Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1 indor 5 SSH 125w plug and grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 17

teplota je jak svítim 25-27 stupnu.po vypnutí lampy klesá na 17 stupnu.

Hlinu mam plagron grow mix ta by moc předhnojena nebyla byt, a jak jsem skousel kdysi se semnimek, jet tak jsme takový problem nikdy nemnel to mi jen odpadali delozní lístky a to jsem ani neupravoval ph tet upravuju Ph. ty papiry jsou navlhčene ubrousky kvuli vlhkosti furt mi nedosla zvlhčovačka.budu zalivat jen upravenou vodou jak říkaš a zalivat jen ke stonku min a kazdy den.jinak fagt nevim čimto muže byt že spodky jsou v klidu a vrsky nemaj barvu...zvedl jsem aji lapmu vís radši i když ta usporka nehreje moc.

Old Post 10-02-2010 v 18:03 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 18

jj presne jak rekl cartman, newim jestli je to prehnojeny, rikals ze si hnojil pouze jednou a polovicni davnu- tak si to nemyslim, ale rozhodne nestrihat, pockej az se to srovna, zjisti si ph roztoku co tam lejes a pockej.
Nezapomen ze mas celkem sativove pheno a tak pozor abys ti to neprerostlo jako me, mista mas fakt malo.
Ohledne zastrihavani, stipnul bych to normalne, FIM je kktina, vetve slabe a mesi palice, pouzil bych LST metodu, ja ji tedka odzkousel a dosahl jsem toho, ze uplne vsechny vetve maji stejnou sirku(az na jednu kkterou jsem ze zacatku zanedbal) a kytka je fakticky paradni. Je to ponekud slozita metoda, (moc srani) alle stoji za to.
At ti to roste

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 10-02-2010 v 19:01 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 19

vodu sem upravil na nejakych 5,5 merim to akvarirnima testama takove ty kapky.čím mysliš že ty listy mužou být?

Old Post 10-02-2010 v 20:20 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 20

a jak se to děla tou lst metodou?to jsem jeste neslyšel takový název

Old Post 10-02-2010 v 20:22 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 21

No tak to bysme měli... Je to PHčkem

Říkám ti vole čistou vodu bez jakýchkoli úprav !!!
Seš blbej, odhlašuju si tvůj thread.
5.5 do hlíny? tys upad ne? Kde jsi to viděl?

Psát ti tu o tom nebudu, už bych to opakoval posté.
Najdi si to.

citace:
vodu sem upravil na nejakych 5,5 merim to akvarirnima testama takove ty kapky.čím mysliš že ty listy mužou být?


TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Naposledy upravil EricCartman 11-02-2010 v 00:12 AM

Old Post 10-02-2010 v 21:04 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 22

takže po pročtení growru mne napadlo mremnerit teplotu v boxe jinym teplomerem a zzjistil jsem ze v noci mi to klesa na 12 stupnů toe asi spatny co myslíte?mam to prestehovat do teplejsí mistnosti?muze to zpusobova ze ty listy zloutnou?

Old Post 12-02-2010 v 14:20 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 23

paneboze... pod 15 je uz zle a zastavujes prisun zivin (P..), pories to poriadne inak budes iba trapit kyticky a nakoniec to aj tak zabalis. A 5.5pH? Si robis srandu? Odkial mas tu hodnotu? Pre hlinu je 6.3(kvet)-6.5(rast) !

Old Post 12-02-2010 v 15:25 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 24

takže box jsem přestehoval do jine mistnosti mnelo by tam byl kolem 20stupnu přesne napisu zitra az bude zhasla lampa.PH teda upravim na tech 6.5 diky za radu darxtar

Old Post 13-02-2010 v 19:11 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 25

tady prikladam foto 9-10 dni to je na růstu.doufam že se ty listy spravi po prestehovaní do teplejsi mistnosti

Old Post 13-02-2010 v 19:14 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darxtar
Stálý Člen

Karma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% PěstitelskáKarma uživatele darxtar - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 26

Ak mas akvarijny BenTest, tak pre podu drz svetlozeleny, prip. zltozeleny odtien

Old Post 13-02-2010 v 19:56 PM
darxtar je offline   Profil uživatele darxtar   Find more posts by darxtar   Foto galerie člena darxtar   Click here to Send darxtar a Private Message   Add darxtar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 27

jj mam stupnici podle ni to bylo tak tech 6.5 barva barva nebyla mezi svetlou ani tmave zelonou taky stred.jinak prikládam foto

Old Post 13-02-2010 v 20:45 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 28


jj mam stupnici podle ni to bylo tak tech 6.5 barva barva nebyla mezi svetlou ani tmave zelonou taky stred.jinak prikládam foto

Old Post 13-02-2010 v 21:09 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 29

takže včera jsem zapojil i přitah teplota při zaptuné lampe byla 25-26 stupnu po vypnutí lampy 22-23.dneska zastrihnu at se mi to vetví.jnak co byste mi doporučili na květ usporky nebo 250W sodík uvazoval jsem jeste o 2vou 125w usporkách a nebo 250W usporce.co myslíte že by bylo nej na nejlepší výnost
?

Old Post 14-02-2010 v 13:11 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasmizera
Stálý Člen

Karma uživatele lucasmizera - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 30

sodik je sodik, ten ma nejvetsi svitivost (ucinost 25-29%) spektrem je nejbliz slunku, zato usporky naturlite maj ucinnost 8-9%, samo sebou sodik bude pekne hrat a musis ho dat vis od rostlinek, zase usporky muzes mit cca 5cm od vrcholku...

ganja je lék a ne ,že ne

Old Post 14-02-2010 v 15:46 PM
lucasmizera je offline   Profil uživatele lucasmizera   Find more posts by lucasmizera   Foto galerie člena lucasmizera   Click here to Send lucasmizera a Private Message   Add lucasmizera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
domino
Stálý Člen

Karma uživatele domino - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 31

skřin mám vysokou 128cm takže to by snad nemnel byt problem.a uchladím to pc vetrackama?12cm?nemam penize na nejakeho ufona..diky za odpověd

Old Post 14-02-2010 v 16:40 PM
domino je offline   Profil uživatele domino   Find more posts by domino   Foto galerie člena domino   Click here to Send domino a Private Message   Add domino to your buddy list     Navštiv homepage uživatele domino! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasmizera
Stálý Člen

Karma uživatele lucasmizera - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 32

ja myslim, ze jo, uvidis

ganja je lék a ne ,že ne

Old Post 14-02-2010 v 16:42 PM
lucasmizera je offline   Profil uživatele lucasmizera   Find more posts by lucasmizera   Foto galerie člena lucasmizera   Click here to Send lucasmizera a Private Message   Add lucasmizera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-01-2012 - 125w plug and grow - 12 odpovědí
08-02-2012 - Jimmyho svatyně 125W Plug and Grow Red - 47 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1714320 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív