Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » HNEDY OKRAJE
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Obecné Příspěvek č. 1

Minulej rok se mi na kytkach udelaly hnedy okraje listu ,
a po tejdnu se ty listy zacaly nejak tocit,
Po dalsim tejdnu se ty fleky zacaly delat i na plose listu a nasledne se v nich objevily mali dirky(tam kde byly ty fleky).Potom sem to posekal a nechal 2 kytky rust a nasledne to preslo i do palic , byly takovy hnedy , nehulitelny. Vody mely ty kytky dost, kysela puda to taky nebyla , tak by me zajimalo jakej das to byl.
Mozna nejakej parchant hmyzackej ....
Fakt nevim , uz jste to taky negde videli ???
Co proti tomu delat ????



dik


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 19-04-2001 v 01:23 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 2

No nepovidejte mi ze se vam to jeste nikdy nestalo.


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 23-04-2001 v 15:38 PM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 3

Helej se, bud to byly svilusky (kill with Omite WP30) nebo taky klidanko housenky. To bys nerek, co ty maly svine dovedou. Ale podle popisu bych rekl, ze spis ty svilusky.

Old Post 23-04-2001 v 15:44 PM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majkl
Stálý Člen

Karma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% PěstitelskáKarma uživatele Majkl - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 137 

Příspěvek č. 4

.

[Edited by Majkl on 03-04-2002 at 03:58 PM]

Old Post 23-04-2001 v 15:53 PM
Majkl je offline   Profil uživatele Majkl   Find more posts by Majkl   Foto galerie člena Majkl   Click here to Send Majkl a Private Message   Add Majkl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santus
Nový Člen

Karma uživatele Santus - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 14 

Obecné Příspěvek č. 5

Tak to by me taky zajimalo jakej das to je.
A co ty svilusky ?? Housenky ci jaky potvory ??

Santusak

Old Post 24-04-2001 v 01:03 AM
Santus je offline   Profil uživatele Santus   Find more posts by Santus   Foto galerie člena Santus   Click here to Send Santus a Private Message   Add Santus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Příspěvek č. 6

Měl jsem to taky. Pavučiny tam nebyly. Listy nakonec samy uschly (hulit to budu).

Old Post 25-04-2001 v 19:39 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

Příspěvek č. 7

Já jsem měl to samé, ale svilušky to asi nejsou. Já jsem ty špatné listy otrhával a preventivně jsem to stříkal proti hmyzu a rosil vodou a celkem se to spravilo a rostlinu se mi podařilo zachránit.

Old Post 28-04-2001 v 19:41 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4443170 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív