Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » soutěž o outdoor seeds pro začínající grower´s
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
diMMun
Nový Člen

Karma uživatele diMMun - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 65

Nevim jestli bych je měl dostat zrovna já,jsem v tomhle oboro začátečník,ale kdyby si se rozhodnul je poslat obyčejnému studentovy,tak věř že mi s tím uděláš opravdovou radost a já bych měl konečně šanci vypěstovat nějaké pořádné kytky.
Tímto chci zároveň poblahobřát výherci.

Old Post 18-02-2010 v 20:26 PM
diMMun je offline   Profil uživatele diMMun   Find more posts by diMMun   Foto galerie člena diMMun   Click here to Send diMMun a Private Message   Add diMMun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkeroDrom
Stálý Člen

Karma uživatele SkeroDrom - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 65534 

Příspěvek č. 66


HELE MĚ BY SE ZROVNA TYDLE ŠIKLY..
hmm pekne modely,byse vyjímali vmém skleníku..
a to kuřivo na podzim..fajne... Takže bych si tyto semínka přál.Nevim třeba budu mít štěstí a pošleš mi je.....

a já budu mít co jed tedle rok..cožby bylo bezva

+ jedna zmích kytiček 09...

Tak zatim...SkeroDrom..

Old Post 19-02-2010 v 14:47 PM
SkeroDrom je offline   Profil uživatele SkeroDrom   Find more posts by SkeroDrom   Foto galerie člena SkeroDrom   Click here to Send SkeroDrom a Private Message   Add SkeroDrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dave_mira
Stálý Člen

Karma uživatele dave_mira - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 67

čau rád bych poprve rozjel out se semínek a pěstovat mě baví tak proto tady máš odpověd:-)díku dík

Old Post 19-02-2010 v 15:21 PM
dave_mira je offline   Profil uživatele dave_mira   Find more posts by dave_mira   Foto galerie člena dave_mira   Click here to Send dave_mira a Private Message   Add dave_mira to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alliend23
Nový Člen

Karma uživatele Alliend23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 68

Ahoj,četl jsem si tvůj příspěvek a chtěl bych si zkusit nějaký nový pořádný modely.. pěstování mám docela v ruce párkrát už jsem to zkoušel a musim říct že se i docela povedlo.. jenže to nebyl takovy model jako nabízíš
a proto bych byl rád ,kdybych byl jeden z vylosovaných
o kytičky by bylo 100% postaráno mám pro ně krásné místečko se sluničkem celý den x)).
četl,jsem si pár příspěvků a někteří se mi zdají až příliš přehnaný.
řikám budu rád když bych byl jeden znich který by vyhraly,ale taky si nic nenamlouvám tak jsem to aspoň zkusil zkuř !..

Old Post 19-02-2010 v 16:42 PM
Alliend23 je offline   Profil uživatele Alliend23   Find more posts by Alliend23   Foto galerie člena Alliend23   Click here to Send Alliend23 a Private Message   Add Alliend23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Alliend23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 69

tak ja by som chcel tieto semena ziskat z jednoducheho duovodu: Ahoj, pochadzam zo socialne slabsej rodiny a kazdy den sa potykam s biedou, ktora ma zmrzacuje, hulenie travy mi pridava do zivota trochu svetla v ponurych dnoch, tiez by som ich vysadbov chcel dosiahnut to, aby sa mojej rodinke mohlo zit aspon o trosku lepse a dat im tak kusocek stastia navyse, viem ze pestovanim travy to zrovna nieje najlepsi spouosob ale pre cloveka na okraji spolocnosti je to jedina nadej. O zdravie rastlin vsak nemusis mat obavy, bude o ne maximalne postarane, dufam ze to pochopis, a umoznis tak aspon malu pomoc pre jednu rodinku, urobis tak vlastne dobry skutok !
Dakujem

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 19-02-2010 v 16:52 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
85X7-4320-A37
Nový Člen

Karma uživatele 85X7-4320-A37 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 70

Ahoj..Já vlastně ani netuším proč bych mel vyhrát zrovna já . A vlastně ani netuším proč ti píšu.Proč???Je to jednoduché zatím sem nikdy nic nevyhrál a nic tím myslím ani prupisku takže tohle beru asi spíš jako takový pokus aby se neřeklo že to vzdávám pořát totiš doufám že po té dlouhá smůle musí přijít zase dlouhé štěstí a je jedno jaký druh štěstí to bude ...Vlastne abych pravdu rek outu se venuju teprve patou sezonu a na groweru si jen pročítám kdybych napsal tak bych jeste nakonec dostal ban a byl bych uplně v pip...A kdyz zme u smuly tak prvni tři urody byly no name takze slabota a kdyz sem konecne koupil semínka od Paradais sežraly to srny oproti tomu napopate se postaraly nenechavé ručičky místních jointařů (Hřibaři jen místo hub sklízí cizí políčka).. ALe letos letos by se to mele vsechno zmenit sice mam jen par usmudlany noname ale sme domluvení s partou o poznání štastnejších pestitelu že skusíme udelat skleník u chaty s náplní toho co si gdo zasadí ..Jednoduše já netvrdím že bych je mel dostat zrovna já a tomu že je nedostanu se už fakt divit nemůžu ale bylo by to pekny pohlet dívatse jak ve skleníků bují shaman s kamosema a dyleri zase utrou nos..Ale pripadám si jak somrák jak furt omývám tu svou smůlu ale už to peču tak zatim pěstu ZDAR...Will

Old Post 20-02-2010 v 14:10 PM
85X7-4320-A37 je offline   Profil uživatele 85X7-4320-A37   Find more posts by 85X7-4320-A37   Foto galerie člena 85X7-4320-A37   Click here to Send 85X7-4320-A37 a Private Message   Add 85X7-4320-A37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Creator
Stálý Člen

Karma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% PěstitelskáKarma uživatele Creator - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 71

To je skoro jako vlez mi do prdele dvojka
Ja potrebujem hociaké semena na out,
už druhí (loňský,predloňský) out mi zčorovali,
našiel som flek, kde v okruhu 3 km prázdnota,
bude im tam skvele, podelím sa s výsledkom tu na G,
a cele to tu budete mocť sledovať, už od semenka,
až po smoke report. zatial som šiel len NOnejmi,
a nechcem isť zase rovno do drahých semen, tak vyskušam
tvoje. a napadá mi aj idea, že by som niečo opelil a urobil
podobnú súťaž ako je tato tvoja TU a TERAZ. ale moja až na buduci rok.
dík

Some people tell me that I need help...Some people can fuck off and go to hell.
[list]

Old Post 20-02-2010 v 14:15 PM
Creator je offline   Profil uživatele Creator   Find more posts by Creator   Foto galerie člena Creator   Click here to Send Creator a Private Message   Add Creator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 72

Nazdar,
nebudu somrovat,nebudu přesvědčovat o pěstu,nebudu patolízat,
ale byl bych fakt rád,kdyby jsi mi nějaké poslal,protože chci skusit nové modely.
Vždycky jsem pěstoval co jsem dostal,nebo sehnal s hulení.
Nakonec výsledek byl skoro vždycky přakvapivý,ale model je model.
Letos se chystám na řízky Bílé vdovy,ale chci to něčím zpestřit a taky rád pěstuji ze semen,takže kdyby to vyšlo,tak dík.



Fanánkův out 2010

Old Post 21-02-2010 v 00:00 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canabis.for.men
Stálý Člen

Karma uživatele canabis.for.men - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 73

Nejlepší duvod proc bych ty seminka mel dostat je ten, že je nabiziš komukoliv a když budu mít štěští mužu to byt zrovna ja :-)

Old Post 21-02-2010 v 12:26 PM
canabis.for.men je offline   Profil uživatele canabis.for.men   Find more posts by canabis.for.men   Foto galerie člena canabis.for.men   Click here to Send canabis.for.men a Private Message   Add canabis.for.men to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

No protože sem mladý romanticky založené homosexuál a hledám podobně orientovaného hermaphrodita ke společným vycházkám do přírody.Značka:Natrhnem si spolu řitní věnec

Old Post 21-02-2010 v 12:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LemonJelly
Stálý Člen

Karma uživatele LemonJelly - 51% PěstitelskáKarma uživatele LemonJelly - 51% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 75

Pretoze som ponukane odrody este nesiel, tak mam o ne zaujem
Vdaka

Save paper - think before you print.
music rules, yeee
I Scream, You Scream, We All Scream for Ice Cream.
Je zásadný rozdiel medzi expertom a odborníkom. Jeden vie o hovne všetko, druhý vie o všetkom hovno.
ASSHOLE is not an alternative lifestyle!!!

Old Post 21-02-2010 v 13:40 PM
LemonJelly je offline   Profil uživatele LemonJelly   Find more posts by LemonJelly   Foto galerie člena LemonJelly   Click here to Send LemonJelly a Private Message   Add LemonJelly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

Předem chci říct že na odpověď člena ...::: Dead Infection:::...asi nemáme tomě dostalo a pokud jde o soutěž.. moc bych si přál konečně rozjet něco ve skleníčku pořád jen hydro a aero chcu se oto chodit starat dál než doskříně :P a konečně mít pořádnou úrodu
prosím prosím smutně koukám jo a slibuju že založím thread at vidíš jak to roste

Old Post 21-02-2010 v 15:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Axif
Nový Člen

Karma uživatele Axif - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 77

Kazdy tu pise romany.

Ja budem strucny:
nebudem ti tu hovorit rozpravky o tom, aky bude moj grow super, ako sa budem o rastlinky starat, ze to na 100% vyjde a pod.

Proste to chcem vyskusat - zapichnem to do zeme, parkrat to pojdem mrknut, potom to skosim a budem hulit s kamosmi.

Je to moj prvy grow.

To je cele.

Ak ma vyberies, dakujem.

Old Post 21-02-2010 v 17:44 PM
Axif je offline   Profil uživatele Axif   Find more posts by Axif   Foto galerie člena Axif   Click here to Send Axif a Private Message   Add Axif to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 78

Sry lidi ale připadáte mi trochu vlezdořiti De jenom o semínka (samozřejmě o ně zájem mám, ale psát tady životopisy a chtít je za každou cenu, to je jako v soutěži vyvolení ) Já bych to normálně odůvodnil tím, že jsem začátečník a chtěl bych začít na nějakém dobrém modelu (právě proto sem píšu, když je to pro začátečníky) Jinak některý lidi to tady dobře zabíjí směj te se!

Old Post 21-02-2010 v 19:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
riki
Stálý Člen

Karma uživatele riki - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 79

Již 3 roky se snažím pěstovat ale první dva roky to stálo za prd( málo místa,špatná odrůda) až 3 rok jsem si našel dobré místo pro pěstění ale stále chybí ten základ a jelikož nejsem moc při penězích tak si nemůžu dovolit dráhá semena ze zahraničí a pěstuji pouze noname.Jelikož poslední rok jsem měl dobré výsledky v pěstění. Rád bych zkusil kvalitní odrůdu a proto si myslím že bych mohl být adept na vylosování těchto semen.

Old Post 22-02-2010 v 07:54 AM
riki je offline   Profil uživatele riki   Find more posts by riki   Foto galerie člena riki   Click here to Send riki a Private Message   Add riki to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrawasek0101
Stálý Člen

Karma uživatele ondrawasek0101 - 25% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 80

protoze sem tady novy,nemam skusenosti s objadnavanim seminek z netu a chci si vypestovat dost cudky na podzim..fakt bys mi udelal radost a zbavil starosti.

Old Post 22-02-2010 v 16:33 PM
ondrawasek0101 je offline   Profil uživatele ondrawasek0101   Find more posts by ondrawasek0101   Foto galerie člena ondrawasek0101   Click here to Send ondrawasek0101 a Private Message   Add ondrawasek0101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2477880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív