Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OUT_10_předčasný_květ
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

OUT_10_předčasný_květ Příspěvek č. 1





Zdarec, hledal jsem něco podobného, ale moc užitečných rad jsem nenašel.....
Jde o to, že jsem cca na začátku března nechal vyklíčit semínko jednoho goog modylku a ejhle začalo kvýst dřív než vubec stihlo vyrůst do patričných výšek.
Tudíž se ptám? Mohu ji nějak pomoci abych dosáhl co největších výnosů. Prostě aby ještě rostla a začala kvésti tak v polovině července. Je to vůbec reálné? Spodní větve mi připadají docela v pohodě těm bych věřil.

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 31-05-2010 v 15:56 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 2

zdar tak ono sa to prepne S5 na rast nemusíš sa báť
a držím palce cus
PIC

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 31-05-2010 v 16:08 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 3

josip222: doufam jinak letos zase nic

Nemel bych TOMU treba pomoci prihnojením?

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 31-05-2010 v 17:13 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vojtaxxx
Stálý Člen

Karma uživatele vojtaxxx - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 4

No už se tomu ani nedívím...Každý rok tu chce zase někdo udělat revoluci. Proč klíčíš semena na začátku března když to všichni dělají nejdřív v půlce dubna.

Jde o to že teď je sluneční perioda stejná jako na podzim, ta tvoje kytka už rostla dost dlouho (díky tomu že jsi jí zasadil v březnu) a teď si myslí, že je podzim a proto ti kvete a je dost těžký jí přesvědčit, že má ještě růst, hnojivo ti nepomůže.

když jí necháš tak budeš mít řídký listnatý palice, alespoň to tak většinou bejvá... a bude z toho tak na dva tři špeky maximálně.

Já bych to vyřešil tak že bych jí vespod zastřihnul a nechal jen spodek a pár listů a doufal, že než pustí nový dvě větve tak jí to dojde že má růst. Zkrátka nech jen spodní patro a ty květy ustřihni

(osobně to vyzkoušený nemám, ale je to běžná praxe v Indoor pěstění tzv. revering - ostříháš palice a znovu přepněš na 18/6 případně 24/0 a zase to doroste)

Jo a příště už nesázej v březnu prosímtě

Vojtovo lány 2009 - K.C 36,Leda Uno, Spontanica,California special,B-52, PPP, Jock Horor, Passion#1, Early skunk, Hawaian skunk, Ingemars punch, Purple widow, thaifun horizon, Erdbeer
Můj skromný OUT_2007XXOUTdoor 2008 XXSoutěž o seeds Early DurbanXXVýroba hašiše přes síto

Old Post 31-05-2010 v 18:23 PM
vojtaxxx je offline   Profil uživatele vojtaxxx   Find more posts by vojtaxxx   Foto galerie člena vojtaxxx   Click here to Send vojtaxxx a Private Message   Add vojtaxxx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

vojtaxxx - ta kytka se přepne zpět a bude se větvit taky dobře . teda moje to dělávaj. malý řídký palice z většiny nakvetlejch nemám (ty stabilnější geny ne ) ...
jenom se pozastaví růst a tím pádem bude menší výnos ptž by mohla kytka víc vyrůst...ty to máš jen trochu nakvetlé a už jde i zpět - není co řešit skoro

jak jaký odrůdy sou na tohle náchylný...třeba před měsícem sem dal ven některý mamky a tatky a jsou to dlouhokvetoucí sativy (venku by dozrály listopad,prosinec) - a nezačly kvést vůbec...
potom sem dával v tu samou dobu indikovej kush a ten kvete ...
takže zase i genetika

každopádně klíčit v březnu je blbost
btw tedka je perioda právě před slunovratem, což znamená že bude za 3týdny nejdelší den/nejkratší noc ... takže si kytka nemůže myslet že je podzim :O to bylo v dubnu, a po zmrzlejch by měla mít celkem jasno

Naposledy upravil 31-05-2010 v 18:54 PM

Old Post 31-05-2010 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6

podle mě se zhermí, pokavaď ju nechá růst dál....

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 31-05-2010 v 21:30 PM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Cus nemej strach kytky normalne porostou dal to je jak pri indooru kdyz se rozsviti ale nezhasne 3 , 4 , 5 den tak se taky prepnou a az na to prides a das vse doporadku zase zacnou kvest ale ty (samozrejme zanecha nasledky)pestujes venku tam se oto priroda postara a kdyz ne tak mas na par brk ktomu abys premyslel o automatikach Jo a hermac to myslim nebude to je pekna bl...t ale to je muj nazor
ps:me se stalo to same ale jen rizky v parenisti teplo vlhko 12-12 uz se mi hezky obalily listy priskyricou a nehoraznej smrad no jo no kdyz u toho nepremyslime tak za to musime platit schvalne to foto zitra sem dam na ujazku az ho najdu jestli mohu

Old Post 31-05-2010 v 23:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 8

no chlapci.. letos s tim taky bojuju, pocasi na picu... schvalne jsem vsecky rezy udelal s predstihem, a nechal je pod lampou vyrust, ale i tak mi nektere kytky, ktere jsem vysadil zacatkem kvetna (coz podle me neni nejak extremne brzy (s fotoperiodou to uz je to tak alespon 15/9, to je tak stejne jak v pulkce srpna) a stejne mi nektere kytky, kupodivu spise ty sativovitejsi (purple #1 a BB ) zacaly decentne kvest..

uz to vic nekvete, vicemene se ten kvet zastavil a roste to dale a rozhodne ne malo, tak normalne dalo by se rict :c) Mandaly #1 kvest nezacaly a myslim ze pokud uz KONECNE zacne svitit slunce a prestane prset, si ta kytka za 3 mesice co bude "rust" ani nevzpomene ze nekdy davno trochu kvetla...

cim min nakvetle, tim mensi vliv si myslim... a doufam :cD

a kdybys to mel nakvetle, nasledky bych minimalizovat tak, ze bych proste, az zacne svitit slunce trochu vice strihl postupne, ty polonakvetle vrsky at to muze pres leto normalne rust.. enzymy se zmeni vlivem delsi fotoperiody a vice svetla na rustove a kytka pojede dale a na podzim zacne kvest znova...

gl

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Naposledy upravil Rascal33 01-06-2010 v 01:22 AM

Old Post 01-06-2010 v 01:17 AM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 9

johnyPrD: muzes....

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 01-06-2010 v 05:20 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 10

Souhlasím s vojtaxxx. Přepnutí zpět se projevuje zmutováním listů. Porostou nějak čásek jednolisty, ani nemusí bejt zubatý. Ale za čas bude vše v normálu. Ta kytka ještě poroste tak dlouho, že by to podle mě dala sama, ale ten střih to asi zrychlí. Tak doufám, že se nebojíš. Ta kytka prostě bude furt chtít růst. Nech tam pár větví s listama a uvidíš..

Old Post 01-06-2010 v 11:28 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 11

mrnin: koukni sem, tady se něco podobného taky řešilo... http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=%2Bmonstrum

Old Post 01-06-2010 v 13:32 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 12

marie: nenecham, necham ji tak jak je, protoze to samy jsem udelal (odstrihnul stonek po spodni patro) asi pred 5 ti lety, pamatuju žě větve šli nahoru ale palice nic moc a učinek taky takovy

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 01-06-2010 v 14:06 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marie
Virgin

Karma uživatele marie - 86% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 354  

Příspěvek č. 13


mrnin, v podstatě sis odpověděl sám ..?? takže se to dá pokládat za uzavřený. Jen přikládám moji poslední zkušenost s revegingem. Dostal jsem 3x řezy Chronic. Z nepochopitelnýho důvodu dle mě minimálně 14. den v květu. Řek jsem si, že dva dojedu, ať se netrápí a jeden, že zkusím. Nejdřív jsem vzal jen květy, pak jsem to ale ostříhal tak, aby po květech nebylo ani památky a aby kytka musela vyhodit nový větývky. Dal jsem to pod 18/6. A dneska to vypadá takto. (foto). Nedávno jsem zpravoval celej pěst, ale nakonec to chytlo v posledních 14 dnech květu nějakou plíseň. A s odstupem času mám pocit, že tím, jak se to brutálně zahustilo, začalo se tam držet vlhko a teplo a v důsledku toho podle mě začaly zahnívat špatně odstraněný zbytky původních květů. Takže minimálně ty květy bych pečlivě odstranil. Ale to bylo uvnitř.

Naposledy upravil marie 04-06-2010 v 07:49 AM

Old Post 04-06-2010 v 07:43 AM
marie je offline   Profil uživatele marie   Find more posts by marie   Foto galerie člena marie   Click here to Send marie a Private Message   Add marie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 14






Tak aktualizace 13.7.2010

Foto č.1: kyti ktera nebyla předčasně v květu (no name)
Foto č.2: beruška na kyti :-)
Foto č.3: detail listů z foto č.4
Foto č.4: ta z prvního příspěvku, ostříhané všechny květy (předčasné) a takhle se vybarvila holka jedna :-) to znamena, že pokud kyti kvete předčasně neni vubec duvod k pláči (no name - skunk)
Foto č.5: 3 a poslední moje kyti taky předčasně kvetla a ted uz je v poho

jinak hnojeno parkrat krystalonem plod a květ...............už se bojim a nechci ho davat čekám až začnou kvyst a mam připraveno Plagron Alga Bloom.........v konečné fázi chci použít Advance Hydroponic Final Solution, doufám, že to bude nejlahodnější (chutove) palo jaky jsem kdy měl...:-)

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Naposledy upravil mrnin 13-07-2010 v 15:53 PM

Old Post 13-07-2010 v 15:39 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 15

Takze ty co predcasne kvetly se utopily. Behem rozvodneni reky byly cca 2 dny v polovine vysky pod vodou a potom uz to nerozdejchali.


Jinak tadle byla taky zmacena a vydrzela (predcasne nekvetla)

Zatim 3 x pohnojeno plagronem alga bloom

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 03-08-2010 v 18:48 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 16





2 zemreli pri povodni, zbyla jenom jedna hnojena 3 x po tydnu plagronem alga bloomem

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 03-08-2010 v 19:10 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1641840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív