes start bez nich,tak by se to asi dalo.Mimochodem OB jedu ted taky a zastip opravdu udelej,moc hezky ocukrovany a i spodky jsou moc pekny sutriky.At ti to pekne roste.te buh.

0.06Mw

Old Post 12-07-2010 v 19:51 PM
owerall je offline   Profil uživatele owerall   Find more posts by owerall   Foto galerie člena owerall   Click here to Send owerall a Private Message   Add owerall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 7

Zdravim.

Kytiček to bude opravdu málo, ale jelikož jsem noob a ve svém prvním growu jsem moc experimentoval a málo přemýšlel, tak se mi to teď vrací.

Jedná se o to, že jsem postavil box a nejdřív do něj dal pár kytiček co jsem měl venku. Ty tam ještě narostly jak fík. Ta největší má tak 1,2m. Teď jsou ve 4.týdnu květu.

Teď bych potřeboval tak 8 klonů v zemi, které bych tam šoupnul s těma OB. Je mi moc líto toho nevyužitého prostoru v boxu. Ale neznám nikoho, kdo by mi mohl za rozumnou cenu pomoci.

To owerall: Máš pravdu v těch horkách se ten odtah moc nechytá. Pacháč nepoužívám, páč se zápach mi nevadí.

Pod lampou horko - až 32Celsia, ale objednal jsem hustej cirkulační ventilátor. Ten namířim přímo na lampu, ať jí to třošku ochladí. Ten co tam byl teď byl nedostačující. Dva si snad poradí.

Odpoledne kyti asi zaštípnu a hodím sem další info.

Naposledy upravil John13Doe 13-07-2010 v 09:05 AM

Old Post 13-07-2010 v 08:53 AM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 8






Rozhodl jsem se že zaštípnutí trošku odložím 1 - 3 dny, až budout kyti trošku silnější. Teď jsem jim postavil takovou fóliovou clonu. Lépe drží vlhkost a světlo to na ně tolik nežhne.

Známej mi dnes daroval dva no name klony v rockwoolu, tak musím vymyslet jak s těma klonama naložit.

Zítra bude větráček. Už se nemůžu dočkat upgradu.
Hned jak dorazí peníz, tak pokoupim sonoflex fólii a nějaký pořádný hnojky.

Fotečky hodmi ráno, teď už jsem moc stoned a ospalej

Naposledy upravil John13Doe 14-07-2010 v 19:07 PM

Old Post 13-07-2010 v 21:35 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 9






A jsem tu znovu.

Tak dnes jsem už neodolal a zaštípnul 4 kyti. Snad se mi povedl fim.
Pohnojil jsem směsí Kristalonu Start a bio-algeenu root. Hned se mi zdají trošku lepší
Pokoupil jsem si kapky na měření Ph a hned jsem měřil: Ph - 6,4.

Větrák ješte nepřišel, ale čakám ho snad zítra.

Přihazuji foto nočních spolubydlících. Modely NoName.

Old Post 14-07-2010 v 19:49 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 10






Tak zase něco nového.

Orange Bud roste už 20 dnů, ale pořád chabrus.

Dnes jsem si konečně přivezl hnojky od AH, tak to pořádně rozjedu

4 kyti Orange Budu vypadají celkem pekně, ale zbylé 2 už moc ne.

Detail jen těch lepších.

Old Post 22-07-2010 v 11:05 AM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 11






Tak jsem zpět s pár novinkama.

Kyti jsem přesadil do 11l květináčů, ať mají dost místa na kořeny.

Hnojky leju: 0,75ml/1l Grow
0,35ml/1l Bloom Ph: 6,2 - 6,4
0,35ml/1l Micro
A jednou týdně proleju Enzymem.

Jestli se mi povedl Fuck I Missed nevím, ale větví se docela pěkně

Old Post 01-08-2010 v 11:47 AM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Čau, co tam dělají ty 2 kytky, který kvetou,,,?

Moc nechápu..., máš to na růstu, že si to ještě štípal, a mezi tim si tam dal kytky, který kvetou, který vyndaváš po 12 hod???,,,, nebo jak,,,?

Old Post 01-08-2010 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 13




To Ludík: Teď už tam dokvétá jen jedna. Byla tam s dalšími čtyřmi, jenže tuhle jsem tam dal o trochu déle, takže ještě kvete. V roomu svítím 12h, takže 12h přes noc svítím na všechny a přes den jdou Orangové ven na sluníčko. A rostou celkem pěkně.

Jináč dik za koment, alespon někdo mi sem něco písne.

1. Detail NoName té jedné co tam sama kvete chuděra

2. taktéž

3. pokus o makro



Ale sorry že to sem dávám, když to má být tread o Orange Budech

Naposledy upravil John13Doe 01-08-2010 v 17:37 PM

Old Post 01-08-2010 v 12:31 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 14

Poraďte pls.

Mám už ty nejvetší kyti přepnout na květ, nebo je ještě brzy? Mají už tak 40cm viz. příspěvek č.11.

Chtěl bych vychytat ten správnej okamžik, aby pak nebyly moc vytáhlé a nepraskaly jim vetvičky pod váhou budoucích palic.

Nebo v opačném případě, abych nepřepnul moc brzy a neměl pak prachmizernej výnos.

Old Post 01-08-2010 v 17:36 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 15

Máš jich málo,ale můžeš je roztáhnout a tím vyplnit prostor třeba takto : http://grower.cz/home/viewer.php?userid=28672 nebo místo drátku nebo provázku použít mřížku na scrog.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 01-08-2010 v 17:52 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John13Doe
Stálý Člen

Karma uživatele John13Doe - 85% PěstitelskáKarma uživatele John13Doe - 85% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

Tak...

Orange Budové 1,2,3 už jsou pěkně košatý, tak není důvod je nepřepnout.

Modlím se ať to nejsou samci, když tak pěkně jedou.


Zbytek jetě nechám pěkně růst.

Z OB 4 jsem nařezal 4 větvičky, abych jí dal nějakej tvar. Nechám jí ale ještě růst se zbytkem.

Klacíky jsem napatlal Bio-Algeenem, tak se snad zakoření

Jináč pořád leju AH dle návodu s žabkou .

Teď jsem bez foťáku, takže foto hodim časem.

Tak Zatim a Ať to roste Groweři.

Old Post 04-08-2010 v 18:59 PM
John13Doe je offline   Profil uživatele John13Doe   Find more posts by John13Doe   Foto galerie člena John13Doe   Click here to Send John13Doe a Private Message   Add John13Doe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-08-2013 - 5x Orange Bud DP 400W - 178 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6738360 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív