Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Smoke triky pri huleni? :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Nápad Smoke triky pri huleni? :) Příspěvek č. 1

Zajimalo by me, jestli kdyz hulite, hrajete si s kouřem...dělate kroužky, a ruzne kravinky...osobně mám v oblibě právě kroužky Strašně se mi líbil trik který se ted ucím. videl jsem ho ve filmu "travicka zelena" jak tam hulil toho cross jointa...máte někdo videa jaké triky děláte? Pokud je to nevhodné téma, prosím o smazání.

Old Post 07-04-2010 v 20:53 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kadrolinka
Stálý Člen

Karma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% PěstitelskáKarma uživatele Kadrolinka - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 2

...nějak si upřímně nedokážu vybavit jiný triky než pomocí pusy,......ještě zbývají ruce, nějakej trik ruční:-).....já občas dělám, že nejsem zhulená...sama před sebou.....haha, asi těžknu.....:-)

V životě bys měl stačit s tím, co sám zvíš...co nezvíš, na to se zeptej... A co se nedozvíš - z prozíravosti radši nechtěj vědět......kadrolinka
....život naučil:-)
Přiznat slabost neni srabský,...srabský je vsázet na nerovný boj.....

Old Post 07-04-2010 v 21:52 PM
Kadrolinka je offline   Profil uživatele Kadrolinka   Find more posts by Kadrolinka   Foto galerie člena Kadrolinka   Click here to Send Kadrolinka a Private Message   Add Kadrolinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 3

Snad u každýho zahulení dělám kroužky různý obláčky nasuju do pusy a pak to vysaju nosem (styl ala Snoopy dogg)
Taky mám rád tydle blbiny na youtubku je toho celkem dost
Ale zajímalo by mně dycky když koukám na nějaký takovýdle vydejka atd ty lidi maj hrozně hustej kouř takový mlíko mně to dělá jenom takový malý čmoudíky čím to může být ? papírkem / bluntem vysušeností modelu ?

Old Post 08-04-2010 v 16:39 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 4

podla mna to neslukuju ale len drzia v ustach

Old Post 08-04-2010 v 17:29 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 5

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=8067

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 08-04-2010 v 17:57 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-12-2005 - nejlepsi zazitky pri huleni - 37 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4750660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív