Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jaké množství marihuany nosíš,kolik by našli u Tebe doma flojdi?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Obecné Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, kteří se rozhodli navštívit tento thread.

Nejdříve upozornění...DANGER!!!
Odpovědí na výše uvedenou otázku můžete provokovat policejní složky střežící tento website.Proto neprozrazujte jméno, bydliště, číslo vašeho mobilního telefonu, ani jiné údaje, blíže specifikující vaši drahou osobu.

Tohoto času mi říká pane cca 50g kvalitní balkonové gannjy, 100g nevyzkoušené rostlinky podlehnuvší hnojivu ( tedy pěkný to sajrajt), 100g listí a ostatky ze čtyř pěkných rostlin (kořeny, stonky).

Kromě toho všeho 1ks tabletky zvané Extáze, schovanou pro strýčka příhodu.

Tedy skutečně mrzuté to množství, zapříčiněné mou neprozřetelností a nemorálkou jednoho hlupáčka, který
sklidil, co já zasel.
Věřme, bude lépe!

Běžně u sebe nosím tak na tři špeky, když ráno věřím, že hulit nebudu, neberu si nic. Pokud je i nějaká pravděpodobnost, že bych si dal, vezmu drtič Grower s daným množstvím.

Vaše schovky?!?
Já bydlím sám, takže není schovávat před kým. Matroš mám ve skříni navrchu.

Přeji vám mnoho zdaru, ať zásoba vaše ubývá právě takovým tempem, jakým vy si přejete.

Old Post 24-10-2002 v 13:55 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 2

hm, tak ja sem ted naprosto cistej na druhou stranu ale to se snad spravi pristi tejden mozna budou houby...
takze na flojdy ted flusu z vokna! na druhou stranu je lepsi z toho okna hulit

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 24-10-2002 v 17:23 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Příspěvek č. 3

no tak to mas celkem dobryja mam doba bihuzel jen 20g a normalne u sebe nosim tak3 g ale kdyz se de na kalbu tak tak 5g to de...

roll,roll,roll a joint...

Old Post 24-10-2002 v 17:46 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 4

No je teda fuckt, že sem nikdy hulení na gramy nepřepočítával a za těch zhruba 4-5 let, co hulím ani vlatně nevím, jak takovej gram hula vypadá... Jinak u sebe teď nemám absolutně nic, protože nám zmizelo jedno pole s 80 kytkama a zůstalo políčíčíčko s 4 takovejma děsně omrdanejma zgejblama... kámoši ale měli naštěstí lepší sklizeň, takže až přijedu ze školy zase domů, tak to bude asi pěkně pernej víkend... jo a od příštího týdne rozjíždím indoor (v kooperaci s 4C3 :-)), takže bude líp :-))) Jinak schovku mám doma ve skříni, protože mi do ní naši nelezou, takže v poho. Občas mám hulo na poličce v nějakejch energitkách apod., ale kdyby tam naši něco hledali a našli by to, tak nevím jak by reagovali, takže skříň vítězí..

live ganja, live!!!

Old Post 25-10-2002 v 00:21 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Palec dolů ?!?!?!!!! Ten server jde do hajzlu..... Příspěvek č. 5

Zelí jsem taky nikdy nepočítal na gramy, ale to je asi tím, že nekupuju a neprodávám. Jinak bavit se o něčem takovým--nevím nevím, je to každýho věc, ale myslím, že se tu poslední dobou probíraj samý pičoviny. No to se nedá nic dělat, je to těma lidima, co sem chodí. A ještě mluvit otevřeně o nějakým Indooru, no nevím hoši, ale asi na to mám jinej názor. Tak si tu probírejte stejný sračky, jaký tu poslední dobou jsou a pak to končí tak, že nemáte co hulit celej rok (pokud pěstujete Outdoor), ale Vám to asi stejně nevadí, za love se dá sehnat všechno, že?
Jinak se mějte good
Zdarec

Old Post 25-10-2002 v 08:59 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

hihi Příspěvek č. 6

Fakt hodnotnej prispevek, hihi. Kdyby v kurarne fungovala karma, dal bych ti K+.

Moc sem teda nepochopil, co je na tomdle tematu tak pohorsujiciho. Pokud vim, nikdo tady nepsal, ze by snad neco kupoval nebo prodaval - naopak. Dokonce i tebe (prestozes nikdy nic nekoupil - dost cool) muzou flojdi votravovat za to, ze to nosis u sebe. I kdyz nevis kolik gramu to je. Tak nevim, proc by se to tady nemohlo probirat., nemusis to cist.

chobot

Old Post 25-10-2002 v 10:01 AM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Palec dolů .... Příspěvek č. 7

Jen jsem se vyjádřil, k tématu a řekl svůj názor, vím, že to nemusím číst.
No dík za K+, ale moc tohle bodování neoceňuju a ani jsem neoceňoval, protože se jaksi míjí účinkem, stejně jako pomalu tenhleten server.....ale to je jedno, říkám jen, že je to těma lidma, protože oni ho dělají takovým jakým je.
Jo a chobote, ještě jednou si přečti, co jsem napsal a pak co Ty a zkus to trochu pochopit-dat dohromady Ti to nepujde, protze mluvis o necem o cem ja sem nemluvil.

Old Post 25-10-2002 v 10:12 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rude
Stálý Člen

Karma uživatele Rude - 74% PěstitelskáKarma uživatele Rude - 74% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 223 

Příspěvek č. 8

Hmm, tak ja mam doma pul krabice vod bot zeleneho krovi, no a prave sedim na kostce hasise-uz me tlaci prdel, ve skrini mam ctyri kabaty se surovyho ópia, a sakra musim bezet do kuchyne za mamou, at uz nevari to LSD, hrozne to tu smrdi, a az si utru zadek hajzlakem napustenym v LSD, tak pujdu hajat do perin, ktery mame plneny listkama koky....
jo! malem sem zapomnel,.....doma splachujeme heroinem
tak se mejte.......

Old Post 25-10-2002 v 12:17 PM
Rude je offline   Profil uživatele Rude   Find more posts by Rude   Foto galerie člena Rude   Click here to Send Rude a Private Message   Add Rude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička :o)) Příspěvek č. 9

Rude: a taky jsi zapomnel napsat, ze cukrujete kokainem

Old Post 25-10-2002 v 13:08 PM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 10

2hihi:
Ty máš teda názory... Ale ať ti bude někdo říkat cokoliv,budeš holt takovej zatvrzelec. Nemyslim si, že se tady bavíme (všude v Groweru) o pičovinách, někdy jsou ty thready dost poučný. A když nejsou poučný, tak slouží lidem pro zábavu, nemusíš je otevírat a rejpat tady do lidí, poněvadž zrovna, co píšu o tobě, mohl jsem dělat něco zábavnějšího, nedalo mi to...
Založ si svůj thread -" Všichni jste čuráci a jděte do hajzlu "- bude to nejlepší.

2all: Spočítal jsem to nějak špatně, to co mám doma, vlastně není to tolik, jak jsem uváděl, protože sem tahám gramy a pak píšu kraviny. Všechny ty gramy bych převedl na špeky, chtěl jsem to napsat v gramech, ale tolik to určitě není.
A když už jsme u toho, kolik si myslíte, že je gram. Když si představim, kolik bylo v pytlíčku skunku, když jsem si ho občas koupil, vystačilo by to tak na tři čtyři jointy nemíchaný s tabákem - ale gannjy, ne skunku, prostě čtyři klasický jointy. Kdybych ho plnýho naládoval skaňourem, asi bych ho nedohulil....

Old Post 25-10-2002 v 16:39 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Pohodička Hmmm... Příspěvek č. 11

W soucasne dobe u sebe wlastnim:1 Kg cistych palic,2 kg zbytku a listi.Pak cca 600 kusu lysonu.Neni nad prirodu....dela diwy

Old Post 26-10-2002 v 00:16 AM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Upozornění neni to jedno?? nebo demokracie?? Příspěvek č. 12

vzdyt je to jedno! jestli je nekdo z vas vystihovanej protoze ma doma dost huleni, nebo makro pestirnu a takhle drti novice/beginery/lamery? myslim si ze je to zajimava diskuze i kdyz nemam potrebu se do ni pripojit... kua chlapi nechte si svoje zkurveny buzerovani a radsi se takovejch threadu nezucastnujte.. bee in lowe! (ne jako ti u koryta!)

ani f0t0n nazmar

Old Post 26-10-2002 v 12:39 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hihi
Stálý Člen

Karma uživatele hihi - 83% PěstitelskáKarma uživatele hihi - 83% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 175 

Pohodička .... Příspěvek č. 13

PORSCHAK:
Asi máš na mysli to, že si stojím za tím, co říkám, že? No to je jedno. Já taky neřekl, všude na Groweru Já do nikoho nerejpám, jen jsem vyjádřil svůj názor a ten se zrovna neshoduje s tím Tvým a Ty místo aby jsi přemýšlel proč, tak mluvíš o tom, že rejpám a pod. No vidíš a to samý co Ty, můžu říct já, s tím psaním a vyjadřováním svýho názoru k tomuto tématu-taky ztrácím čas-ale neříkám to, protože jinak bych ho neinvestoval do tohoto.
Myslím, že takovej thread, kterej mi radíš, asi nezaložím, ale jeho intelektuální a poučná míra by se hodila spíš k tomu co jsi založil Ty. No nebudu se tady dohadovat o blbostech, ještě k tomu s takovým "pěstitelem"(-jak jsi popsal to pěstování v pytlíčkách, že zasadíš peníze --doufám, že jsi si všiml notné dávky ironie) jako jsi Ty

Myslím, že TIME to napsal s trochou víc taktu, ale to je jedno, já jen vyjádřil svůj názor k tomuto tématu a ten se zrovna nelíbil ve svojí syrovosti, no

t3: ti buzerovanim mas urcite na mysli me, ze? Dik za radu, ale budu se učastnit toho čeho chci já. A ještě jsem se chtěl zeptat, kdo koho jak a čím drtí, jestli by jsi to mohl blíže vysvětlit. Dík

Mějte se good
Zdarec

[Edited by hihi on 29-10-2002 at 12:02 PM]

Old Post 29-10-2002 v 10:59 AM
hihi je offline   Profil uživatele hihi   Find more posts by hihi   Foto galerie člena hihi   Click here to Send hihi a Private Message   Add hihi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 14

2 TIME:
Jestli ti "přijde fakt wo howně" tenhle thread, nemusíš k němu přece přispívat a ani ho otevírat.
Píšeš, že tento server je o pěstování a kultivaci - ano, máš pravdu, ale ne pouze! U fóra Kuřárna je poznamenáno: " Po sklizni obvykle začíná ta nejlepší zábava. Kuřárna je místo pro přátelský pokec." Tedy nevidím zde nic o tom, že by zde nesměli tvořit podobné thready, jako je tento. Založil jsem tento thread, jelikož mě zajímá, o čem pojednává. Jestli se nenajde nikdo, kdo by k němu přispěl, zcela jistě založení ztratilo smysl.
Nevím, co máš na mysli,že pochopím, až navštívím thread "Huliči a jejich zaměstnání" - k tomuto threadu jsem přispěl 20.09.2002

2hihi: hihi, haha, hihi

2t3: Asi tak nějak. Díky

2crazyshit: Kilo čistejch palic bych odhadoval tak na hóóódně velkej pytel a hóóódně moc špeků

2Rude: Při zazvonění budíku by z něj mohl do ovzduší v pokoji vyjít oblak hašišovýho kouře

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 29-10-2002 v 13:22 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Kilo-moc nebo málo? Příspěvek č. 15

Kilo slisovanýho skunku bych odhadl na krychli o délce hrany 15-20 cm,takže ty pytle si můžeš nechat na odvoz čerstvýho z pole...
btw:rostlina s průměrem stonku 10 cm nebude mít na sobě o moc míň palic než kilo a pár takovejch už jsem viděl...např.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=5059

Old Post 30-10-2002 v 07:52 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 16

2 Roman Dirda
Když slisuješ palice z celý kytky, na kterou si střihnul odkaz, věřím tomu, že máš pravdu, viděl bych to taky tak. Co je tam, to je fakt mazec, moc pěkný kyti. Takhle by to mělo vypadat.
Předtím jsem ale neměl na mysli slisovanou kytku, samozřejmě.
Krychle zlata o hraně 15cm váží asi 120 kg, taky těžko uvěřitelný, ale je to tak.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 30-10-2002 v 09:48 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2296530 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív