Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Big Bud XXL Feminized, 600W Sodik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 17

Nazdar.
Neviem to niak vykukat z tych obrazkov, tie rastlinky su stale len v kockach alebo uz polozene na rohozi? Ako zalievas? A s cim? Ake mas EC zdrojovej vody?
Mne osobne tie rastlinky prijdu tak, ze su proste hladne.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 24-04-2010 v 06:14 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Zdraví Příspěvek č. 18

Ahoj.
Zálivka je PH 5,8 EC je 0,88
Kytí je už na rohožích
Tímto hnojím, myslíš že jsou hladné? Mám strach že jim něco nadbýva
Mrkni na to ještě
Díky za radu

alias04

Old Post 24-04-2010 v 10:23 AM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Zdraví Příspěvek č. 19

Hnojky

alias04

Old Post 25-04-2010 v 03:00 AM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Zdraví Příspěvek č. 20


....

alias04

Old Post 25-04-2010 v 03:01 AM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 21

No jestli mas EC 0.88 na tak male kytky tak bych rekl ze maji spalene koreny. Nedival ses na koreny?? Podle te velikosti kytek bych nastavil maximalne EC 0.6.

Jo a jeste jedna vec. Mel si nechat vylezt koreny z kostek nekde venku, ne v NFT. Protoze kdyz nemas koreny venku z kostek a kostky jsou neustale nacucane, tak ty koreny uhnijou...

Chce to proste nechat prokorenit v parnicku na zvlhcenem perlitu a potom az jsou koreny venku dat do NFT.

ps: Zkontroluj koreny hlavne. Jo a na netkanku se vyser, jede to i bez ni...

Old Post 25-04-2010 v 07:58 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 22

Ale vždyť z malé kostky byly již prorostlé. Po zasazení do velké kostky byly v matkárně pod zářivkou ještě tak 4 dny. Na stole začaly schnout až tak po 7 dnech, tak nevím proč? Zjistil jsem že uprostřed svícení je vlhkost jen 40-45% tak si myslím že je to tím, včera jsem vypnul velký ofuk. Zůstal jen jeden ventilátor na přítahu a jeden menší na ofuku. Nainstaloval jsem zvlhčovačku (z fixírky jež jsem pro tento účel vyrobil). Ihned tam vyletěla vlhkost na 80% tak uvidím dnes jak se jim bude dařit.

alias04

Old Post 25-04-2010 v 13:58 PM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 23

Ec 0,88 je malo.... jsou hladovy prikrm je a budou v pohode...klony startuju na ec 1,4 a uplne v pohode...takze bych se nebal jim pridat...

Old Post 26-04-2010 v 07:48 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Dotaz Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
Ec 0,88 je malo.... jsou hladovy prikrm je a budou v pohode...klony startuju na ec 1,4 a uplne v pohode...takze bych se nebal jim pridat...


WTF? Já hydro nejezdím, ale tohole miminko fakt nepotřebuje vetši ec jak 0.8...vždyť to jede ze semínek, to není jak 15-ti centimetrovej klon s pořádnejma kořenama.

Já bych to tipnul na to, že si neproplách rohože a tudíž v kořenové oblasti pH>>5. Ať se daří...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 26-04-2010 v 12:59 PM

Old Post 26-04-2010 v 09:25 AM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 25

Dvě kostky jsem vytáhl i když jsem tím přetrhl kořeny. Jsou pěkně bíle. Nemám zdání jak vypadají když jsou spálené, jel jsem vždy Outdoor ve hlíně a tam jsem jim kořeny neokukoval. S tím proplachem rohoží jsem to měl trošku horší. Jedu v domě kde není voda a tak si ji dovážím tudíž bez vany. Nechal jsem je jen jednou prolít na stole a po 24 hodinách jsem vodu vylil. Potom tam šly hned hnojky a PH jsem srážel až tam. Na 80 litrů roztoku padlo skoro 1,5 dl kyseliny fosfor.
Zatím si to rostou i když značně žluté. Dokud žiješ je všechno OK
Help!

alias04

Old Post 26-04-2010 v 11:07 AM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 26

Takže jsi ty rohože hodil na 24 hodin do te vany s obyčejnou neupravenou vodou?

Pokud jo,tak nechci ani videt hodnotu pH (rohože ho kurevsky zvyšují)

to ec bych taky klidne trocha zvednul...

Old Post 26-04-2010 v 11:12 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 27

Škoda mluvit
Na proplach rohoží jsem si připravil asi 50 litrů vody na PH5 a tam se prolévaly 24 hodin. Potom tam šly hnojky a PH na vtupu bylo 5,2. Po protečení rohožema PH vylétlo asi na 6,6 tak jsem dodatečně na druhý den srážel na 5,4
Mám strach to EC zvednout

alias04

Old Post 26-04-2010 v 11:40 AM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od xpapousek


WTF? Já hydro nejezdím, ale tohole miminko fakt nepotřebuje vetši ec jak 0.8...vždyť to jede ze semínek, to není jak 15-ti centimetrovej klon s pořádnejma kořenama.

Já bych to tipnul na to, že si neproplách rohože a tudíž v kořenové oblasti pH>>5. Ať se daří...


mozna jsem mel jeste napsat ze mam ec samotny vody 0,6 tak proto davam 1.4 ale i tak to proste davaj v pohode... kdyz delam klony tak kostky napufruju na ec 1.2 tak nevim proc by pro takovoule rostlinu melo byt moc 1.4 kdyz kytka bez korenu zvladne 1.2 navic takvvahle kytka ze seminka by mela mit uz davno vetsi korenovej bal nez nejakej zakorenenej klon...

jinak nechci nejak podcenovat vliv ph na rostliny a prijem zivin ale i s vodou z kohoutku bez upravenyho ph a spravnym ec se do da celkem v pohode a nevypada to takhle.... muj nazor je ze ph na vine rozhodne neni... tak to zkus jenom rucne. namichej si ec 1.2 a prolej jenom rohoz u jedny kytky a uvidis co o udela za 3 dny

Old Post 26-04-2010 v 15:52 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 29

To nejde zalít jednu rohož

alias04

Old Post 26-04-2010 v 16:03 PM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od alias04
Škoda mluvit
Na proplach rohoží jsem si připravil asi 50 litrů vody na PH5 a tam se prolévaly 24 hodin. Potom tam šly hnojky a PH na vtupu bylo 5,2. Po protečení rohožema PH vylétlo asi na 6,6 tak jsem dodatečně na druhý den srážel na 5,4
Mám strach to EC zvednout


Tož pokud jsi to delal takhle,tak no problemo,to jim vadit nebude.

Jednoznačne dát nahoru ec jak psal Frynk.

Frynku a ty by ses možná divil kolik lidí s RW dojelo práve na jeho špatny napufrování,jsou lidi co mají z kohoutku i pH přes 8,0 a pokud ho nestáhnou tak mají problem.

V tom případe jsou problemy zpusobeny 90% práve tím,že kytky nepříjmají živiny jak mají v důsledku špatnyho pH.Což ovšem není tenhle případ...

Old Post 26-04-2010 v 16:20 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alias04
Stálý Člen

Karma uživatele alias04 - 60% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 31

Tak vážně nevím důvod toho žloutnutí, jediné čím jsem si jistý je PH v rozmezí 5,2-5,5
Hnojky mám z druhé ruky a nevím jak je měl skladované přes zimu, bral jsem je z garáže v únoru a byla tam pěkná kosa, takže jestli tam byly celou zimu tak mohly přejít mrazem a ten jim třeba uškodil
Vážně už nevím čím to může být, snad ještě vlhkost mi dost kolísáv rozmezí 60-80%, ale byly i dny kdy jsem tam měl i 40% a neměl jsem jak to zvednout, včera respektive dneska je tomu konec. Nemohl to usýchaní způsobit ten suchý vzduch?

alias04

Old Post 26-04-2010 v 21:54 PM
alias04 je offline   Profil uživatele alias04   Find more posts by alias04   Foto galerie člena alias04   Click here to Send alias04 a Private Message   Add alias04 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 32

proc by nesla zalejt jedna rohoz ? vlhkosti to urcite neni... rikam zvys ec nevim na co cekas....az ti to napise nekd kdo ma vic kosticek ?

Old Post 27-04-2010 v 17:48 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0752950 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív