Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » selekce skunk#1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Obecné selekce skunk#1 Příspěvek č. 1


stany k dispozici :
1) 60x60x180 - 120W, 2x vero gen 7 5000K - 180m3 odtah - 1x ofuk , skleník s regulací
2) 120x120x200 - 200W 4x vero gen 7 3500K - 470m3 odtah - 3x ofuk , zvhčovačka
3) 240x120x220 - 1x 600W hps , 1x 600W vero gen 7 - 1500m3 odtah - 6x ofuk

hnojiva - plagron alga + doplňky
hlína plagron lightmix

pro první selekci jsem zatím zvolil jen 20ks sensi seeds skunk#1, druhou už bych chtěl s 50ks


zasazeno 16.12.2019 - zatím růst v boxu 120x120 pod 600w mh, vyklíčeno 20/20 do 48h, po seřezání půjdou pod 200w vero gen 7 led,

plán je vzít z každé rostliny 1 vrchní klon a dva ze spoda, následný přesun do skleníku a až zakoření, půjdou do velkého stanu 20 + 20 a zbylých půjde do malého boxu na stres test

Old Post 14-01-2020 v 16:05 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 2


příprava hlavního světla na květ 497-1058 W

Old Post 16-01-2020 v 18:35 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 3


40 ks nařezáno , snad se povede , až se dozvím pohlaví, vezmu zbytek klonů na stres test

Old Post 19-01-2020 v 18:39 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Mr.Xury
40 ks nařezáno , snad se povede , až se dozvím pohlaví, vezmu zbytek klonů na stres test


Ty ventilační mřížky klidně otevři

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 20-01-2020 v 00:03 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 5

ok, chtěl jsem nechat tak do zítra zavřeno, ale už mají otevřeno

Old Post 20-01-2020 v 07:16 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 6


maminy po oholení, nyní jsou pod 200w LED
mimina se zatím zdají být na živu, tak snad se nic nepo...

Old Post 21-01-2020 v 10:46 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 7


hm, nějak se mi pomalu přestávají líbit, jak kdyby začali pomalu umírat, co myslíte, dají to?

Old Post 23-01-2020 v 08:21 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 8

caw , rezy sa odporuca skor nezakryvat parnickom .. stoji tam potom vzduch .. vlhkost nie je az taka podstatna .. ale nic mi never a radsej si to prever .. skusenejsi mozno poradia inak ..

i see you bejbe

Old Post 23-01-2020 v 10:44 AM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Woody
caw , rezy sa odporuca skor nezakryvat parnickom .. stoji tam potom vzduch .. vlhkost nie je az taka podstatna .. ale nic mi never a radsej si to prever .. skusenejsi mozno poradia inak ..


S tím úplně nesouhlasím ...

Dokud se nevytvoří kořenový systém tak kytka muže vstřebávat vodu pouze skrz listy . Proto musíš mít aspoň 70% vlhkost a klony se dávají do parniku. Můžeš ke vyndat až začnou zapouštět kořeny ...


To co mas na fotce za problem se stává , hlavně u prvních klonů . Je to kombinace mnoha faktoru . U tebe tu bude hlavně to , že jsi jim nechal hodně a velké listy . Stejně jako vodu přijma tak ji skrz listy vypařuje . S tou plochou co si jim nechal toho vypařují opravdu dost , problem si vyřeší sami až vytvoří kořeny a začnou pít .

Ty světle vršky většinou bývají od přesvícení / stresu . Nevim jestli vidím správně , ale jestli tam máš topnou podložku tak ji dej hned do hajzlu

Nikdo nemůže tvrdit , že jsi to udělal naprosto správně ty první klony , ale ani nikdo nemůže říct , že jsi to posral . Takhle to proste u selekce bývá. Proto já přepínám selektovane kytky až když se chytí všechny klony ... Občas i když beru dva z každý kytky , tak se mi stane , že musím vzít další (většinou jsem zapomněl zalít klony v kostce a uschly ☹😁

Za chvíli to budeš mít v malíku 😎 ... Cca od teď do týdne ti možná par klonů pojde , ale zbytek se dá dohromady , napřímí se a budou vypadat už v pohodě , můžeš jim pomoc postřikem voda + rhizotonic od canny ... a taky se muže stát , že nějaké klony pustí kořeny a hned na to začnou stagnovat. Nic si z toho nedělej , rozjedou se do 14 dni cca

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 23-01-2020 v 22:30 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 10

vlhkost mám doma malou 30%, proto ten pařník,snažím se jim tam udržovat 60-70%

jo, přesvícení je možné, měl jsem světlo na max, už jsem ho snížil na co nejmíň a vytáhl o něco výš

tu topnou podložku jsem tedy vyhodil, i když mám ji s regulací a nastavenou na 21, takže skoro nikdy netopí

dneska mi přišla aeroponická řízkovnice, má cenu je opatrně přendat nebo je radši už nechat jak jsou, a radši tam pak naházet nový řízky? vyměnil jsem zase světlo, místo ledky jsem jim dal 600w MH ať jedou co nejrychleji

rhizotonic od canny je na cestě, mám tu zatím jen plagron vita start, tak jsem je trochu orosil

edit: koukám, že rhizotonic je kořenový stimulátor, mám tu plagron power roots, mohu zatím použít to?

Naposledy upravil Mr.Xury 24-01-2020 v 11:02 AM

Old Post 24-01-2020 v 09:59 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 11

Rhizotonic je o něco lepší. Je to totiž směs vitamínu a bakterií, přesněji je to rhizo-bakterie. Která funguje skvěle na kytky + rhizotonic díky vitamínůn a aminok. odbourává stres, proto je lepší to dávat i když přesazuješ...

Do aera bych dal nový, nemá cenu je víc stresovat

Ta topná podložka není uplně v hodná, protože ona nenajíždí postupně, když zatopí a zapne se tak jede na max což je kolem 35-40 stupňů, dokud v okolí nestoupne teplota 21 stupňů, takže ti to spálí kořeny, který se toho dotýkají

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 24-01-2020 v 11:39 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od BRooT


Ta topná podložka není uplně v hodná, protože ona nenajíždí postupně, když zatopí a zapne se tak jede na max což je kolem 35-40 stupňů, dokud v okolí nestoupne teplota 21 stupňů, takže ti to spálí kořeny, který se toho dotýkají


Tenhle problém se dá vyřešit za pár korun. Já topnou podložku v zimě používám vždy. Samozřejmostí je termostat s čidlem, které se umístí do či do těsné blízkosti RW (plus na stéjné místo dát čidlo teploměru pro jistotu). Podložku mám položenou na polystyrenový desce (izolace) a až nahoře na ni mám skleněnou tabuli a na tý skleníček s klony. Dochází tak k vyšším tepelným ztrátám, ale eliminuje to na druhou stranu tyhlety extrémní výkyvy teplot (sklo se zahřívá a chladne postupně). Mně to lítá od 23C do 25C a nikdy nemám víc ani mín. Klony mi tak kořeněj možná i líp než v létě.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 24-01-2020 v 12:01 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 13

jo, tak jsem to udělal jak psal Časlove, teploměr jsem místo umístění na stěně pařníku dal pod jiffy tabletu kde bylo volný místo, teď, když dosáhne podložka teploty 22° tak se vypne, tudíž už se nebude zahřívat do plna, snad, ještě to dnes budu hodně kontrolovat

Old Post 24-01-2020 v 14:35 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Ok . V tom případě paráda , hodně lidi děla chybu ze daji plato nebo skleník hned na podložku a pak mas spálené kořeny

Na kolik Vás vyjde založit indoor?

Hydroponický systém NFT - základy

"Kids gonna cry"

Old Post 24-01-2020 v 14:42 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 15


nařezáno nových 40 ks do aeroponie, původní se docela probouzejí a některý už se pěkně narovnali, tak třeba to nakonec dají

Old Post 27-01-2020 v 11:48 AM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Xury
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Xury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 16



tak prvních 40 žije, přesazeno, zatím pod jedním světlem 400w mh

Naposledy upravil Mr.Xury 31-01-2020 v 20:52 PM

Old Post 31-01-2020 v 20:36 PM
Mr.Xury je offline   Profil uživatele Mr.Xury   Find more posts by Mr.Xury   Foto galerie člena Mr.Xury   Click here to Send Mr.Xury a Private Message   Add Mr.Xury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-05-2020 - Selekce Noname - 30 odpovědí
10-01-2021 - Selekce od začátku - 6 odpovědí
18-04-2010 - Sensi skunk - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8544980 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív