Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400kulí 1.grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 17






holky s růžovymi chlupy jsou EU

Old Post 21-02-2010 v 16:01 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Ty pouzivas GS i Bloombastic? mimochodem vetsina nazoru je na tyhle stimulatory negativni, prej to ma na kytky temer nulovy efekt

Old Post 21-02-2010 v 20:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 19

Používám jen Bloombastic.GS jsem měl jen decku tak jsem místo toho pořídil BB.
V growshopu mi to doporučil jako "TOP aktivator květu,který mi zvýší výnos až o 30% za dodržení určitého PH.

Teď jsem zůstal jako opařený

Proč je to pro ně negativní??? Výpadá to jako slušný nášup na květ....

"Atami B´Cuzz Bloombastic - jedinečná kombinace biominerálů a biostimulátorů pro podporu květu a dozrávání.
-zvyšuje podíl cukru a ovlivňuje tak chuť výsledného produktu
-povzbuzuje enzymatické procesy, rostlina se stává odolnější
-neobsahuje sodík ani chlor
-používejte v posledních 4-6 týdnech květu
-vhodné pro všechny pěstební substráty a všechny zavlažovací systémy
Dávkování: přidávejte k základnímu hnojivu, 0,5 - 1ml na litr vody"

Tohle tvrdí prodejce...

http://www.growshop.cz/katalog/deta...oombastic-250ml

Můžu to ještě nějak zachránit???

Old Post 21-02-2010 v 20:31 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

ne hele spatne si me pochopil, ja to myslel tak, ze to na ne nema moc velkej efekt, ze je to za hodne moc penez strasne malo muziky...kytkam to ale v zadnym pripade neuskodi vis proc ti to v growshopu tak doporucovali? protoze stoji 1,25L 3000 ale kytkam si urcite nijak neuskodil...ale koukni n adred v mym podpisu, pisou tam hodne zkuseni groweri a ani vsichni se jednoznacne shodli, ze to nestoji za ty prachy a ze to je k nicemu

vynos o 30%? to ti fakt rekli? tak ten kdo to rekl, tak snad pestuje jenom mrkev a papriky...

podle me ta kytka se mozna stava odolnejsi, ale davat 3000 za litr hnojiva abych mel odolnejsi kytku?

Old Post 21-02-2010 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 21

Už jsem přečetl včera... Máš to hezké,pěkně pohromadě.Těším se až growers doplní,jaké mají zkušenosti z jednotlivými zn.

Příště vsadím asi na AH

No a k tomu výnosu 30% UP ... Sypu si popel na hlavu BYL TO DOBRÝÝÝ OBCHODNÍK
jenom čumim...

no a přibude to ještě po vysazení hnojek???

Old Post 21-02-2010 v 20:54 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 22

A MÁŠ RECHT... PAPRIKY TAM MĚLI

V takovým propagačnim boxu spolu s nejakýma fazolkama či co to bylo

Old Post 21-02-2010 v 20:58 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 23



Jsem si s tím dal celkem dost práce dal do nich hodně lásky,tak by mě mrzelo kdybych sklidil průměrné hulo když už to tolik stálo.......

Old Post 21-02-2010 v 21:03 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

tak vis jak, huleni muzes sklidit fakt v pohodem, ale Bloombastic tomu nejspis moc nepomuze...budes pouzivat Final Solutions od AH? je to ne jen proplach ale docela to ma vliv na kompaktnost palicek, hezky po nem ztvrdnou proste to tak vypada, ze jsou to vyhozeny penize...

co to je ten prispevek na timhle?
jinak kytky mas moc hezky K+

Old Post 21-02-2010 v 21:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 25

JJ Final je od AH

A k tomu přispěvku...
3 řezy EU jsem pořidil a hlavní stvol se větvil 1 cm nad mediem a prorustal jakoby do spiraly tak jsem z tvrdé lepenky vystřihl kolco a udelal do něj zařezy aby tam držely větve,a udělaly rovnoměrnou -korunu- když jsem sehnal jen poslednich 5 řezů V plánu jsem měl 8 ks.

DIKY ZA K+ VŠEM

Old Post 21-02-2010 v 21:54 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

ale prispevek 23 je z rustu a 17 z kvetu nebo to je stejna doba?

Old Post 21-02-2010 v 22:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YpIce
Stálý Člen

Karma uživatele YpIce - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 27

Omlouvám se....

přispěvek 23 je z cca 2 tydnu růstu.

Jen na důkaz péče...

Old Post 21-02-2010 v 22:06 PM
YpIce je offline   Profil uživatele YpIce   Find more posts by YpIce   Foto galerie člena YpIce   Click here to Send YpIce a Private Message   Add YpIce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

tak to jo jo tak jasny, kdyz je milujes neni co resit, ale jak rika klasik, nikdy nejsi dost bohaty, aby sis mohl kupovat zbytecne veci nebo tak nejak

Old Post 21-02-2010 v 22:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 29

Správně se říká, že někdo není tak bohatý aby si mohl dovolit kupovat LEVNÉ věci


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Old Post 22-02-2010 v 09:10 AM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

veškeré květové stimulátory jako
je GS,Topmax,atd jsou uplně k hovnu
jak říká za hodně peněz málo muziky,
bohatě stačí klasický hnojivo na květ a PK 13/14
a na konec nějakje ten final solution,i když bez něj by to
taky šlo.Samozřejmě základ je kvalitní genetika.

Old Post 22-02-2010 v 09:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teahead
Stálý Člen

Karma uživatele Teahead - 81% PěstitelskáKarma uživatele Teahead - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 31

Nesouhlas. GS si nemuzu vynachvalit. Pouzivam ho dohromady s atami tabs a je to super.


Příběh 1. coffeshopu v Británii a jeho majitele.
Jak správně aplikovat postřik

Old Post 22-02-2010 v 12:40 PM
Teahead je offline   Profil uživatele Teahead   Find more posts by Teahead   Foto galerie člena Teahead   Click here to Send Teahead a Private Message   Add Teahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Escadro Pablo
Stálý Člen

Karma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% PěstitelskáKarma uživatele Escadro Pablo - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Teahead
Nesouhlas. GS si nemuzu vynachvalit. Pouzivam ho dohromady s atami tabs a je to super.



V čem "je to super"?

Old Post 22-02-2010 v 13:16 PM
Escadro Pablo je offline   Profil uživatele Escadro Pablo   Find more posts by Escadro Pablo   Foto galerie člena Escadro Pablo   Click here to Send Escadro Pablo a Private Message   Add Escadro Pablo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3131080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív