Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Six Grow 250W.W.W.Euforia,AK 48
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Hydroponie Six Grow 250W.W.W.Euforia,AK 48 Příspěvek č. 1

Zdarec
Všem
Grower abstimemce už mi nedala spáp a tak sem vyšmelil net zbouchal komp a teď už su na g 5 den a nemohu se nabažit .
Moje nová skříň respektive špajz má přívod dole a nahoře pěkně odtah ať to fičí jako no jako no no no třeba v v v v no su v hajzlu no.(záchvat).
Světlo -mimi 24w zářivka
capart 125W cfl
puberta 250W MH
1.období které mi lidé většinou pro pro no pro pronajímáme svou postel osobě kterou zneužijem ke své potřebě si za za za no za založíte úvěr uděláte děti pak se rozvedete a pak když vám zbyde energie tak to otočíte ještě jednou nebo dvakrát atd.
2.období které mi lidé většinou pro pro no pro pronajímáme svou postel osobě kterou zneužijem ke své potřebě si za za za no no bute to fajn ráno čau a zbohem a pak to otčíte ještě stokrát nebo tisíkrát atd.
3.období které mi lidé většinou pro pro no pro pronajímáme svou postel osobě kterou zneužijem ke své potřebě a spolu si zahulíte , zadíváte se do očí a samo zasunete a zažijete noc nejlepších zážitkú a samo zásunú a den nejlepších zá za za zá atd.

Sory su něaké zamyšlené
dospělost250W sodík
Vzduch-euro na přívod a odtah něco na ofuk a něco v záloze
sps 808 5l nádrž
Skříň(špajz)s odvětráním dole i hore 150mm 60na60na od země do stropu. fota dám pozdějc

Old Post 15-02-2010 v 23:03 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 2



Něaké to foto
Kytíz sou ve Flood Grow papaj hesi a áháčka PH 6,0 EC 1,8
Maj za sebou od šmiku 14 dní 24W 7 dní 125W 7dní 250W MH a 8 dní 250W gib flower.

Naposledy upravil chymal 19-02-2010 v 20:58 PM

Old Post 15-02-2010 v 23:13 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZivyKvet
Stálý Člen

Karma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% PěstitelskáKarma uživatele ZivyKvet - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 3

naaaaa, teraz si ma zamestnal

tak ako citam tak by to malo byt ok vsetko proti nicomu nemam vyhrady ked budu fotky urcite bude na co kukat jaj jo akurat citam ze 6ti grow drzim palce idem po takou istou watazou.....

Edit: mal som tu stranku dlho otvorenu tak som si nevsimol ze fotky su tu..... a nikde som sa ozaj nedocital ci je to s rezou alebo semienok lebo na rezy vyrezaju na to kolko rastli dost malinke....

"Život je smrtelná choroba, prenášaná sexom"

1nd indoor 70W HPS, 4ks whidow skunk
2nd indoor 200W CFL/250W HPS, 1ks durban, 2ks voodoo, 3ks S47, 4ks WS
3rd indoor 400W HPS, 6ks Skunk47, 6ks ED rosenthal

Zasej myšlienku a zožneš čin, zasej čin a zožneš zvyk, zasej zvyk a zožneš charakter, zasej charakter a zožneš osud. (indické príslovie)

Naposledy upravil ZivyKvet 15-02-2010 v 23:48 PM

Old Post 15-02-2010 v 23:40 PM
ZivyKvet je offline   Profil uživatele ZivyKvet   Find more posts by ZivyKvet   Foto galerie člena ZivyKvet   Click here to Send ZivyKvet a Private Message   Add ZivyKvet to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZivyKvet! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4



Tak edit
Jojo živí květe si vela pozorny trochu mi blbl časovač takže mi nakvetli řezy tak sem je tam rubl co to udělá budu mezi ně dávat řezy na selekci jo a ako v Nitre tam už som nebol?
Ps někdo pověřený prosím máznite mi ty dvě neotočený fota v předchozím threadu thanks.

Old Post 15-02-2010 v 23:59 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 5



Hoj všeci groweři a growerky mám dvě nové fotečky jak se to u mě rýsuje dnes sem taky vyměnil lampu GIB flower 250Watíků kterou sem jel tak rok a dva měsíce za N-lite 250W sodík obohacenej o něaké to fialové spektum tak sem zvědavej co to udělá.Jo a taky jim pouštím hudbyčku z rádia a přidal sem ventilátor na ofuk a taky jim dělá společnost paní pažitka z teska podpořená AH root a taky v truhlíku mám dva druhy petžele zatím žerou z předhnojenýho biobizzu to je tak asi vše .
Jo a to nejdůležitější Kytky v hydru jedou po první dávce blooma jak diví a já začínám mít radost kytky se celkem vzpamatovávaj ze stresu no uvidim
Hesi bloom hned u AK nové pestíky růst doslova před očima
enzymi obsahující trichodermu mazec zase mi to prorostlo do
spodní nádržě a to sem dával roota jen jednou ,ale když už tak
neudělám chybu jak přědtím -naistaloval sem vzducovací kámen
a vzduchovadlo frčí na plný kotel.
AH root dával sem ho jen jednou a ted sem dal ještě jednu dávku ať si ty svině teda prorostou nu což barák potřebuje taky pevné základy.

Old Post 19-02-2010 v 20:28 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6




21 dní Květ hnoje od koně hesi ale kura začátečnická chyba zblilo mi jen tak 2l zálivky v nádrži a Ec vyletělo na 2,6 což sem poznal hned jak sem uviděl vadnoucí listí .Ph bylo nečekaně v pohodě a byl sem pryč jen den tak sem jim dal 5l nové vody z tesca , Ph upraveno 5,9 Ec 1.25
tak snad jim to moc neuškodilo i když by to nebyl jejich první šok a v podstatě prochází genetickou skouškou to se projevilo hl. na Euforii která má ty paldy roztáhlý a nic moc kvetení né jako ak to se nafukuje že mi to dělá radost.
Ale nu což tento grow stejně slouží na vyselektění samiček

Naposledy upravil chymal 27-02-2010 v 08:39 AM

Old Post 27-02-2010 v 08:29 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 7






Kytky dostávaj 30ml Bloom na 5 nových litrů maj 23 den na květu.
Dál tu mám pro spestření foto mí dvou sklípkanú










První je mimino Brachypelma Smithi









A ten druhej agresivnější druh Brachypelma Vagans

Naposledy upravil chymal 01-03-2010 v 08:56 AM

Old Post 01-03-2010 v 08:30 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 8

Ahoj, máš to pěkné jinak ohledně těch sklípkanu vagans neni agresivnější druh, pouze agresivnější povahy,měl jsem 2vagansy jeden byl jak anděl a ten druhý terminátor,je to o povaze....k+

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 01-03-2010 v 20:46 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 9



Hoj su tu zase , ale co je to můj thread a já ho chcu mít co nejhezčí a co nejpečlivěji popsaný ať je complet .
Včera sem zainvestoval a koupil sem CO2 od GIBU za 350,- 60ks a hned sem tam jednu šoupnul , účinost těchto tablet je prej 4-6 hodin takže sem si dal každou hoďku ke skříni a jednu minutu čekat a pořád tak dokola , ale jinak to dám na dvě zálivky během účinnosti tablety mno tak su zvědav co to udělá jinak přihazuju foto mejch hnojek .

Old Post 02-03-2010 v 11:34 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 10

A kurnik dnes sem zjistil že jedna tableta je na sto litrů to znamená že sem jim pořádně okotlil CO2 i když podle zdroje by přebytek neměl mít žádné následky jen je to zbytečné a tak tam teda dávám jednu čtvrtinu tabletky .
Jo a zdroj varoval před zvlhnutím tabletek když krabu často otvíráte , je prý lepší si jich pár odsypat a dávát z toho , kamik z toho měl ke koncu prášek takže bacha na vlhkost.Majte sa a najeste sa .

Old Post 02-03-2010 v 20:25 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11

28den květu
EC 1,95 PH 6,0

Naposledy upravil chymal 07-03-2010 v 09:38 AM

Old Post 06-03-2010 v 09:42 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 12

30den Kotel Ph 6,3 Ec 2,23 hnojeno pk 13 14, Bloom, Enzimy

Old Post 08-03-2010 v 22:36 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 13

Foto

Old Post 09-03-2010 v 11:20 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 14




p

Old Post 09-03-2010 v 11:38 AM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 15



37 dní květ ec 2,30 ph 6,1-6,3

Naposledy upravil chymal 14-03-2010 v 14:59 PM

Old Post 14-03-2010 v 14:51 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 16

Zdravim tě Chymale, noo koukám, že jsem měl čest s profíkem..:-)Jestli si pamatuješ, tak asi měsíc nazpátek jsme se potkali u Viktora v growshopu a bavili jsme se o tom, že máš v plánu rozjed nějaký outdoor řezy, tak jsem se chtěl optat jak to vypadá a popřípadě se s tebou domluvit, že bych si nějaký vzal..Dej vědět! Iwosh

Grow up..!

Old Post 17-03-2010 v 14:51 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0044590 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív