Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 33

tipuju 350g... ale samozrejme ze preju vic

Old Post 07-06-2010 v 07:58 AM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od hopin
zdarek

v noci jsme meli prave vysokou vlhkost, protoze jsme neodvetravali..priste rozhodne napravim odesli mi jedny hodiny tak jsem to nemel jak pozapojit a byl jsem linej kupit nove


Na odtah spínačky nepotřebuješ,dej je natvrdo do zásuvky at jede nonstop+alespon jednu klipsnu na kvetu at taky valí nonstop.

Old Post 07-06-2010 v 08:03 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hopin
Stálý Člen

Karma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% PěstitelskáKarma uživatele hopin - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 328  

Dotaz Výsledkentz Příspěvek č. 35

Zdar zahradníci
Tak opět po menší odmlce přikladám výsledky growu ..

Moc tipú tady teda nepadlo, ale aspoň jeden jediný

tímto si plast1cku vyhrál tipovačku a letí ti + (pokud seš pro ochutnávku,tak pm (: )

No a k věci :

Z vrchu bylo 396 ges což nás dosti překvapilo..

Double Gum - 187

Orange Bud - 202

a malá NL - 7
_________________
sečteno = 396


No a ze spodků a menších šištiček, které kvetli o 20 dní dýl jsme byli ještě více mile překvapeni
čekal jsem, že tam bude max. 150 a ono ejhle ...

Double Gum - 92

+ tak patnáctka z obou modelů co se prohulila než se vážilo

Orange Bud - 102
________________
sečteno = 194


Celkem - vrchy , spodky :

zváženo 396
sečteno + 194
podtrženo ! ________________
Nádherných = 590 ges

=================================

Tak výsledky jsou Vám známi

Nás převelice potěšili i když jsme měli v poslední fázi problémy s plísní palic a se svi(ň)luškami, které nakonec kytky upe vyřídily... odjeli jsme na týden pryč a svilušky si stihly založit takovou armadu, že sem čuměl jak pítcha z tepláků!!
Na květu už jsem nechtěl používat chemku, tak jen dostavali sadu tlakovým rozprašovačem, ale s tím si sviňuše nerobili problém.
Hlavní je ale konečná spokojenost a ta je -==´

Kdo sledoval tenhle thread díky a zase příště u dalšího kola, které snad vypukne brzy.
maj te sa, tak ako chcete

My first indoor 400Wplantastar.. sklizeno
2. Grow 400w PP, JH, CH, BB... sklizeno
Třetí grow... GWS x WR , SKUNK no 1... sklizeno ]
no click
potomci superskunku venku....léto 08
4. kolo hopina Sage, Nebula, GWS... ..sklizeno..

Hopinovo 400W počínání ve větším ,) ... sklizeno 8)

400W / 600W = 9x Orange Bud , 10x Double Gum, 2x Jack 8)--´ = sklizeno
Apollo 11 @ Sweet mendo BOG 400/600w = sklizeno


Jak se postaráš ty o kytku, tak se pak kytka postará o tebe

Old Post 04-07-2010 v 00:05 AM
hopin je offline   Profil uživatele hopin   Find more posts by hopin   Foto galerie člena hopin   Click here to Send hopin a Private Message   Add hopin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plast1ck
Stálý Člen

Karma uživatele plast1ck - 90% PěstitelskáKarma uživatele plast1ck - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 36

dik za karmu a za nabidku ochutnavky, ale jsem chudej student a nemam na to se nekam vypravit za brckem.. ale dik ses hodnej..

Old Post 04-07-2010 v 15:28 PM
plast1ck je offline   Profil uživatele plast1ck   Find more posts by plast1ck   Foto galerie člena plast1ck   Click here to Send plast1ck a Private Message   Add plast1ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0194770 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív