Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » My first (indoor) lady´s = D 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Obecné My first (indoor) lady´s = D 250w Příspěvek č. 1






Všechny vás zdravým v mém prvním indoorku takže asi začnu vybavením

Box: Homebox XS (60-60-120cm hšv)
Světlo: Gib lighting Flowers 250W (květ)-nevadí že používám i na růst?

Ventilace: přítah-pasivní
ofuk -klipsnák
odtah- zatím žádný, má mě přijít do týdne i s pacháčem tak dopíšu
Na lampu mám eště namířený pc větráček ale newim jestli tam není zbytečně = D

Substrát: Zvolil jsem kokos (od Dutch Platin) a nemám sním žádně zkušenosti (jako scelím indoorem = D) tak budu rád za každou radu

Květníky-5L
Hnojky zatím žádné

A samozřejmě rostlinky:Bubble Gum ,Jack Herrer, C4,Super Silver Haze,Nebula (vše po 1 řízečku od člena z G a tímto mu eště jednou moc děkuji = )
Měl sem doma zbytečnou diamantovou folii tak sem si jí tam dal = D
Děkuji za každý příspěvek,radu a kritiku všeho si cením hlavně at sem nepíšu sám = D

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Naposledy upravil skioo 17-03-2010 v 16:55 PM

Old Post 17-03-2010 v 16:45 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 2

čauvec
pokud se ti tam do tejdne pod tou 250 neuvařej tak seš v cajku, mám podobnej setup a dá se to akorád to chce bez ct pořádnej odtah ta vejška neni nic moc volbou ruznej genetiky sis připravil menší záludnosti, ohejbat a kroutit, tech 5 litru je tak fajn na 30-40cm kytky. a moc místa i když se ti to tedka zdá docela velký, věř neni no uvidiš časem jak se to potáhne. přeju zdaru

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 17-03-2010 v 17:12 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

čau mohl jsi tam dát menší květníky a tím pádem by se ti tam věšlo 9 kytek místo těch 5. Kolikátý den jsou na růstu?jakou máš teplotu a vlhkost?co máš v plánu kupovat za hnojky na růst a květ?

Old Post 17-03-2010 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 4

Ja si myslim,ze zas idealni pocet kytek muzes pak rozvetvovat....i kdyz kazda kytka jina,ale da se s tim domluvit......

At rostou...

Old Post 17-03-2010 v 17:39 PM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 5

Zdar, pokud můžu taky něco připomenout? Do tohohle boxu dáš v pohodě 9 6,5 l kqetníků a kámoš to jel i pod 400kilem s CT a 160m^3 odtah. TADY
I když je lepší dát jich tam míň. Já bych teď volil do tohohle boxu tak 4 kousky.
Akorát by to chtělo možná 1 genetiku. Zvlášť když jedeš po1.
Hej holáááá! §Grow§

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 17-03-2010 v 17:50 PM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6

To sem nečekal tak bystré growery = D No dneska sem si byl pro řízky a rostou asi 4 hodiny = D Inak mám zaplej ten ofuk stim pc větráčkem a otevřený průduchy a zatim mě nepřipadá že by tam byla náká velká sauna a zejtra snad už příde ten odtah = ) Tak myslíte že tam mám zbytečně velký květníky? Myslel jsem že rači budu mít 5 hezkejch než 9 nahuštěnejch na sobě a volvere stim že mam každou genetiku jinou a budou záludnosti počítám, vyhledávám záludnosti = D jelikož je to muj 1. in tak chci co nejvíc zaludností abych se pro příště poučil (prostě pokus , omyl = D) jo hnojky to eště newim spíš něco bio než náky chemky asi bych šel do guana a jak sem říkal z kokosem nemam zkušenosti musí se to hnojit už tet nebo to náky živyny má a utáhnou to aspon nachvili bez hnojek? Teplotu a vlhkost newim nemám příslišenství ale teplotu odhaduji kolem 25-30stupnů

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 17-03-2010 v 17:52 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

tak ja te zdravim, chci jen upozornit, ze nemam zadnou karmu, ale uz mam sakra neco odjeto to jen aby si mi aspon trochu duveroval
takze chci nejdriv reagovat na prispevek od Siruse. Medicineman mel sice moc krasny kytky a zvladnul uchladit 400W v tak malym boxu ale vysledky okolo 170g jsou podprumerne az bych rekl spatne. Nic moc efektivni, ale samozrejme velmi kvalitni pokoureni nejspis
Jinak asi bych dal jen 3,5L kvetinace a dal bych jich tam tak 6. Ale s vyplnenim prostoru nebudes mit problem si myslim. Jinak s tou genetikou, mas 5 kytek a kazda jina, ja jsem toho docela odpurce, ja mam pod kazdou lampou jen jednu genetiku. Ale je to na tobe.

Kokos je absolutne bez zivin, takze bys mel zacit hnojit co nejdriv a doporucuju EC metr.
Ph meris?
Kytky to zatim bez odtahu zvladnou pokud nevyleti teplota, ale dej ho tam co nejdriv, spravna cirkulace vzduchu je hodne dulezita
Ze pouzivas sodik na obe faze nevadi, ma to sve nevyhody, ale vysledky jsou i tak dobre.
Jinak hnojiva na trhu mi prijde, ze prevazuji ty organicka, tedy hlavne firmy, ktere vyuzivame k nasim potrebam: Plagron, BioBizz...kvalitni a organicka hnojiva. Ale zacni to resit hned, kokos nema absolutne zadne ziviny. ja ti doporucim Plagron Cocos A+B v tom mas vsechno a na kvetu muzes pridat PK 13-14.
Tady je plán na hnojení, jak rika volver, 2-3 dny je nech na aklimatizovaní a pak zacni hnojit...
odkaz na hnojení na Plagron, nemusis si ho kupovat, jen doporucuju
http://www.greenhome.cz/download.php?file=570224.1
je tam napsanej i Green Sensation, ten si hlavne nekupuj, to mi ten litr radsi posli

Naposledy upravil Trubice 17-03-2010 v 20:40 PM

Old Post 17-03-2010 v 20:28 PM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 8

jj chápu,ono to jde spíš o to že kažá genetika se ti chová především po přepnutí jináč a když máš takhle vejškově omezenej prostor ( vím mám ho doma taky ) tak je to boj, ohledně těch hnojek to si kup přímo na kokos je velkej výběr zaleží na možnostech.... uchladí ti to ta 160m3 na pohodu (teda samo záleží kde to máš jestly máš to v pokoji kde celej den svítí slunce nebo ve sklepě na pude na hajzlu...
ohledně toho kokosu tene nemá lautr nic ale pokud jak říkáš máš řezy první den? nepotřebujou nic,,až za pár dní až se ti aklimatizujou ,,,přeci jenom je to pro ně změna z matkárny, většinou to trvá tak 2-3dny uvidíš sám po zapnutí lampy by se ti měly tak do 30min zvednout z ospalosti jináč uvidíš roste to samo (teda pokud na to nečumíš furt) a to určitě budeš ,,každej si tím projde pak se ti to bude zdát pomalé,,,,, přeju hodně zdaru

Sirus: podle mě se dá udělat v tomhle boxu pod 250 v hlíně i 160+g,,, neměl tu 4ku samo z CT po celou dobu květu teda pokud sem dobře četl tak až těsně před koncem a ventas přidával na 225m3 to mě přijde trochu zbytečný ne? ale proti gustu... s ventilátorem okolo 500m3 to je tak na 6tku teda jestly by si je z toho prostoru nevysál

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 17-03-2010 v 20:37 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 9

trubice: Tak podle tvých bohatých informací je mě jasné že se vyznáš tak se ani na karmu nemusim koukat = D a rozhod jsem se že dám asi na tebe(a na kolegu) a pudu do toho cocosu A+B na jak dlouho bude stačit 1l? Inak to asi necham v těch květináčích co mám to už mě nezabije o ten 1,5l méně a nemám ani PH ani EC metr vym na kokos by to asi chtělo ale skusim to bez něj když se bez toho neobejdu tak dokoupím časem = )

Volver: To si piš že na to furt čučim jak pomatenej = D Ty nevýhody více genetiky jsem si vědom ale jak řikáš budu muset ohýbat a prostě se starat a na to jsem připravenej (hlavně psychicky) = D

Zítra bych měl mít na poště snad už ten odtah z pacháčem ale vubec nevym jak to bude vypadat ale snad pohoda(od člena z G) = )
A mam eště otázku jestli je normální že na předřadníku nahoře nevidržim mít ruku dýl jak 5 sekund pak bych se spálil (asi po 10h svícení) = D je jasný že bude žhavej ale docela sem se divil jak, dole to docela jde ale nahoře to je peklo = D

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 17-03-2010 v 22:35 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 10

myslím že tohle nedopadne...kokos bez ph a Ec je prakticky nemožný pro první indoor


předřadník pálí jak čert vždycky

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 17-03-2010 v 23:13 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Znám hodně lidí co jedou v kokosu a vůbec neměří ph ani Ec, většina jede třísložkové AH podle návodu a nikdy neměli s kytkama sebemenší problémy. Ale každopádně tady nechci prosazovat, že by to bylo dobře, neměřit hodnoty Ph a Ec

Old Post 18-03-2010 v 05:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 12

No uvidim mkoupim si ten cocos A+B od plagronu budu dávkovat podle návodu a snad bez problému a příště dám na sebe než mě zase nákej týpek v G shopu vnutí něco jinýho a neřekne mě vo tom vubec nic (třeba že je bez živin a musim měřit EC,PH) puvodně sem si šel pro light mix = D
INak na ně svitím od 14.00-8.00 (18h) a nevadí že přez noc svitěj a odpoledne mají chvíli tmu? (řek bych že určitě ne ale rači s ezeptam zkušenějších = D)

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 18-03-2010 v 09:37 AM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 13

nevadí to pokud ti pozděj na květu nebude prosvítat denní světlo do boxu kde bude noc

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 18-03-2010 v 10:26 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trubice
Stálý Člen

Karma uživatele Trubice - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 14

Werd: nebude to jednoduche a mozna se vyskytnou sem tam nejakej problemy, ale zase tak pesimisticky bych nebyl
¨
Skioo: Litrovy balení A+B ti vydrzi pro tvoje potreby tak na 5 kol odhaduju.
Jinak tvuj HB je svetlu nepropustny, takze je fuk v jakou denni dobu svitis. Kup si aspon pH kapky, stoji par kacek a trochu ti pomuzou rozpoznat problem. Koupis je bud v growshopu nebo v akvaristice.

Old Post 18-03-2010 v 10:31 AM
Trubice je offline   Profil uživatele Trubice   Find more posts by Trubice   Foto galerie člena Trubice   Click here to Send Trubice a Private Message   Add Trubice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 15

No koukal sem se a je tam tma jak v noře když zavřu průduchy tak ani paprsek = D
Pro hnojivy jsedu asi eště dnes mam to rovnou trochu zalejt nebo to mám eště den nechat? a ty kapky si kdyžtak koupim ale vubec nevim jak se použivaj,to jsou na zjištění ph?

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 18-03-2010 v 12:24 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 16

čau
tak třeba tento http://zbozi.cz/p289770-ben-test-pr...tFDG25IEA&r=tab v každym zverimexu,
a ještě dalších milion,,,, neni to upně přesné ale pokud to nebude náko hodně se odlišovat od barvy znázornující PH okolo 6 tak to jde... a myslim že už je mužeš malinko zahnojit, tak 1/3 co píšou na botelce tej hnojky. neni to věda čau

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 18-03-2010 v 13:14 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2010 - First Indoor 750 W - 26 odpovědí
26-07-2009 - My First Indoor - 10 odpovědí
24-01-2008 - My first indoor 400Wplantstar - 261 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0938130 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív