Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » védská metoda HOMA - rituál AGNIHOTRA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika védská metoda HOMA - rituál AGNIHOTRA Příspěvek č. 1

tak jsem dneska brouzdal po netu a našel jsem něco fantastickýho v co nejbližší době to budu zkoušet

je to jakýsi rituál ohně, pradávný ale i překvapivě moderní, na rytmus východu či západu Slunce vyladěný proces čištění atmosféry a lidské psychiky a těla prostřednictvím ohně v měděné pyramidě. Traduje se, že již ve Védách je prorocky řečeno: "Až bude vzduch tak štiplavý, že se lidé a zvěř budou dusit, až bude voda tak kalná a nezdravá, že budou ryby hynout. vezmi měděnou pyramidu a spaluj v ní sušený kravský trus, máslo ghí a hrstku rýže za zpěvu mantry."

mrkněte na tohle védská metoda HOMA a taky rituál AGNIHOTRA

popel obsahuje 94 minerálů a účinek rituálu byl myslim i vědecky podložen

U produkce manga bylo dosaženo bez jakéhokoliv použití zemědělských chemikálií sklizně 10 000 kg na hektar, při použití agrochemikálií, insekticidů a hnojiv 30 000 kg na hektar. S použitím metody Homa se dosáhlo výnosu 84 000 kg manga na hektar!

Produkční cyklus byl zkrácen rezonanční metodou Homa z obvyklých 8 až 9 měsíců na méně než 6 měsíců! Produkce kakaa stoupla dokonce až na 400%!!

Old Post 02-05-2010 v 00:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 2

znie to az neuveritelne, som na ten tvoj pokus velmi zvedavy pri pozitivnich vysledkoch urcite nebudem jediny ktory to skusi

len to prosim ta netestujes na vsetkych kytkach , nech je vidno rozdiel

Old Post 03-05-2010 v 21:54 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


ikdyž jsem byl rozhodnut že si vše obstaram sám tak jsem si dnes objednal STARTOVNÍ SET za 1250,- tak už jen proto doufam že na tom něco bude objednal jsem ho schválně abych náhodou potom nepoužil něco špatně takže první dva rituály pojedu hezky podle předlohy pak až to okouknu tak už si suroviny budu obstarávat sám

jen mě děsí to vstávání abych neprošvih východ slunce se západem nebude problém

no a pro úplnost ještě přidávam obr. objednaného setu

Old Post 03-05-2010 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 4

ta cena je jednim slovem sprostá

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 08-05-2010 v 21:55 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

to je... samotná pyramida stojí 900,-

Old Post 09-05-2010 v 09:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: védská metoda HOMA - rituál AGNIHOTRA Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Greener

popel obsahuje 94 minerálů a účinek rituálu byl myslim i vědecky podložen


mi připadá že to je příklad textu přijmutého bez přemýšlení... máš nějakej přesnější odkaz nebo tak? protože existují různý druhy dřeva, chápeš .)


btw udělal sis už rituálek?

Old Post 09-05-2010 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

právě že se nejedná o zpopelnění dřeva ale o kraví trus prolitý přefiltrovaným máslem a zrnka rýže

na těch odkazech se můžeš dočíst že v Německu je hospodářský dvůr využívající tuto metodu a pořádají tam i kurzy je to tam už asi 10 let a je tam i dalších pár míst kde si touto metodou pomohly myslim že na googlu by se dalo vyhledat víc

edit: rituálek zatim nic ještě mi neodpověděli na objednávku takže se pokusim sehnat pyramidu jinde či jinak

Old Post 09-05-2010 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FUKYou
Nový Člen

Karma uživatele FUKYou - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 8

Mám vyzkoušený jiný pokus ale taky založený na védách a hlavně na tibetských mantrách, které nechávám v jednom kuse přehrávat kytkáv v takové intanzitě zvuku že mi to nevadí.

Vědci testovali účinek slova OHM na rostliny a prokázali že rostou díky zvuku který vzniká při vyslovení 3x rychleji.

Moje zkušenost je taková, že růst je opravdu výraznější ale především zdravé a svěží rostliny, které produkují až neuvěřitelně krásné květy. Tybetské mantry jsou i na youtube a po čase prostoupí prostor tak že když hudba nehraje tak mi to příjde až nepřirozené.

vyzkoušejte a uvidíte. Díky tomu sem i ušetřil na hnojivech za 65 květu jsem hnojil jen 3x doporučnou dávku a 3x zvýšenou s ohledem na ec a ph.

Naposledy upravil FUKYou 30-05-2010 v 12:18 PM

Old Post 30-05-2010 v 12:12 PM
FUKYou je offline   Profil uživatele FUKYou   Find more posts by FUKYou   Foto galerie člena FUKYou   Click here to Send FUKYou a Private Message   Add FUKYou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 9


Jen doporučení, aby jste předešli podobné situaci jako se stala před lety u nás...
Pokud se vám seance do rána zvrtne v bezbřehou chlastárnu, je dobré ono vzácné palivo svatého dobytka raději včas schovat před samotnými hosty. Ti jsou po ránu totiž schopni ony placičky trusu bezhlavě sežrat v mylné představě, že se jedná o lehkou racionální výživu, uáá... Už osmým rokem se můj kamarád nemůže smířit s přezdívkou Hovnožrouta...
Ještěže si je nevylepšil vypitím posvátného Ghí... myslím že by se dodnes vznášel pár centimetrů nad zemí

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 30-05-2010 v 17:50 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 10

tak co , ako to vyzera ?

Old Post 15-08-2010 v 17:36 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tři Kavky
Nový Člen

Karma uživatele Tři Kavky - 89% PěstitelskáKarma uživatele Tři Kavky - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

Ta prezentovaná stránka je plná nepodložených tvrzení, z nichž většina vypadá jako úplný blábol. Jedna věc je udělat z pálení lejna rituál, ale tahat do toho "vědecké experty"... Nehledě na to, že vzít přes dva tisíce let starý text, resp. jeho jakž takž spatlaný překlad, a vykládat ho doslovně, se podobá 14 letým holčičkám, co si v bravíčku přečetli o kouzlu na přivolání lásky, jen v bledě modrém.

Ale proti gustu... rozhodně vám přeju, abyste z toho měli aspoň ten dobrý pocit.

Old Post 16-08-2010 v 09:13 AM
Tři Kavky je offline   Profil uživatele Tři Kavky   Find more posts by Tři Kavky   Foto galerie člena Tři Kavky   Click here to Send Tři Kavky a Private Message   Add Tři Kavky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 12

Zavírám tento blábol , ano kravky trus je dobre hnojivo , ale nějakej ritual k tomu neni potřeba , Hlava

Old Post 30-01-2011 v 23:20 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7719210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív