Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400kulí 1.grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Hlína 400kulí 1.grow Příspěvek č. 1

zdravím growery
Pořídil jsem slušně vybavený šatník za HUBIČKU

Rozměry:
š,h,v 120,70,170

Výbava:
400W rust/květ
cooltube d130mm
odtah UFO -průtok neznám
přítah 2x pasivní
domácí zvlhčovač vzduchu
digi časovač

Použil jsem kýble od omítky získané na stavbě :-D
Cca 25 litrů

Medium:
plagron royalty mix 100l

Hnojky/Výživa:
Plagron-alga grow,alga bloom,pythamin,green sensation
B´cuzz-bloombastic

Řízky:
3x Euforia
2x AK-47

A teď "BUDIŠ SVĚTLO"

Old Post 16-02-2010 v 11:18 AM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2

1.den 18/6
den 26°C vlhkost 60%
noc 22°C vlhkost 70%

Old Post 16-02-2010 v 11:26 AM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Proc tak obrovsky kvetinace? Myslim ze by stacily bohate polovicni...

Old Post 16-02-2010 v 11:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4

Určitě máš pravdu ale lepší jsem neměl.Nasypal jsem hlinu jen do pulky kbelliků a časem podsypu do plných.

Old Post 16-02-2010 v 12:18 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5






1.den 18/6
den 26°C,60%
noc 22°C,70%

Old Post 16-02-2010 v 12:21 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6





den 10. 18/6

Kytičky začaly rozjíždět růstovou fázi.Vypadají zdravě ale měl jsem problémy s malou vlhkostí,na které jsem se později vykašlal.

Ve skutečnosti jsou dnes kytky ve 46.dni květu a tak mi chvili potrvá než doplním info a fotky z doby minulé:-)

A ještě pár fotek holek a něco z konstrukce:

Old Post 16-02-2010 v 13:07 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Zdravím velmi pěkná skříň pro první IN vypadá už zařízena na pár let dopředu . .
Jináč pokud máš těch 5 řízků na 400w tak si můžeš dovolit ty kytky nechat déle na růstu abybyly větší a využili i tu výšku i šířku do maxima .

Kruci už 46 den květu ? no nic kdyžtak smaznu.

Old Post 16-02-2010 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8




den 38 přepnuto na 12/12
24°C 50%

Kytky jsou cca 50cm vysoké.asi v 10.dni jsem je zastřihl FIM technikou a krasně se rozvětvily a pokryly plochu.
Odstranil jsem listí, které rostlo směrem do vnitřku kytek abych jim dal víc prostoru.

Přepl jsem na květ a začal jsem tam lít ALGA BLOOM a PYTHAMIN do postřiku ať jsou kytí zdravé a silné...

Old Post 17-02-2010 v 17:04 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9





den 65
27.12/12
24°C 40%
20°C 50%

Tak nám to hezky nakvétá a zalivám alga bloomem a poprvé přidávám green sensation,ktery jsem dostal od kámoše.jemu už byl k ničemu protože se dal na jahody pod lampou :-D Takže DÍKY Z.
Naposled jsem postřikal pythaminem a dalé už ho budu přidávat jen do zalivky abych předešel plísni.

Větvě si rostly jak chtěly a tak jsem použil podpůrnou síť. Je to vlastně pletivo na ovce Nic lepšího jsem neměl

Zdraví kytek je vyborné,listy jsou tvrdé a voskové

Chybí pachový filtr a po baráku se nese taková ZVLÁŠTNÍ ZELENÁ VŮNĚ... "babi - vydrž" :-D

Old Post 17-02-2010 v 17:20 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10






den 84
45.12/12
24°C 25%
18°C 30%

A takle vypadijí holky teď a jsem na ně hrdý.kytky mají opravdu bojové podmínky a to hlavně kvůli teplotě která někdy klesá až ná 16°C a to už je pořádný samec

Dnes jsem v grow shopu koupil BLOOMBASTIC od b´cuzz a prý je to pořádný nářez co se živin a aktivních látek týče.
Takže dávam předepsané davky AG a BB a poloviční dávky pythaminu.

Lampa visí asi 15 cm nad vrcholky a ucpal jsem jeden pasivní přítah abych alspon trochu zvyšiil teplotu.doufám že jsem neudělal chybu a nepropukne nějaká pliseň v důsledku menšího prudění vzduchu.

AK-47 má pěkně obrůstající větve od spodku až po vršky.
Ueforia má stonky holé a 15 cm od vršku nahoru bují tvrdé smradlavé granáty.

Pokud to pojde dobře tak se máme se švagrem na co těšit.

Old Post 17-02-2010 v 17:49 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 11






den 86
47.12/12
22°C 25%
15°C!!!30%

Tady už jsou fotky z dneška.

Po tom co jsem otevřel pokoj kde se holky opalujou,jsem zustal čumět na teploměr a bylo tam 15°. Zavzdušnilo se topení...Je to na chalupě a nemám tolik času abych tam jezdil každý den na kontrolu.navíc je to v kopcích(900mnm) 15 km od místa kde bydlím.

Těd už je to v pořádku a bude tam zase teplota vhodná pro fotosyntézu.

Po zalivce s bloombastic květy znatelně zrychlily svoje kynutí i když měly taplotu jak v lednici

Paličky se spojují v jedny celistvé salámy.(NO zatim jsou to spíš salámky...)

Plánuju ještě 12 dnů hnojit a potom flash a 12 dní voda s upraveným PH a final solution.Zakončím 2-ma dny tmy.

Ale mám takový pocit ze AK budou kvést déle než euforky.
Pokud mi někdo poradí jak je dlouhá perioda kvetení těchto modelů budu rád...

Old Post 17-02-2010 v 20:27 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12



ty 2 kytky v předu jsou ak-47čky a 3kusy v zadu jsou EU

Old Post 17-02-2010 v 20:39 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phoboss
Stálý Člen

Karma uživatele phoboss - 44% PěstitelskáKarma uživatele phoboss - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13

na DP pisou:

ak47: 53 - 63 dni
EU: 45 - 50 dni

takze ta euforka uz asi pomalu bude :harvest:

peace a K+, moc hezkej grow

Old Post 17-02-2010 v 21:48 PM
phoboss je offline   Profil uživatele phoboss   Find more posts by phoboss   Foto galerie člena phoboss   Click here to Send phoboss a Private Message   Add phoboss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 14

doba kveteni zavisi na konkretnim fenotypu, ne na cislech nekde z webu k hrube orientaci to poslouzi, ale presne to neni - mel jsem euforku a ta byla hotova nekde mezi 55. - 60. dnem, zalezi na selekci a v jakych podminkach to pak mas..
presnou dobu sklizne je vhodne urcit z barvy pryskyrice nebo minimalne podle zhnednuti chloupku
podle fotek to na sklizen jeste nevypada, ty akcka urcite ne, na euforku neni moc videt, ale taky se netvari zrovna dozrala

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 18-02-2010 v 09:13 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15


přidávám makro euforie..... Aby bylo vidět jak si stojí.

Na sklizeň to ještě nevidím ale každá rada dobrá...

Muže mít nižší teplota vliv na dobu květu??? Pokud ano tak mám dost čas, protože mám problémy se starým rozvodem topení

diky za K+

Old Post 18-02-2010 v 19:31 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16






den 94
51. 12/12
27°C 25%
22°C 30%

dnes jsem byl nafotit nejáké kusy......

Milé/nemilé zjištění je že EU jsou už zralé na flush ale připadá mi že jsou palice při nejmenším nevelké :-(
Jěstě 2 dny hnojení a potom alspoň 10 dní budu prolévat čistou vodou plus Final S
Modlím se k rasta bohu aby to ještě nabylo na objemu

Můžete mi někdo říct jestli mi to ješte znatelně nabují i během zalivky vodou s FS???
Nemám žádnou zkušenost, tak mě pls uklidněte

Old Post 21-02-2010 v 15:46 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7386930 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív