Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » My first (indoor) lady´s = D 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 81






3xNebula
4-JH vs nebula
No a jelikož jsem zrovna bez váhy a budu jí mít zítra,maximálně po zítří tak mužete typovat gramáž, jelikož to nebudete mít zas tak těžké tak výhra bude jenom k+ = D Soutěž probíhá od tet do čtvrtka tak rychle at neprohlopíte

Inak všech děkuji za rady, dotazy a Káčka a ať to roste

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Naposledy upravil skioo 08-06-2010 v 19:41 PM

Old Post 08-06-2010 v 19:21 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
money5
Stálý Člen

Karma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% PěstitelskáKarma uživatele money5 - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 285  

Příspěvek č. 82

tak začnu muj tip je 98 g.

Old Post 08-06-2010 v 21:03 PM
money5 je offline   Profil uživatele money5   Find more posts by money5   Foto galerie člena money5   Click here to Send money5 a Private Message   Add money5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

89g at chutna

Old Post 08-06-2010 v 21:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 84

skusím 85.3 g.

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 08-06-2010 v 21:24 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marihuskilzz
Stálý Člen

Karma uživatele marihuskilzz - 82% PěstitelskáKarma uživatele marihuskilzz - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 85

111,1 g a dobre chutnání ...

Old Post 08-06-2010 v 22:47 PM
marihuskilzz je offline   Profil uživatele marihuskilzz   Find more posts by marihuskilzz   Foto galerie člena marihuskilzz   Click here to Send marihuskilzz a Private Message   Add marihuskilzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 86

at chutná...92g

Old Post 08-06-2010 v 23:01 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 87

zdar,tipuju 142g...

Old Post 09-06-2010 v 00:44 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeHillz
Stálý Člen

Karma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 88

Tipuju 95...
Rozhodne ti na dalsi grow doporucim cooltube,je to i dobrej odtah na mensi skrin,takze kdyz koupis Y trubku a udelas si to jeste s jednim treba 180m3/h odtahem ze skrine,tak ti to na tu 250 sodika bude stacit.
Dal k tem hermafroditum,moje osobni zkusenost,ze jakekoliv semeno samice kterou oprcal hermous,dal predava svym pylem svoji genetickou informaci... a nevyroste z nej nic jinyho nez zase hermous, a to proste neni vec kterou si clovek dalsi jizdu muze 3 mesice dovolit, nedej boze jako v mym pripade,ze si to hyckas na outdoorku,nebo krizovym balkdooru,a priblizne z tech 30,byly oprcany,a ty koule se delaly jen na seminkach,ketry byli z podlampovyho hermouse....Asi tak
Kotel seminek sme museli vybrat,tak sly do vodky...
Snad nebude hermous i ze me

SmokeHillz

Old Post 09-06-2010 v 07:04 AM
SmokeHillz je offline   Profil uživatele SmokeHillz   Find more posts by SmokeHillz   Foto galerie člena SmokeHillz   Click here to Send SmokeHillz a Private Message   Add SmokeHillz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faky
Stálý Člen

Karma uživatele Faky - 87% PěstitelskáKarma uživatele Faky - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 89

66g vic toho nebude....

Neberte drogy! Nikdy! Opakuji NIKDY, nikomu, neberte drogy!

It´s gonna be harder than you think!

Old Post 10-06-2010 v 01:12 AM
Faky je offline   Profil uživatele Faky   Find more posts by Faky   Foto galerie člena Faky   Click here to Send Faky a Private Message   Add Faky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 90

SmokeHillz
Díky za rady(k+). No několik semínek jsem dal už klíčit tak zasadím uvidim ale asi máš pravdu tak to nebudu přehánět, jen na zkoušku = )

Tak a tet příde to, na co už všichni netrpělivě čekáte = D
Sám jsem tomu nemohl věřít ale je to celích 81g (43g JH-38g nebula), musím říct že jsem tipoval tak 50 maximálně 60g takže jsem spokojen a kvalitou jsem opravdu velice spokojen.
Eště musím podotknout že jsem to musel vážit na pujčené desetince, takže to asi nebude uplně přesný, dejme tomu +-2g.
Škoda jen že nevyšlo všech 5 roslin,no alespon budou slzy,haš a nebo obojí(když to z toho vůbec půjde, moc tomu ale nevěřim )¨

Takže jsem se rozhodl že obdaruji první 3, a to jsou:
josip222- 85,3g
Knofl - 89g
Kambu - 92g
K letí a kdybyste měli zájem o hermafroditní semena tak mužete napsat = D jen se nehrnte všichni najednou.
Zatím se mě chut i učinky velice zamlouvají ale přesně to okoštuji s nezávislou porotou.¨Jen musim říct že nebula asi vede v chuti ale v rauši to je tak nák vyrovnaný eště nemužu pořádně posoudit.
Všem děkuji za sledovaní, učast, rady a snad se zchledáme v příštím kole.

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Naposledy upravil skioo 10-06-2010 v 17:06 PM

Old Post 10-06-2010 v 16:53 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Faky
Stálý Člen

Karma uživatele Faky - 87% PěstitelskáKarma uživatele Faky - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 91

Dobre se ti to povedlo! K+

Neberte drogy! Nikdy! Opakuji NIKDY, nikomu, neberte drogy!

It´s gonna be harder than you think!

Old Post 10-06-2010 v 20:47 PM
Faky je offline   Profil uživatele Faky   Find more posts by Faky   Foto galerie člena Faky   Click here to Send Faky a Private Message   Add Faky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmokeHillz
Stálý Člen

Karma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% PěstitelskáKarma uživatele SmokeHillz - 52% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 92

Dik za karmu...
Pristi round chci jet taky 250 sodu,tak dej vedet az to rozjedes, mrknu na tebe...

SmokeHillz

Old Post 11-06-2010 v 10:37 AM
SmokeHillz je offline   Profil uživatele SmokeHillz   Find more posts by SmokeHillz   Foto galerie člena SmokeHillz   Click here to Send SmokeHillz a Private Message   Add SmokeHillz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 93

Tak to si měl pěkné a at ti šmakuje :-).. dík za karmu..

Old Post 11-06-2010 v 13:26 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 94

Pěkná práca jinak jak hodnotíš to oholení spodků??klidně víc co??k+++++

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 11-06-2010 v 16:42 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 95

SaMoLeBKa: Máš pravdu u JH mě to přišlo akorát ale u nebuli jsem měl v ostříhání určitě přidat. Dík za k.

Zkromný smoke report:

Ke kouření mě to ale velice stačí, chutově i co se týče rauše. Myslím že se nemám za co stidět.
No skusim popsat chut: Na jackoj mě uchvátila chut koření, někdy pravda dost ostrá hlavně konce. U Malích osobáčků jsem spozoroval dochuť citronu. Zkouřenost nastupuje relativně pomalu.

Obě dvě mají hezky sativní rauš celkem tvořivý(důkaz tento článek = D) a komunikativní, ale samozřejmě při většim množství to je o něčem jinym

Nebula mě nakonec velice překvapila má o dost jemnější kouř než JH a občas dokonce příjemnou ovocnou příchuť s medovým podtónem.
Každopádně mě příde že je i silnější ale eště jsem neokusil ty vrcholovky ty myslím že eště překvapí.
Dík za vše a hlavně za k Je mě velice líto že to končí takže se budu snažit najít způsob a zas to rozjet ale nebude to jednoduché
Všem přejí hodně zdaru a zase příště

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Naposledy upravil skioo 14-06-2010 v 20:42 PM

Old Post 14-06-2010 v 20:30 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Preps
Stálý Člen

Karma uživatele Preps - 92% PěstitelskáKarma uživatele Preps - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 96

skioo peekneee k ? akoze minimalne

som tu preto aby som mal svoj makacik ) za rady tipi a triky vopred dakujem

Old Post 18-06-2010 v 20:09 PM
Preps je offline   Profil uživatele Preps   Find more posts by Preps   Foto galerie člena Preps   Click here to Send Preps a Private Message   Add Preps to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2010 - First Indoor 750 W - 26 odpovědí
26-07-2009 - My First Indoor - 10 odpovědí
24-01-2008 - My first indoor 400Wplantstar - 261 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3937010 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív