Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250 W poprvé - afghan
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 17

D..omino mám maximálně PH papírky, co mi ukradla bývalá přítelkyně ze školy, jen nevím jak se s tím dělá , jinač už vím, že je lepší investovat do skříně

Naposledy upravil anonym267 14-01-2010 v 05:56 AM

Old Post 09-01-2010 v 20:53 PM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

tak trochu jsem cekal, ze napises, ze to nebylo nic moc, ale sem fakt prekvapenej, myslim, ze jste z techto podminek vytezili velky nadprumer!

Old Post 09-01-2010 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 19

To: anonym267

popravde receno ja s Ph papirkama moc zkusenosti nemam...moje pritelkyne je pouziva v aqvarku pro rybicky :-D ale mam takovy dojem ze ten papirek strcis do mereneho media ,,do zalivky,, a podle barvy papirku zjistis priblizne Ph....na obalu tech papirku by ela byt nejaka skala barev.....

kdyby bylo na svete vic lidi jako jsi ty....vypestuji si dve pekne kytizzzz a vetsinu rozdaji...

a to ze se ti investice vrati....je vlastne minimum..TO BY MELO BYT SAMOZREJME :-D nekteri lide ktere znam se timhle zivi...

Drzim Palec at to priste vyjde minimalne stejne!!!!!

Old Post 10-01-2010 v 07:50 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 20

díky moc, tak to vyzkouším při dalším kole

Old Post 10-01-2010 v 10:04 AM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 21

nemas vubec zac :-D ale jak jsem psal spis bych si sehnal ,,digitalni Ph metr,, neni to az takova inveestice levnejsi modely sezenes uz od 700-800 kc. a mas to jisty!!!

tenhlensten jsem sam pouzival a byl jsem naprosto spokojeny!!! az na to ze jsem ho utopil v nadrzi :-D ale to uz je moje lbost!!!!


je to hned ten prvni..zluty MILWAUKEE
napr: http://www.growshop-headshop.cz/Esh...tCategoryId=102

,,MERIT ZNAMENA VEDET,,

Old Post 10-01-2010 v 11:21 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 22

Dobře, zkusím rozbít prasátko a navštívím growshop asi před rokem jsem měl možnost vybrat si mezi váhou s přesností na 0,05g nebo PH metrem, byla to soutěž o slogan tady na groweru pro obchod taoshop.cz jelikož jsem váhu neměl, tak to byla moje jasná volba. Teď bych zvolil nejsspíš jinak

Old Post 10-01-2010 v 11:27 AM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 23

JO JO :-D clovek se uci ...CELY SVUJ ZIVOT :-D

ale na druhou stranu....vazit bylo co takze spatna volba ta vaha rozhodne nebyla :-D

Old Post 10-01-2010 v 11:34 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 24

to je pravda jen už neváží, tak jak kdysi, je jí třeba zkalibrovat, jen nemůžu sehnat 50g závaží , vlastně máme závaží ve škole, ale to by mi muselo náhodně spadnout do kapsy

Old Post 10-01-2010 v 11:40 AM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 25

nechci si hrat na moralni policii....ale ,,krast,, se moc nevyplaci....a jeste ktomu v G.shopu ho maj... myslim ze tam jsou i 100g cal.zavazi..... nic moc to nestoji...ale skola je statni podnik a stat nelze okrast....stat nam DLUZI HOOOODNE ZA TO ZE TADY ZIJEM!!!!! :-D

Old Post 10-01-2010 v 11:44 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 26

mě to nedá....to jsou kydy tady o investici a vracení peněz zpět......

edit:
citace:
Původní příspěvek od D..omino
a to ze se ti investice vrati....je vlastne minimum..TO BY MELO BYT SAMOZREJME :-D nekteri lide ktere znam se timhle zivi...

Naposledy upravil SaMoLeBKa 12-01-2010 v 05:51 AM

Old Post 11-01-2010 v 08:02 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 27

proc jako kydy????

Old Post 12-01-2010 v 04:17 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Protoze keci o tom jak budes prodavat travu, tady nikoho nezajimaji!! Tady je to o pestovani pro vlastni potrebu a proste jako konicek a ne abys na tom vydelal!!!

Old Post 12-01-2010 v 23:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..omino
Stálý Člen

Karma uživatele D..omino - 85% PěstitelskáKarma uživatele D..omino - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 29

no kdyz myslis ze jsou to kecy tak OK :-D je to tvuj nazor....vim o cem grower je neboj jen myslim ze vetsina lidi co tady je pestuji pro sebe a svou radost,,,jenze taky za neco musi koupit...hnojiva,rezy,treba nejaky ten upgrade do boxu....atd.....

chtel jsem tim jen rict ze investice by se ti mely vratit???nebo se pletu???

Old Post 13-01-2010 v 04:26 AM
D..omino je offline   Profil uživatele D..omino   Find more posts by D..omino   Foto galerie člena D..omino   Click here to Send D..omino a Private Message   Add D..omino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 30

No takhle se doznávat k nekalé činnosti je fakt oulet !

Já bych to vrácení investic chápal tak,že za ty prachy mám daleko víc šmaku a hlavně nabydu nějaké to duševní vlastnictví Což je myslím dobré zůročení investic..

Kvak !

Old Post 13-01-2010 v 15:18 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

jeste mozna, ze nemusis kupovat pytle od dealera...takhle se ti ty penize opravdu vrati

Old Post 13-01-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anonym267
Stálý Člen

Karma uživatele anonym267 - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 32

ou moje chyba, špatně to vyznělo samozřejmě, že se to vrátí v tom, že člověk nebude muset chodit pro to za někým

Old Post 14-01-2010 v 05:58 AM
anonym267 je offline   Profil uživatele anonym267   Find more posts by anonym267   Foto galerie člena anonym267   Click here to Send anonym267 a Private Message   Add anonym267 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele anonym267! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2010 - 250w poprvééé !! - 76 odpovědí
05-04-2007 - 250W poprve, 4xchronic - 10 odpovědí
26-10-2006 - 250w poprve - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8111120 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív