Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěž na měsíc :))
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 113

..

Naposledy upravil RENE.2 06-03-2010 v 09:17 AM

Old Post 05-03-2010 v 16:32 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 114



Tak muj hlas pro Tibeth. A dám muj balkonek no name 2009.

Old Post 05-03-2010 v 16:49 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 115

Nic proti, ale WW pro to guano asi nekam jel, protoze uz tu nebyl nekde 14dni takze soutez o opravdovy hovno

Old Post 09-03-2010 v 16:47 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Palec nahoru Příspěvek č. 116


když vy tak já taky noname sativa 36den květu balkón macro

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 09-03-2010 v 20:55 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

PLANTER: Voe tet tu piše Celller
že watovka už na G. nebyl/a z dva tejdny,
navíc to byla soutěž jen na měsíc,
který už uběhl ...





*** juli ***

Old Post 10-03-2010 v 06:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jammal6
Nový Člen

Karma uživatele Jammal6 - 69% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 0 

Příspěvek č. 118


Taky připojím WW

Old Post 11-03-2010 v 15:43 PM
Jammal6 je offline   Profil uživatele Jammal6   Find more posts by Jammal6   Foto galerie člena Jammal6   Click here to Send Jammal6 a Private Message   Add Jammal6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 119

ctete vyse, soutez uz zkoncila a co je hlavni, osoba jenz tu soutez zalozila je pryc

Old Post 11-03-2010 v 16:09 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PLANTER
Stálý Člen

Karma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% PěstitelskáKarma uživatele PLANTER - 55% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 377  

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od juli
PLANTER: Voe tet tu piše Celller
že watovka už na G. nebyl/a z dva tejdny,
navíc to byla soutěž jen na měsíc,
který už uběhl ...





*** juli ***
když sem přispíval fotkou já tak byla soutěž eště 24h chce to počítat než mě kamenuješ

Můj Balkón 09 Moje Psychotropní Zahrádka 1st-in 72w cfl Můj balkón 2010 RAP,D´N´B,JUNGLE

Old Post 11-03-2010 v 16:47 PM
PLANTER je offline   Profil uživatele PLANTER   Find more posts by PLANTER   Foto galerie člena PLANTER   Click here to Send PLANTER a Private Message   Add PLANTER to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PLANTER! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 121

a stejne soutez
melo to byt o nejvice napaditou fotku ne?

citace:
Původní příspěvek od WatováWíla

Pro hodnotíci >nehodnotte prosim odrůdu ani objem >jde o nápaditost.


myslim si nejlip to vystihli zedy a kadrolinka (druhym fotem) protoze ostatni sou tady jenom fotky palek
co je na tom napaditeho?
jo sice pekny palky pekne zabarveny pekne vyfoceny, ale myslim si ze to neni ono

to ze WW dosud soutez nejak nerozuzlil taky neni moc košer ale tak co uz, treba bude jina soutez kde bude vetsi spoleh na organizatora

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 14-03-2010 v 10:53 AM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pluto662
Stálý Člen

Karma uživatele pluto662 - 78% PěstitelskáKarma uživatele pluto662 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 122

Celller vytazi

Vzdy je lepsie opotrebovat sa ako zhrdzaviet

Old Post 29-04-2010 v 13:58 PM
pluto662 je offline   Profil uživatele pluto662   Find more posts by pluto662   Foto galerie člena pluto662   Click here to Send pluto662 a Private Message   Add pluto662 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioguli
Nový Člen

Karma uživatele bioguli - 63% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 123


white shark

Old Post 27-05-2010 v 10:02 AM
bioguli je offline   Profil uživatele bioguli   Find more posts by bioguli   Foto galerie člena bioguli   Click here to Send bioguli a Private Message   Add bioguli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 124

Zdarec vščem soutěžícím velky SORRY ale neměl jsem přžístup na muj pc navic jsem tim pádem přišel o hesla....tak dnes opět nemám moc času ale do čtvrtka budou vítězové a v patek hnojky pošlu....

Old Post 31-05-2010 v 08:49 AM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baady
Nový Člen

Karma uživatele baady - 38% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 125


tak něco ze šumavy 2002

Old Post 03-06-2010 v 20:52 PM
baady je offline   Profil uživatele baady   Find more posts by baady   Foto galerie člena baady     Add baady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baady
Nový Člen

Karma uživatele baady - 38% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 126



zdar,lidi tak jsem se konečně naučil posílat fotos tak nato hodte oko

Old Post 03-06-2010 v 20:58 PM
baady je offline   Profil uživatele baady   Find more posts by baady   Foto galerie člena baady     Add baady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baady
Nový Člen

Karma uživatele baady - 38% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 127


šumava 2002

Old Post 03-06-2010 v 21:09 PM
baady je offline   Profil uživatele baady   Find more posts by baady   Foto galerie člena baady     Add baady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 128

1 MÍSTO CELLER...2 MÍSTO PANKER...ještě behem tydne určete třetího vyherce ktery dostane 2 litr\ kalongu. Jinak celller a panker pisnete nějaky adresy kam to má přijít já to pošlu v t\dnu zatiim oloha

Old Post 10-06-2010 v 18:06 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2109620 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív