Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First grow. Noob :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Obecné First grow. Noob :-) Příspěvek č. 1


Zdravím všechny Growery. Předem bych chtěl vyjádřít díky za tohle forum..
Začím svůj menší seriál o mým prvním Growu. Dneska sem poprvé viděl naživo Kytičku, takže asi chápete...
Takže skříňka je dřevotříska... 67x33,5x92cm / šxhxv
Potah klasika bílá fólie
Odtah 3x série 140mm Airen RedWings 110m^3/h (Pc větrák)
Ofuk 120mm Airen Redwings Deluxe...
Světlo 200W CFL Red
Hnojky Plagron - Bloom, Pyth-amin, Pk 13-14, Start-up
A osazenstvo jsou: 2x euforia, 2x Budha, 3x Jack Herer
Za kyti děkuji borcovi Dekliiis.

Pročítal sem si tu spoooustu growů a snažil se poučit z chyb, kteří mladí a nezkušení jako já napáchali, ale jak se říka. Učený z nebe nespadl, takže když by se vám něco nepozdávalo, pánové zkušení, tak sem s cennými radami.

Co sem dneska provedl... Přesadil sem kyti ze společného truhlíku v kterém jsem si je převzal a teď sedí po tmě a doufám, že usilovně makaj na tom, aby se zventili. S tím mě napadá jestli bych jim k tomu neměl posvítit... ??? Bylo mi řečeno, že je lepší když jim těsně po přesazení nesvítím... Co vy na to? Pokud zjistím jak se sem dávaj fotky, tak nějaký přihodím.
btw. Čím víc rad, tím líp.

Letí mi to ve středu...

Old Post 24-02-2010 v 20:21 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2


Célá skříň

Letí mi to ve středu...

Old Post 24-02-2010 v 20:24 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 3

Jacka mám rád...budu sledovat, a doufám, že se ti to vydaří. Jen tak mimo...zaujalo mě, že se mi ukazuje že jsi napsal 65 535 příspěvků...je to možný? =-o docela dost

Old Post 24-02-2010 v 20:52 PM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4

Ale vůbec ne, tohle je asi 4. Taky na to teď hledím...

Letí mi to ve středu...

Old Post 24-02-2010 v 20:54 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5

Zdarec. ja si myslim ze jim klidne svitit muzes, kort pod 200 cfl, treba bych dal jen lampu vis, ale jestli maj noc tak to tak nech. jak je budes nechavat dlouho na rustu, kdyz mas lampu na kvet a hnojiva taky? a ty prispevky by me taky zajimaly. docela mrte dost


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-02-2010 v 21:02 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 6

kytky bych urcite presazoval bjehem denni periody aby jsi je nebudil kdys spi....a ohledne ty usporky.....tu se snaz mit co nejbliz u kytek klidne 5 cm ,usporky maj oproti sodiku perfektni spektrum svetla na blizko takze kytky nespaly a ani jim na tu malou vzdalenost neuskodi...peace

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 24-02-2010 v 22:26 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

zdravím

-jak napsal @jdam dej lampu níže

-chtělo by to něco udělat s výškou kytek vidím, že tam máš jednu co docela je velká oproti ostatních, takže buď FIM nebo ohni, protože přece jen ta usporka neprosvití až tak do hloubky tak by jsi později mohl mít problem


nechť se daří( sleduji tě )
slepecC...

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 24-02-2010 v 22:44 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pure
Stálý Člen

Karma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% PěstitelskáKarma uživatele Pure - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 8

..ahoy...nejsem moc nadsenec usporek, tak se k tomu nebudu moc ani vyjadrovat...ale rozhodne niz..., ta nejvetsi kytka ( jsi tak uz dostal?) urcite potrebuje, tak jak ti radil slepec zastrihnout...

...ty je mas prvni den, ze nevis kdy svitit? normalne si casovac nastav tak jak to vyhovuje tobe...podle me by se prasazovat melo tesne pred nebo behem sviceni...aby mely energii...v noci by to nemusely pobrat holky

...tak at se dari, těpic.)



...jo a ten pocet vzkazu...65356 nebo kolik je jen chyba v matrixu...ma to vic clenu jsem si vsiml..pry se to resi

400/600W-Euforka-2011
2x400W-Shiva skunk-2nd-2010
1x400W-Shiva skunk-Ist-2010
1x400W-Widdow Skunk-2010
2x400W-PPP-2009
2x400W-AFGxWHITEW.-2008
Růže, byť zvaná jinak, voněla by stejně

Naposledy upravil Pure 25-02-2010 v 00:15 AM

Old Post 25-02-2010 v 00:10 AM
Pure je offline   Profil uživatele Pure   Find more posts by Pure   Foto galerie člena Pure   Click here to Send Pure a Private Message   Add Pure to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 9

Díky za rady... jdu nastudovat jak to zastřihnout... nikdy sem moc nechápal ten popis se sekundárníma patrama atp... No snad to nezmrším. Ideální by byl nějakej obrázek s kareslenou čárkou, kde to mám šmiknout.

Letí mi to ve středu...

Old Post 25-02-2010 v 07:02 AM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 10

Btw. Kytkám sem teda rožnul poprvé dneska ráno v 8... A tu největší, jak se ptal Pure sem už takhle dostal... u té mám jistotu, že to přežije. Ostatní zatím taky nevypadají špatně.

Letí mi to ve středu...

Old Post 25-02-2010 v 07:15 AM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

ehm nevím proč v 8 ráno, ale je to každeho věc, ale když svítím já 18h(růst) tak dávám od 6ti rána do 0:00h ... ale je to tvá věc že to bude končit ve 2 ráno

jinak s tím FIMem to najdeš ve FAQ, sice to je tak debilně vysvětlený, ale hold chybami se člověk učí zkus a uvidíš, jinak já to moc nepoužívám, ale když už ano tak jak rostě nove patro, ten počátek tak od začatku to střihnu tak v 1/3 tam jak se začínajívyízat lístky tak těsně nad tím, ale blbě se to popisuje, snad někdo dá obrazek

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 25-02-2010 v 09:51 AM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12

To slepec: Diky, celkem sem to pochopil, ale ustrihl sem to postaru. Potreboval sem to vzit trochu vic, bo sou tam Budhove a Ti jsou docela mali. Jo jen tak ze zvedavosti... Rosit cistou vodou? Na noc? A jaky ma byt ph. Rano sem cetl, ze ph cim rosis muze byt kolem 7.... Prijde mi to nejak moc.

Letí mi to ve středu...

Old Post 25-02-2010 v 12:48 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 13

Hele jestli nemáš zvlhčovačku, tak se vykašli na rošení dej do každeho rohu skříně třeba 3dcl vody v něčem + to třeba někdy můžeš rosit, ale spíše na noc ať se nespalí, ikdyž u usporky to skoro nehrozí(pH u rošení je myslím uplně jedno prostě odstátou vodu)

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 25-02-2010 v 15:32 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 14


Čest pánové, tak sem zase něco příhodím... A mám takovej menší problém... Snad mi budete chopni nějak pomoc... Listy mi trošku začali jakoby usychat... Viz fotka... A ještě mi fialový stonky a horní listy začínaj mít taky takovej nádech. :-( Prolízal sem tu Grower a moc sem toho nenašel... Fialová - nedostatek Fosforu, což se mi nezdá... Použil sem na ně plagron Grow-mix, ten by měl být docela dobrej na začátek. Hnojky sem zatím nepoužíval... Snažím se to rosit, bo jinak tam mám vlhkost kolem 45%. A zalil jsem je jen jednou... před 2 dnama když jsem je přesadil, čistou odstátou vodou. Pak sem měřil její PH a zjistil sem, že měla docela dost. Kolem 7... Ale nechce se mi věřit, že by to jedna zálivka takhle poškodila. Jakýkoli rady/ názory uvítám.

Letí mi to ve středu...

Old Post 26-02-2010 v 14:52 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 15


Tadyk je ten stonek...

Letí mi to ve středu...

Old Post 26-02-2010 v 14:54 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

fialový stonky = stress...fosfor se projevuje že ty listy vypadaj podobně jak při plísni a hnědnou od kraje...
máš je celkem svěšený - to bude tím že sou suchý (i v půdě kořeny)..a přelitý sou taky svěšený ...

jedna zálivka to takhle nezhorší...ale rozhodně uprav nějak na PH6

ten list na obr. je nedostatek draslíku asi - dej jim start up (nepřehánět, stačí polovina dop. množství zatim) a uvidíš. když se nezačnou ani trochu zlepšovat tak bude průser někde v hlíně...co to vůbec je za hlínu?

máš tam dobrý vzorky budha i euforie patří k nejlepšímu co se tu v maloměstě letos venku vypěstilo

Old Post 26-02-2010 v 15:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí
05-06-2013 - First grow under 250W - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4266510 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív