Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Mix (Chilli,Mesozrave,Bazalka,Salvej)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Mix (Chilli,Mesozrave,Bazalka,Salvej..) Příspěvek č. 1






Vsetko je pestovane od semena okrem Salvie ta je od kamoša

1.Bazalka
2.Venus Flytrap
3.Heliamphora
4.Venus Flytrap
5.Naga Morich

+ Shopy s MZ(Mesozravkami)

http://www.masozravky.sk/odkazy.php

Naposledy upravil RaScaL 01-09-2010 v 16:19 PM

Old Post 01-09-2010 v 12:55 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2


Salvia

Old Post 01-09-2010 v 13:33 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 3

a

Naposledy upravil RaScaL 24-06-2011 v 07:19 AM

Old Post 01-09-2010 v 14:34 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 4

Tak seeds su uz objednane Dik Planter

Naposledy upravil RaScaL 24-06-2011 v 07:19 AM

Old Post 01-09-2010 v 17:51 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od RaScaL
Tak seeds su uz objednane Dik Planter

CITLIVKA
DURMAN METELOVÝ
DURMAN VONNÝ
CHMEL JAPONSKÝ
MAJORÁNKA ZAHRADNÍ
MEDUŇKA LÉKAŘSKÁ
ŠALVĚJ ZÁŘIVÁ
ŠALVĚJ ZÁŘIVÁ
ŠANTA KOČIČÍ
AFRICKÁ OKURKA KIWANO

Cena celkem: 362,- Kč
neni zač rád pomůžu ,když můžu a s tim japonskym chmelem ses inspiroval ode mě? ať se daří jo a citlivka je mimosa obyčejná né hostilis ale z mojí skušenosti i ty co obsahujou DMT ve vetšim množství (hostilis a prérijní) taky reagujou na dotek sklopenim listů a na noc chytrý rostlinky

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 05-09-2010 v 17:49 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 6

Nie chmel japonsky mma od 1 kamoša co to niekedy pestoval poradil my a Semena mi prišli
ale nie všetky. Neprišiel Durman,Medunka,Majoranka,a Chmel

Ostate uz kličia a Santa uz vysli zo zemi pridam fotky ked bude nieičo po ruke.
A pekne mi povonjava ta Bazalka mnam .

Najviac som sa tešil na chmel ze si to dam na zahradku na druhy rok nič myslim ze pozhanam :D

P

Old Post 11-09-2010 v 13:24 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 7

jo šantu kocici sem taky pěstoval ale nic mi to nedělalo ale pekne voni citronove

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 11-09-2010 v 14:22 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4465010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív