Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zaštipování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 21 22 23 24 25 »
Autor
Téma 
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 353

Zdravím, jak je možné, že mi neraší další větve na kytce?Jsou to už dva dny a nic neroste, naopak, to místo, ten stonek hnědne, takže ani nepředpokládám, že tam už něo vyroste.Nejspíš jsem už přišel o vrhní palici.Paráda.Já mám celkově smůlu na kytky.Nic mi nechce klíčit.Přitom mám semena ve skříni, kde je teplo a sucho, neustálé vlhká půda.A hřebíček tomu nasazuje Dinafem a jeho semena Critical + ....z 5 semen mi vyrostla jen jedna.Která pomalu za neceleé dva měsíce ani nekvete.......
Co dělám blbě, nebo můžu dělat blbě?Hlínu mám od Plagronu s perlitem, nepředhnojenou.Jinak používám BioBizz hnojiva.... jeden dílek na 2L vody, odstáté.PH vody mám cca 5.9
Semínka nic, kytka naprosto katastrofa.Mám chuť se na to vy.rat ..... všichni tu mají nádherný rozvětvený kytky..... a já?!Škoda mluvit

Old Post 05-10-2014 v 11:15 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 354

ukaž nějaký fotky, takhle budem jenom hádat..to ph 5.9 je po namíchání hnojiv nebo před, páč hnojky s tím docela hejbou, ale každopádně by to na hlínu chtělo víc, okolo 6.5..jestli ti nekvete kytka ani po dvou měsících, je to nejspíš světlem..buď ti blbne časovač, nebo jsi nastavil špatnou periodu, nebo ti ke kytkám, když mají mít noc, jde někudy světlo..ten stonek po zastřižení, zvlášť pokud ho necháš delší, zhnědne skoro vždycky a kytce někdy skutečně dva tři dny trvá, než nahodí nový větvičky, záleží na tom jak moc jí ten zástřih stresnul..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 05-10-2014 v 11:33 AM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 355

Je to po namíchání hnojiv.

Mám samonakvétačky.Světla mají denně cca.- 18 hodin.
Začal jsem takto: Když jsem v práci, jsou pod okny, v bytě mám teplo, světla dostatek, příjdu z práce po 22hodině.Takže kytky měli zhruba od 19tý hodiny tmu.Dám je do skříně pod sodík 150w, malá skříň.Je tam teplo, sucho.Tam jsou kytky až do rána, než jdu do práe, to je v cca 8hodin...... no a pořád dokola.

Nevím no, kytka je docela chudá, vůbec není rozvětvená, tak jako tady vidím na fotkách jiných uživatelů.A nová, co mi vylezla se mi zdá zase malá.

Nemyslím si, že to je světlem.Prostě z 18ti hodin světla jim svítim MH výbojkou těch 8 - 9 hodin.Pořád mají teplo.Denně 1x je jen vytáhnu ze skříně pod okno- cca 2 metry od skříně a večer jdou zase zpět, po cca.- 4 hodinovém spánku.

Nevím prostě.Samonakvétačka a hrůza.To samé semena.Namočený byly 24hodin, poté daný do hlíny a mě ne a ne vyklíčit.Mám je v té skříni, mají tepla víc než teď lidi někde v Chorvatsku...a prostě nic :-/ už jsem z toho vůl, nevím, co dělám blbě.
Druhá várka semen.Od Dinafemu hrůza, tak celkově to byly šišatí chcípáčci, za tisíc korun.takže se té kytce ani nedivim, že je prostě suchá.No, ale další várka Think Different a druhý den a nic neklíčí?!?! To už je trošku moc, né......
Můžete mi někdo poradit?

Old Post 05-10-2014 v 15:55 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teatree
Stálý Člen

Karma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% PěstitelskáKarma uživatele teatree - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 356

co vím, tak samonakvétačky se ani nezastřihujou, nemaj to rády..ty veletoče s kytkama jim taky nepřidaj, nechal bych je v boxu a svítil na ně furt tím sodíkem..pokud dáváš do hlíny semínka nenaklíčená, jenom namočená, trvá to několik dní i týden než se ukážou, ale hlína musí být jen vlhká, ne mokrá, jinak to nevyleze..je lepší dávat tam semínka už naklíčená, sadí se klíčkem směrem dolů..nejjednoduší klíčení je dát semínka mezi dva vlhké, ne mokré, ubrousky, tma, teplo, vlhko a čerstvej vzduch, do dvou dní je musíš mít naklíčený..

Čajíčkova první hlína - 400W
Čajíčkova hlína podruhé - 400W
Čajíčkova hlína č.3, RQS, 400W

Old Post 05-10-2014 v 18:23 PM
teatree je offline   Profil uživatele teatree   Find more posts by teatree   Foto galerie člena teatree   Click here to Send teatree a Private Message   Add teatree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 357

o těch semínkách to vím.Já je mám v té zkumavce, ve které se prodávají semínka.No uvidíme a sázím je dobře, klíčkem dolů, to vím.
Jelikož je mám už namočený, nechci je vytahovat a zase jim měnit prostředí, nechám je v té zkumavce.Teď jsem ji akorát otevřel, měl jsem ji totiž zašroubovanou.Jinak je mám ve stínu a tak nějak pořád ve stejný teplotě.
Samonakvétačky, stříhal jsem ji podle youtube....tam je několik lidí, co je stříhají normálně, tak nevím.Mě prostě nikdy nevyroste pěkná, keřovitá rostlina a já nevím proč a štve mě to.
a ty veletoče...to je 1x za 12hodin....nechi jim svítit, když nejsem doma.Nevěřím té sodíkovce, při mé smůle to rupne a všecko tady shoří :-D

Old Post 05-10-2014 v 20:17 PM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 358

citace:
Původní příspěvek od teatree
co vím, tak samonakvétačky se ani nezastřihujou, nemaj to rády..ty veletoče s kytkama jim taky nepřidaj, nechal bych je v boxu a svítil na ně furt tím sodíkem..pokud dáváš do hlíny semínka nenaklíčená, jenom namočená, trvá to několik dní i týden než se ukážou, ale hlína musí být jen vlhká, ne mokrá, jinak to nevyleze..je lepší dávat tam semínka už naklíčená, sadí se klíčkem směrem dolů..nejjednoduší klíčení je dát semínka mezi dva vlhké, ne mokré, ubrousky, tma, teplo, vlhko a čerstvej vzduch, do dvou dní je musíš mít naklíčený..


co tak pichnt do rw kociek, ktore boli par dni v upravenej vode?

Old Post 06-10-2014 v 08:46 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ninewalls
Nový Člen

Karma uživatele Ninewalls - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 359

Co tím myslíš, moc tomu nerozumím.... každopádně 24 hodin ve skříni, teplo, ve vodě namočená semínka ve zkumavce, ve který se prodávají semínka a nic......
Semínka jsou ve tmě, mám je daný ve hlíně, kouká jenom vršek té zkumavky.nejspíše stará semena....netuším... think different je v háji.já už nečekám, že by to mělo vyrašit :-/
Hrůza....

Old Post 06-10-2014 v 09:11 AM
Ninewalls je offline   Profil uživatele Ninewalls   Find more posts by Ninewalls   Foto galerie člena Ninewalls   Click here to Send Ninewalls a Private Message   Add Ninewalls to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 360

po akej dobe je mozne prepnut na kvet po poslednom zastrinuti?

Old Post 11-10-2014 v 13:40 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lomis4411
Nový Člen

Karma uživatele Lomis4411 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Obecné Zaštipování Příspěvek č. 361

Zdravim ještě jsem nikdy nezaštipoval a snažil jsem se fakt opatrně ale zustala mi v ruce špička kytky jakože malinký 5.patro a ta špička takže to co mělo jít pryč šlo ale není to uřízlý ale uškublý až mezi větvema ve 4. patru co se teď stane nebo co s tim? dík moc..

Old Post 03-06-2015 v 06:28 AM
Lomis4411 je offline   Profil uživatele Lomis4411   Find more posts by Lomis4411   Foto galerie člena Lomis4411   Click here to Send Lomis4411 a Private Message   Add Lomis4411 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 362

citace:
Původní příspěvek od Lomis4411
Zdravim ještě jsem nikdy nezaštipoval a snažil jsem se fakt opatrně ale zustala mi v ruce špička kytky jakože malinký 5.patro a ta špička takže to co mělo jít pryč šlo ale není to uřízlý ale uškublý až mezi větvema ve 4. patru co se teď stane nebo co s tim? dík moc..


Čau, odpovedí na tvoju otázku je tu mrte:

http://grower.cz/forum/showthread....ight=%2Btopping

Stačí čítať a hľadať. Čus.

Naposledy upravil krobak 03-06-2015 v 08:45 AM

Old Post 03-06-2015 v 07:00 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryplord
Nový Člen

Karma uživatele Kryplord - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 363

Letos se tomu zastrihavani trochu věnují a zatím se mi osvědčilo strihnout 4 patro(tři jsou čtvrté střiham) počkám až se to rozvetvi, 1 patro větví strihnu takže mám 4 hlavní větve tam každou větev strihnu nad 3 patrem, tím pádem mám 24 vrcholku stříhat dál nebudua nechám to pořádně růst jinak ještě zkouším jednu rostlinu ta je taky nad 3 patrem zastrihla a tentokrát ty vrcholky strihnu nad 7-8 patrem jsem zvědav na výsledky

Old Post 23-06-2015 v 19:10 PM
Kryplord je offline   Profil uživatele Kryplord   Find more posts by Kryplord   Foto galerie člena Kryplord   Click here to Send Kryplord a Private Message   Add Kryplord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
montego1
Nový Člen

Karma uživatele montego1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 364

Zdravím krásně je to tu všechno rozepsano, ale nikde jsem se nedočkal kdy naposledy můžu stipnout před prepnutim na květ. Jedná se o indoor.

Old Post 31-10-2015 v 06:03 AM
montego1 je offline   Profil uživatele montego1   Find more posts by montego1   Foto galerie člena montego1   Click here to Send montego1 a Private Message   Add montego1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 365

stipni to tak 10-14 dnu pred prepnutim at nejsou zabrzdeny jak to prepnes,cca tyden se vzpamatovavaj.

Old Post 31-10-2015 v 09:36 AM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 366

citace:
Původní příspěvek od montego1
Zdravím krásně je to tu všechno rozepsano, ale nikde jsem se nedočkal kdy naposledy můžu stipnout před prepnutim na květ. Jedná se o indoor.


Todle je dost individual, ve vztahu k tvým genům a podmínkám. Štípeš proto, aby si rostliny držel níž, rozvětvili se ti a ty si je pak mohl držet v jakési uniformitě -> správné využití prostoru (jen se nad tím zamysli)....
Takže pro tebe, je dobrý znát geny co jedeš, štípeš a čekáš že ti holky zahustí prostor -> přepínáš. Nemá dle mýho moc smysl a taky není běžný vidět, že by lidi štípali a do toho přepínali i když to může mít svůj pozitivní efekt - opět záleží na genech x podmínkách...

Dost příkladů najdeš v galerce, najdi si svý/podobný geny u jiných growerů, popř stany s podobnou wattáží, atd...

Tady podpapirnik jede na vodě, v 8. dnu růstu záštip a 20 dní na to přepíná - což je docela zajímavej příklad, hlavně na vodě jsou lidi schopný přepínat daleko dřív?!

Křížek jede kokos, v 10. dnu štípe (jen některé pro porovnání, rozdíl je dost znatelnej!) a v 16. dnu přepíná....

Načti si o tom, příkladů je tady dost - ještě jednou zdůrazňuju, že je to dost individuální, tak je dobrý znát potenciál tvé skříně a genů. Hodně zdaru při experimentování

Old Post 31-10-2015 v 09:53 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 367

Ahojte, čítal som prvých pár správ a nepestoval som teda poriadne dlho (a aj to prvé pestovanie bolo také to skúšanie mladého chalana) a objednal som si 3 durban poisony. Vyšli, pekné sú, silné sú a už majú tretie poschodie. Niekto tu písal, že zastrihávanie niektorým odrodám pomáha, niektoré potrebujú iný typ zastrihávania na čo najlepší výnos. Ja sa chcem opýtať, či viete o nejakej overenej metóde pre Durban Poison.. kedy prvý krát zastrihnúť, ako zastrihnúť atď. Mimochodom som chcel použíť Super cropping a tým pádom nemá ani zmysel zastrihávať a nechať iba rastlinu vytiahnúť do výšku a potom iba zohnúť a zastrihávať až tie vetvy, ktoré výjdu z hlavnej? A oplatí sa to pri tejto odrode? Ďakujem pekne za rady

EDIT: Jedná sa samozrejme o outdoor

Old Post 09-05-2016 v 16:09 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 368

Fakt ziadna reakcia? Buduci tyzden idem vysadzat, tak by som rad uz o niecom sa dozvedel

Old Post 14-05-2016 v 21:55 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 21 22 23 24 25 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-06-2012 - Zaštipnutí ? - 6 odpovědí
18-08-2012 - zaštipování lowridera - 5 odpovědí
05-05-2002 - začátek pěstování - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6186180 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív