Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Selekce Shiva skunku No.1-Help
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Zdraví Selekce Shiva skunku No.1-Help Příspěvek č. 1



Ahoj všeci dnes sem si dovalil nové semeno , které musím vyselektovat a snad se zadaří aspoň jedna mladá samička o kterou se hodlám starat pod 250W MH od Philipsu .
Semínka sem dal do vody s ph 5,8 a nechám je naklíčit , ale jen na krajíček , aby šla vydět jen špička kořínku pak půjdou do inkubátoru .
Medium : zvolil sem kokos je universal (ještě nevim jestli pojedu hydro nebo hlínu ).
Osvětlení :1týden 18W N-lite,2týden 125W Plug Play,a po určení pohlaví tam rubnu 250W MH .
Prosím skušené Selektmanny ať mi na to občas hodí voko páč s tím nemám žádné skusenosti děkuji.

Naposledy upravil chymal 25-02-2010 v 15:53 PM

Old Post 25-02-2010 v 15:45 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 2


Tak už nám to leze dvě vylezli včera a zbytek dnes .

Old Post 01-03-2010 v 09:21 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Jsou to mrnata, na selekci mas zatim haldy casu.

Old Post 01-03-2010 v 09:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4


9den rústu už dou vidět opožděnci a zmrdi ,ale ještě je nechám rúst dál dyštak je hodím ven.

Old Post 09-03-2010 v 12:06 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 5


18 den na rústu už si pápli
AH root
Hesi enzimy,grow
zatím vše jede podle očekávání a už mám jednoho favorita(FAVORITKU) ale jinak jedou všechny nádherně dokonce ita co vypadala jako zmrd se ukázala jako velmi vytální

Old Post 18-03-2010 v 21:23 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6


Zaštíp na co diť se teprv rozjeli pěticípé listy a já je štipnu nad devátým patrem ať se mi rozjedou spodky ,ty spodní dvě patra ,které použiju na určení pohlavý(první patro) a pak mi zbydou dvě větve na kontrolu kořenění a samo určení phena na květu(druhé patro),.
A Je Mi Jasné že světlo by mělo vadit kořenům , ale já už to tak dělám něaký pátek a kořenny nehnijí nemění barvu a naopak perfektně obrostou celí obvod kelímku.Já Vím že by to tak nemělo být a sem si toho vědom a děkuji za upozornění ,ale v tomto jedu dle vl. skušeností a přesadim je tak za týden - tři to je lehce vytáhnu z květníčku i s celím balem, budou silnější a odolnější proti stresu a nebudu je jak p...s přesazovat každý týden to jim růst podle mích zkušeností opravdu zpomaluje a nikdy sem neměl problém s tím že by mi na korěny svítilo světlo i když vím že to tak nemá být.

Naposledy upravil chymal 20-03-2010 v 21:03 PM

Old Post 20-03-2010 v 11:46 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2020 - selekce skunk#1 - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7546320 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív