Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Prosim pomoc rychle!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 1

Chci se zeptat, když máte hrmu (hermafrodita) už kvete a začaly se mu/jí dělat semínka porostou ještě palice?? Pls co nejrychleji odpovědět, je to děsně nutný.Díky

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 29-09-2002 v 11:58 AM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

****** Příspěvek č. 2

to:MRVoslik" Ja ti nevim jestli bych chtel pyl z hermouse, kdo vi co to udela, zkousel jsi to???.... to jen tak jako vsuvka :o)))

Jinak ja jsem hermouse nikdy nedopestovaval, takze bych to radeji takz hodil do mleka :o)))


Sido

End

Old Post 29-09-2002 v 13:31 PM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chosen one
Stálý Člen

Karma uživatele chosen one - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 26 

Obecné Mno Příspěvek č. 3

Mno já teda newim, hermoushe sem sám nigdy nepovedlo wypjestowat ale kámosh měl 3 a teda docela pjekně mu wosemenily i zbytek úrody tagze to myslim nejni moc dobrý. Ale je fakt že semen tam teda sice je, to zas jo, ale kdyz sme to probrali, ubalili a zahulili tag to byl docela brutus no...ale asi bude hodně záležet na modýlku...

Old Post 29-09-2002 v 21:27 PM
chosen one je offline   Profil uživatele chosen one   Find more posts by chosen one   Foto galerie člena chosen one   Click here to Send chosen one a Private Message   Add chosen one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cHLeBiK
Stálý Člen

Karma uživatele cHLeBiK - 27% PěstitelskáKarma uživatele cHLeBiK - 27% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 4

No Yasmeeno, palice ti narostou, ale podle toho jak moc ti to kvete budou urcite vsechny op.. (opylene .), jakmile je to hermik, tak klesa kvalita (dost casto je z toho jak už tady někdo zmínil max. matroš na mléko).
Ale paličky budou

###Od té doby co jsem se narodil umírám.... ale HROZNĚ mě to baví###

Old Post 29-09-2002 v 21:41 PM
cHLeBiK je offline   Profil uživatele cHLeBiK   Find more posts by cHLeBiK   Foto galerie člena cHLeBiK   Click here to Send cHLeBiK a Private Message   Add cHLeBiK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ja mel letos hermouse dva, a jen bych proste otrhaval samci kvety, jinak palice porostou dal, a co muzu rict podle sebe tak ucinnost neni zase tak spatna

Old Post 29-09-2002 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 6

No jde mi o to, že se mi zdá že palice od tý doby co sem zjistila že je to hrma mi vůbec nerostou a celá ta kytka jde tak nějak dohajzlu a já vůbec nevim jestli jí mam sklidit už teď (zhuluje báječně) nebo počkat až mi dozraje jenže to mi taky může do tý doby nevim co, celá ta kytí je divná dokonce mi zfialověly palice. Vůbec nevim poraďte.

add. fialovění palic: vim že to nejni na škodu (jó fialka tralalá) ale tohle je prostě děsně divný

Jinak většina pestíků už začala hnědnout, některý už sou celý hnědý některý jen půlka a některý vůbec.

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 29-09-2002 v 22:12 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 7

minulý rok jsem měl taky hermáče, palice měl docela slušné, zfialověly mu, ale měl nula procent... klidně itři dýmky a nic .. ale takoví už hermáči jsou - nevypočitatelní

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 30-09-2002 v 07:12 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 8

Buď jsem slepej nebo jsi opomněla napsat, kde že to pěstuješ, ale podle těch okolních příznaků předpokládám, že je to venku nebo na balkoně. Ty fialový paldy bych přisuzoval už dost chladnýmu počasí a ten zastavenej květ zrovna tak. Mě teď na zahradě kytky taky "stojí" (včetně hermouše, kterýho tam nechávám jen proto, že se vzhledově mimořádně vyvedl a nechce se mi ho ještě sklízet ). Ale vypadá to, že by mohlo být ještě chvíli hezky a možná ještě dokvetou. I když v případě hermouše půjde taky hodně energie do semen, tak abys neprošvihla ten správnej okamžik, jak píšeš, že už dobře zmašťuje.

Old Post 30-09-2002 v 14:42 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Hulit hermáče Příspěvek č. 9

letos jsem sklidil (mimo jiné ) tři hermáče (které jsem oddělil už mnohem dříve od ostatníh samic) a musim říct, že jsem překvapen jejich sílou. Mě to stálo fakt za to, mam pytel dobrýho hulení, kterej bych jinak neměl. :flic:

Old Post 11-10-2002 v 22:16 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yasmeene
Stálý Člen

Karma uživatele Yasmeene - 77% PěstitelskáKarma uživatele Yasmeene - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 111 

Příspěvek č. 10

Tak nakonec to byla planá panika, žádnej hrma to nebyl, to zas mam jen velký voči. A skuřuje to brutálně. Žádný mlíko

No one can live forewer (except)
Yasmeene

Old Post 19-10-2002 v 12:44 PM
Yasmeene je offline   Profil uživatele Yasmeene   Find more posts by Yasmeene   Foto galerie člena Yasmeene   Click here to Send Yasmeene a Private Message   Add Yasmeene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-07-2010 - Prosim pomoc z prostorem - 10 odpovědí
04-02-2010 - prosim poradte - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4233360 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív