Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Je tato hlina vhodna?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kerb
Nový Člen

Karma uživatele Kerb - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 1  

Je tato hlina vhodna? Příspěvek č. 1

Zdravim
Chci se zeptat jestli je tento substrat vhodny pro pestovni jestli do neho nemam neco pridat nebo jestli by sel nejak vylepsit.Ptam se proto ze jsem ho nekupoval ja dostal se ke mne nahodou . (Plantella balkonia) http://tinyurl.com/3647p4f a slozeni
60% huminoveho nečeho (omlouvam se vyfotil jsem si slozeni mobilem ale ve spatnem jazyce tak nevim co to je)
30% humusu
10% rostlinych vlaken
NPK 02:02:03
200-500 mg/l N
200-500 mg/l P2O5
300-1000 mg/l K2O
100-200 mg/l MgO

Zkousel jsem si tuhle informaci najit tady na foru ale bezuspesne tak pokud to tu nekde je tak se nezlobte

Old Post 30-04-2010 v 16:16 PM
Kerb je offline   Profil uživatele Kerb   Find more posts by Kerb   Foto galerie člena Kerb   Click here to Send Kerb a Private Message   Add Kerb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zoran
Stálý Člen

Karma uživatele zoran - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 2

já jsem si ji ted koupila tak uvidím zatím kyti rostou

Old Post 03-06-2010 v 09:09 AM
zoran je offline   Profil uživatele zoran   Find more posts by zoran   Foto galerie člena zoran   Click here to Send zoran a Private Message   Add zoran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

jo je vhodná

Old Post 03-06-2010 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zoran
Stálý Člen

Karma uživatele zoran - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 4

to ti někdo řekl že je vhodná nebo to si myslíš??přidával si do ní ještě něco??

Old Post 03-06-2010 v 11:00 AM
zoran je offline   Profil uživatele zoran   Find more posts by zoran   Foto galerie člena zoran   Click here to Send zoran a Private Message   Add zoran to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

co bys chtěl - umíš číst? ta hlína je vcelku dobrá podle popisků

čus

Old Post 03-06-2010 v 11:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 6

uff, tyhle a podobný dotazy mě stále zarážejí.. je třeba si uvědomit, že konopí jako takové je plevel a vyroste téměř kdekoli.. tzn. že když to přeženu, tak téměř jakýkoli netoxický pěstební médium schopné udržet vlhkost a vzduch pro kořeny je vhodné, bude-li dost živin a PH někde mezi 5.8 a 6.6.. Tudíž ano, Tvoje hlína je vhodná, pochopitelně v průběhu vegetace rostliny bude třeba doplňovat živiny vhodným hnojivem s přihlédnutím na životní fázi rostliny. Pročti si FAQ a víc hledej. Pěstění zdar!

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 05-06-2010 v 02:28 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8729400 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív