Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » soutěž o outdoor seeds pro začínající grower´s
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

A proto že jsem si přečetl všechny důvody

Old Post 15-02-2010 v 22:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixn
Nový Člen

Karma uživatele Matrixn - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 5  

Šest důvodů, proč by žena neulovila mamuta Příspěvek č. 50

Mno co dodat, v dnesni dobe, neco vyhrat je fukt Luck, a necekam ze by mi doslu 5 + 5 + 5, protoze v dnesni dobe mi by jich na podzim zbylo
1 + 1 +1 Polovinu bych rozdal jak je mi to zvykem, pulku zkouril a zas bych nemel nic, takze vlastne neni zbytecne mi to posilat...

Naposledy upravil Matrixn 15-02-2010 v 23:40 PM

Old Post 15-02-2010 v 23:31 PM
Matrixn je offline   Profil uživatele Matrixn   Find more posts by Matrixn   Foto galerie člena Matrixn   Click here to Send Matrixn a Private Message   Add Matrixn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smooth
Stálý Člen

Karma uživatele smooth - 67% PěstitelskáKarma uživatele smooth - 67% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 198  

Šest důvodů, proč by žena neulovila mamuta Příspěvek č. 51

Šest důvodů, proč by žena neulovila mamuta

LegráckyMuž je lovec, žena udržuje oheň, kojí děti a žvýká kůže. Tak je to dáno přírodou. Čas od času se ale objeví snahy, dokázat, že je to jinak. Zapojili jsme proto mužské mozky a celou situaci přezkoumali. Výsledek? Šest důvodů, díky kterým nemá žena šanci uspět tam, kde muž.

Upozornění: Následující mamutí text je myšlen smrtelně vážně a ženy ho mohou vyvrátit jedině tím, že nějakého mamuta uloví.

1. důvod: Ženy hází za roh Každý, kdo se někdy účastnil branného cvičení a viděl ženy házet umělohmotným granátem ví, že žena je schopna na větší dálky trefit bez problémů cokoli - kromě terče. Znáte to: ruka zkroucená za zády opisujemmocný oblouk, obličej se křiví maximálním soustředěním, obě šlachy (na krku) se napínají, granát opouští dlaň a vyráží do vzduchu, sviští, sviští a dopadá metr před vyčerpanou vrhačkou, které při tom praskly tepláky. Dobře, některé ženy se časem naučí házet tak, aby si přitom neodřely ucho. Znám dokonce i několik dívek a žen, které měly přirozený talent vrhat krikeťáky daleko, drtivá většina žen je ale na házení ...jak to jenom říct...levá. Při lovu na mamuta by se tudíž s největší pravděpodobností vzájemně ukamenovaly. Ano, umí dobře metat kuchyňským nádobím a házet očkem. V pravěku ovšem nic takového neexistovalo a nezabíralo, takže to klíďo píďo můžeme smést ze stolu

2. důvod: Ženy nemají páru Stejně jako neumí házet, nemají ani svaly. Tedy nějaké svaly mají, jinak by vypadaly jako bramborové kaše a plazily by se po zemi, ale jsou to svaly na prd. Ženy mají mnohem menší objem svalové hmoty než muži, což je proto, aby před nimi mohli muži machrovat při otevírání zavařenin a při závodech, kdo dřív doběhne tramvaj. Neschopnost otevřít zavařeniny a doběhnout bleskově tramvaj logicky vyřazuje ženy i z lovu na mamuta. Tady je důležitá odborná odbočka. Kopání děr na mamuty je pravděpodobně výmysl, protože země byla v době ledové zmrzlá, nicméně ať už by se mamut lovil jakkoli, jisté je, že žena by byla tou brzdou vzadu, která volá "To na mě nemůžete počkat?" Skupinka žen by se pak vzájemně brzdila natolik, že by v konečném důsledku stála na místě. A tak se mamut dohonit a zabít nedá.

3. důvod: Ženy jsou romanticky založené Ženy mají už od narození milou tendenci zabývat se krásou romantikou. Namísto pronásledování mamuta a průběžného flusání slin hromadících se po cestě v ústech by se zřejmě zas a znovu kochaly krásou divokých kopytníků trhaných na kusy šavlozubým tygrem, neumělými pokusy ještěrky vzlétnout nebo sněhulákem, kterého postavili chytří muži z přísně utajovaných důvodů. Zcela jistě by si také udělaly pauzu na svačinu (jíst se má každé 3 hodiny), na lehký oběd (pozor na tuky!), některé emancipovanější možná i na manikúru. Po cestě by navíc klábosily, čímž by vyplýtvaly zbývající kyslík ze svých malých plic a nakonec by stopovaného mamuta ztratily z dohledu, zabloudily a zemřely. Což by bylo svým způsobem taky dojemné.

4. Ženy nemají lovecký instinkt Tohle je hodně důležité. Ženy nemají lovecký instinkt a proto by nikdy mamuta neulovily. A nebo, protože by mamuta nikdy neulovily, nemají lovecký instinkt. K čemu by jim byl? Namísto loveckého instinktu jsou rafinované, což je dobře vidět při navazování milostných vztahů. Zatímco muž kolem kořisti krouží a odhaduje její slabiny, aby se pak na ni mohl přímočaře a poněkud neobratně vrhnout, žena využívá rafinovanou síť léček, pastí, náznaků a intrik. To, co působí na tvora ovládaného první signální soustavou ale nemá šanci zabrat na mamuta. Pro mamuta žena není sexuální objekt, nehledě na to, že když se mamut popásá deset kilometrů od místa, kde žena obdivuje krásy divoké přírody a piluje si pazourkem nehty, ani nemá tu možnost jejímu spektakulárnímu kouzlu podlehnout, zblbnout a vkročit do pasti. Ženě je tak veškerá rafinovanost k ničemu. Jedinou šancí, jak mamuta zabít, by pro ni bylo vrhnout po něm na vzdálenost oněch 10 km oštěp a trefit ho do srdce. To jsme ale u bodu 1 a máme v tom jasno. Tudy cesta nevede.

5. Ženy nemají racionální myšlení A nemají a nemají a nemají! Je prokázáno, že ženy víc využívají opačnou polovinu mozku než muži. Proto jsou jim vzdálenější technické profese, proto potřebují vysvětlit, jak funguje luk. Na oplátku jsou schopny mužům poradit, jaký kotlík je vhodný pro vaření brambor, kolik vody do něj dát a jak dlouho brambory vařit. Absence technických dovedností by jim neumožnila ani naplánovat správně velikost jámy, nehledě na to, že i kdyby se jim to podařilo, díky špatnému odhadu vzdáleností by ji stejně udělaly menší (ale oni by ji stejně neudělaly, protože nemají páru na to, aby ji skutečně vykopaly). Pokusy zapůsobit na mamuta emotivně jsou při lovu odsouzeny k zániku, mrkání očkem ani promenáda v nově vydělané kůži a s kameny přivázanými ke šlapkám pro optické prodloužení nohou nezabere. Dohoda je nemožná, uražení a trucovitý odchod rovněž. Ženě tak nezbývá, než rozhodit rukama a vyčítavě vzdechnout: "Tak to dopadá, když jsem na všechno sama!"

6. důvod: Ženy jsou lítostivé I kdyby se nakrásně nějaká žena řízením osudu ocitla v situaci, kdy by mohla jediným úderem vyrazit z mohutné mamutí hlavy mozek, pravděpodobně by to neudělala, protože představa mamutího sirotka smutně troubícího do noci by ji vehnala slzy do očí a zlomila srdce. Ženy jsou mnohem citlivější než muži a i když se říká, že dokáží být velmi kruté (moje žena mi např. občas udělá pořádek na stole), všichni víme, že ženy jsou měkké. Dojme je kde co, od osiřelého mamuta přes prostitutku zamilovanou do milionáře až po rozjetou žížalu.

Na světě zkrátka není nic, co by ženám umožnilo se k mamutovi přiblížit, natož ho ulovit. ...Vlastně ano, jedna věc tu je. Muž. Muž, který se nechá obloudit laciným líčením z rozmačkaných jahod. Muž který počká, aby ho žena doběhla. Muž, který postojí, aby ho trefila svým jiskrným pohledem. Muž, který s ní sleduje prostitutku zamilovanou do milionáře, aniž by ho to zajímalo. Muž, který má lovecký instinkt a který je schopen si ženu hodit na záda, předběhnout mamuta, vykopat díru, vydrápat se z ní a nakonec v ní mamuta sejmout přesně mířenou ránou mezi oči.

Ale to se prosím nepočítá, tenhle článek je o lovu mamutů
a vlastně sem vůbec nepatři !!!

Ale stejně by jsem si rad došel na tu poštu já !!!!

Moje první úroda - ZHULENO

Moje metrová ještěrka




Ono je to vždycky do značné míry o vás.Najděte si v živote to co sami chcete..

Old Post 15-02-2010 v 23:36 PM
smooth je offline   Profil uživatele smooth   Find more posts by smooth   Foto galerie člena smooth   Click here to Send smooth a Private Message   Add smooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danihel
Stálý Člen

Karma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% PěstitelskáKarma uživatele danihel - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 286  

Příspěvek č. 52

Aby si musel cvaknut drahsie postovne , ako vyhodu ber, ze pretlacis svoje modely na daleky vychod

Old Post 16-02-2010 v 11:49 AM
danihel je offline   Profil uživatele danihel   Find more posts by danihel   Foto galerie člena danihel   Click here to Send danihel a Private Message   Add danihel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NOwaLIFE
Stálý Člen

Karma uživatele NOwaLIFE - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 53

pretoze som asi jediny clovek ktoreho momentalne nenapada ziaden dovod preco by mu neznamy clovek mal len tak darovat seeds..
ale vo svete je milion veci ktore nedavaju zmysel a preto dufam ze ich posles mne !

Old Post 16-02-2010 v 12:00 PM
NOwaLIFE je offline   Profil uživatele NOwaLIFE   Find more posts by NOwaLIFE   Foto galerie člena NOwaLIFE   Click here to Send NOwaLIFE a Private Message   Add NOwaLIFE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 54

protože bych rad tyhle odrudy vyskousel na out 010 tot vše a na seminka ze seeds bank nemam love

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 16-02-2010 v 14:43 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirekmarcin
Nový Člen

Karma uživatele mirekmarcin - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 55

no protoze me uz to nebavi kupovat a nemam moc co delat tak bych si chtel vypiplat svoji vlastni kyti a byt hrdej na to ze kamosum a kamoskam bude chutnat a tenhle rok budu sazet poprvy,kvuli tomu se mi nechce kupovat draze semena (sem chudej člověk) .Rad bych taky ochutnal nejakyho "mutantíka" :P

Old Post 16-02-2010 v 14:47 PM
mirekmarcin je offline   Profil uživatele mirekmarcin   Find more posts by mirekmarcin   Foto galerie člena mirekmarcin   Click here to Send mirekmarcin a Private Message   Add mirekmarcin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 56

Ty mi je chceš dát ještě o tom nevýš ale chceš věř mi někde tam v tob to je a řve to dej nerovi semínko je to tam najdi to hledej to ........... to byla ta hypnotická část no a za druhý tě mám hrozně rád i když tě vůbec neznám

právě sem si to po sobě přečet a kromě těch hrubek a povšimnutí si co to tu vlastně píšu za chujárny mně napadlo že je to v podstatě soutěž vtom kdo ti víc vleze do....... no ty výš kam



Old Post 16-02-2010 v 20:37 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dawerker
Stálý Člen

Karma uživatele Dawerker - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 57

Protoze ty seminka by se hodily. Do prd*le ti nepolezu i kdyz bych rad dostal takuto dobru genetiku zadaco.

Old Post 16-02-2010 v 20:48 PM
Dawerker je offline   Profil uživatele Dawerker   Find more posts by Dawerker   Foto galerie člena Dawerker   Click here to Send Dawerker a Private Message   Add Dawerker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ivanhow
Nový Člen

Karma uživatele ivanhow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 58

Ja neviem prečo by si ich mal poslat prave mne , ale určite by ma to velmi potesilo ... Čaro tejto zazračnej bylinky som spoznal par rokov dozadu a prave cez tuto zimu som sa rozhodol že tento rok chcem vypestovať nejaky ten svoj matroš ... pozeral som si semienka na roznych weboch ... nasiel som mnoho modelov ktore sa mi pacia .. lenze tie semienka urcite nie su lacne ...a neviem či je velmi dobry napad investovat velke peniaze do pestovania ked to mozná nebude stat zavela, alebo to nebude vyzerat ako v mojich predstavach ... TAk tie semienka by som rád dostal koli tomu .... AJ ked tie semienka nedostanem tak si určite nejake zaostaram ale tie tvoje by mi určite pomohli na lepši a krajsi zaciatok hee cuuz

Old Post 16-02-2010 v 21:04 PM
ivanhow je offline   Profil uživatele ivanhow   Find more posts by ivanhow   Foto galerie člena ivanhow   Click here to Send ivanhow a Private Message   Add ivanhow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DaWe
Nový Člen

Karma uživatele DaWe - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 59

pretože som tvoj brat spoza kopca

...samaaa burina

Old Post 17-02-2010 v 16:17 PM
DaWe je offline   Profil uživatele DaWe   Find more posts by DaWe   Foto galerie člena DaWe   Click here to Send DaWe a Private Message   Add DaWe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od nero
mně napadlo že je to v podstatě soutěž vtom kdo ti víc vleze do....... no ty výš kam



do prdele mi muze list kdo chce, nicmene opravdu to nepovede vubec nikam...ja si to tady jen vesele ctu a bavim se. Losovani provede moje draha, taktez vybere 3 nejlepsi prispevky...o pestovani i zdejsi komunite vi prd...takze ritni alpinismus bude k nicemu

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 17-02-2010 v 19:21 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

No protože sem mladý romanticky založené homosexuál a hledám podobně orientovaného hermapfrodita ke společným vycházkám do přírody.Značka:Natrhnem si spolu řitní věnec

Naposledy upravil 18-02-2010 v 11:56 AM

Old Post 18-02-2010 v 11:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spes.ek
Nový Člen

Karma uživatele Spes.ek - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 62

že tě zdravím..
Jelikož sem nováček tak by mi opravdu nějaké ty semíka pomohli v této vášni pomohli jelikož nemohu sehnat žádná kvalitní...a při pomyšlení že bych mohl míti doma takovéhle pochutiny dáse říci "za příspěvek" se mi velice líbí.. třeba se to poštěstí právě mě

jináč at se daří v sezóně 2010
let´s grow

Old Post 18-02-2010 v 16:07 PM
Spes.ek je offline   Profil uživatele Spes.ek   Find more posts by Spes.ek   Foto galerie člena Spes.ek   Click here to Send Spes.ek a Private Message   Add Spes.ek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
camisole
Nový Člen

Karma uživatele camisole - 36% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 63

Nebudu ti tady nic nalhávat, jenom pošli seeds a já z nich udělám něco bechderoucího a ovšem se s vámi podělím v podobě threadu, to je vše.

Old Post 18-02-2010 v 17:27 PM
camisole je offline   Profil uživatele camisole   Find more posts by camisole   Foto galerie člena camisole   Click here to Send camisole a Private Message   Add camisole to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokiy
Nový Člen

Karma uživatele Kokiy - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 64

Tak jsme si s mou milou sedli ke komplu a rikali si jak se tesime na jaro az zasadime naky ty seminka tak me napadlo ze kouknem na grower na naky ty fotky... a ejhle zabrousim na uvodni strance o trochu niz a zahlidnu tuhle soutez... a protoze grower sem navstevoval posledni dva zacatky sezon pri mych nevydarenych pokusech neco vypestovat rozhodl jsem se ze je spravna chvile k registraci :-) tesime se na podzim az budem vecne v dimenzi :-D a naky ty dobry vzorky co sem se koukal u tebe v galerii by nas potesily protoze se o ne spolu radi starame... tak pevne verime ze se taky spolu radi starate a oddavate se dimenzionalnim uletum :-D ... ***LUCKY GROWING***... a příjemnou sezonu ------>

Old Post 18-02-2010 v 19:49 PM
Kokiy je offline   Profil uživatele Kokiy   Find more posts by Kokiy   Foto galerie člena Kokiy   Click here to Send Kokiy a Private Message   Add Kokiy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6949130 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív