Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rychlost
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Palec nahoru Příspěvek č. 1

Jak rychle by měli normálně rostlinky růst?? Mě to roste nějak pomalu. Mám je skoro 3 týdny a tvoří se teprve 3 patro a mají asi 12 cm. Je to JH. Je fakt, že je to z velké části indica, ale stejně by to mělo růst ryvhleji, ne? Mám tam 2xzářivky 36W a halogen 50W, ale ten nejede naplno. K tomu ještě malou zářivku - myslím 8W. Jedna velká a jedna malá zářivka jsou CalmWhite. Jak vysoký by měly být minimálně na květ? Díky....

Old Post 15-10-2002 v 13:07 PM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Obecné Příspěvek č. 2

Hmmm tak dik za upzorneni.No ale ja bych potreboval spis poradit proc je to tak slow??

Who's the man ??

Old Post 16-10-2002 v 08:32 AM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 3

Z mé zkušenosti: Kytky rostou rychlostí 1 až 2,5 cm/den. Zkus tvýho Jacka přesadit, snaž se nepřelívat a přidávej hnojivo. Ten halogen vyhoď, kyti se zbytečně táhne. Výšku kytky si udělej dle tvých možností aby se ti vlezla do skříně, záleží na pěstební metodě, po přepnutí na květ vyroste ještě asi o 1/3.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 16-10-2002 v 08:53 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 4

No ja jsem je presadil - mozna se rozjedou. Je fakt, ze jsem je prelil, ale uz se z toho vzpamatovali. Ale rust se jim nechce. Neni to svetlo na ne moc slaby??

Who's the man ??

Old Post 16-10-2002 v 10:09 AM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 5

preci jen svetlo, ktere pouzivas neni uplne idealni. navic, neni tam diky halogence moc teplo? vysoka teplota dokaze "zastavit" rust...

Old Post 16-10-2002 v 10:49 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

Díky Wallhallo! To je aspoň odpověď. Super - halogen vyhodím a sháním sodík. K+

Who's the man ??

Old Post 16-10-2002 v 11:26 AM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 7

No jo, substrat je normální na zahradní i pokojové rostliny.Ale uz mi nekdo rikal, ze to neni moc dobry. Mam smes s perlitem.

Who's the man ??

Old Post 16-10-2002 v 16:42 PM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Teplota.... Příspěvek č. 8

TO MYSH: Bude to určitě teplotou....
34°C - 36°C........ zastavení růstu
32°C - 33°C........ roste výrazně pomaleji, ale už při 31°C je vše OK

Old Post 23-10-2002 v 12:13 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Z5 K TÉMATU Příspěvek č. 9

No myslim, že thread se jmenuje odraz světla. Tímto se tedy chci zeptat, zda někdo z vás umí měřit odraz světla. Pokud ano a má na to vybavení. Měl bych zájem o změření spec. folie. Vypadá jako vy ji před chvilkou přivezli z kosmíru, je pevná (asi jako černobílá) a povrch je stříbrný. Respektive nějaká metalíza. Vypadá to fakt kosmicky a zdá se že odráží víc jak černobílá. Opticky pěstební místnost vypadá, že je v ní víc světla.
Pokud tedy někdo může pomoct, napište mi prosim PM a domluvíme se. (možná jí budu moct sehnat víc - nějakej ten metřík pro pomocníka, třeba se mu bude líbit a hodit do pěstírny)

Stay high if u can

Old Post 23-10-2002 v 16:11 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apač
Nový Člen

Karma uživatele Apač - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 20 

Pohodička Příspěvek č. 10

Kytky růst ponejvíce při zkrácení fotoperiody pod 12 hodin (zahájení květu). Je třeba počítat, že Velký Bůh Shiwa kytky v tomto období vytáhne na dvojnásobek výšky z vegetačního období. Takže velká rada Apače: Neměř, dokud nezkrátíš fotoperiodu.


Haught

Old Post 23-10-2002 v 17:24 PM
Apač je offline   Profil uživatele Apač   Find more posts by Apač   Foto galerie člena Apač   Click here to Send Apač a Private Message   Add Apač to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

ajajajajaj Příspěvek č. 11

No asi bych to už neměl hulit (just a joke).
2 @ll omlouvám se, měl jsem otevřených více oken a nějak jsem je pomotal.
2saluh: No ten thread co jsi mi poslal je mi docela k ničemu, von se ten hejsek ptá co použít. Já to moc dobře vim, ale dostal jsem se (náhodou) k materiálu, jenž se mi zdá fakt sqelej. Upozorňuji, že alobal vypadá fakt velmi odlišně. Tak bych rád zjistil, jestli se nemýlím. Ale stejně dík. N4

Old Post 24-10-2002 v 15:17 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-01-2004 - Zralost - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4380840 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív