Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
hardware
Nový Člen

Karma uživatele hardware - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 81

joo, jsem si vědom. S naším odborníkem je někdy těžká komunikace. Už ani já si netroufám odhadovat kdy a jestli vůbec přijde odpověď, takže omluva všem čekajícím za planý slib.
(sice mi celou problematiku vysvětlil po telefonu, jenomže jsme byli oba nakalení, takže si z toho pamatuju akorát "...vyhodili prachy", což ti asi jako argument stačit nebude, a já tě chápu)
ještě jednou sorry

hw

Old Post 21-08-2010 v 13:15 PM
hardware je offline   Profil uživatele hardware   Find more posts by hardware   Foto galerie člena hardware   Click here to Send hardware a Private Message   Add hardware to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

JUNGLE IN DA BOX Příspěvek č. 82


Tak jsem poprvé otestoval toto hnojivo a moc se mi osvědčilo. Použil jsem ho do kokosu a nepřidávám nic jiného. Mám v boxu 1x1M pod 400W Jack Herer 9ks a moc se jim daří. Tento model voní krásně sladce, ale zdá se mi, že tentokrát nemá ten odér jako jindy, vůně je sladká a příjemná, ale tentokrát tomu chybí ten smrádek. Je to nakvetlé jako hrom a nemám stále pacháč, nemusím. To mi teda neva, je to nenápadnější. Je vůbec možné, že by s tímto hnojivem pouze voněly, ale nesmrdí a nebo jen méně? Má s tímto někdo zkušenost?

Naposledy upravil Bárt 15-01-2011 v 15:49 PM

Old Post 15-01-2011 v 15:14 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: JUNGLE IN DA BOX Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Tak jsem poprvé otestoval toto hnojivo a moc se mi osvědčilo. Použil jsem ho do kokosu a nepřidávám nic jiného. Mám v boxu 1x1M pod 400W Jack Herer 9ks a moc se jim daří. Tento model voní krásně sladce, ale zdá se mi, že tentokrát nemá ten odér jako jindy, vůně je sladká a příjemná, ale tentokrát tomu chybí ten smrádek. Je to nakvetlé jako hrom a nemám stále pacháč, nemusím. To mi teda neva, je to nenápadnější. Je vůbec možné, že by s tímto hnojivem pouze voněly, ale nesmrdí a nebo jen méně? Má s tímto někdo zkušenost?


Ted jedu stejny geny s jungleindaboxem v kokosu. Tak pak dám vedet jestli byl v tom na co se ptáš nejakej rozdíl oproti poslednímu kolu s biobizzem.

Hardware co nejaká sleva na hnojky,nebyla by?

Old Post 18-01-2011 v 18:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Proplach Příspěvek č. 84

Za nějaký týden bude sklizeň a jen tak pro zajímavost , dávám EC 1,8 až 2 a PH 5,8. Na rustu jsem to měl na AHačkách a na květ jsem dal JIB. Za celou dobu hnojení jsem pouze 2 x dal čistou vodu + enzimy a to jsem ani nenechal projet vodu ven z květníků a zkusil jsem, jak píše Hardware pouze hnojky bez průplachu a je vidět, že k zasolení nedošlo, listy jsou krásné a rostlinky vitální. Sklizeň bude velmi dobrá. Co se týká toho odéru, tak už jsem dal pacháč, začalo to být více cítit, ale žádná hrůza. Mám tam i pár kytek Super Silver Haze a ty mají svou vůni výzaznější, bude v tom hrát roli genetika Jack není smraďoch, má sladkou vůni, takže spokojenost. Jen bych se chtěl zeptat Hardwara, ten proplach před sklizní i v kokosu jen 3 dny? To platí jen u hydra , ne? V kokosu bude nějakou dobu trvat, než se spotřebuje hnojivo. Bude optimální týden? Osobně jsem dával vždy 2 týdny, ale rád bych zkusil, zda kratší flushing opravdu stačí, jak uvádí výrobce.

Naposledy upravil Bárt 24-01-2011 v 16:51 PM

Old Post 24-01-2011 v 11:02 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

ja flusuju 4-7 dnu jedu s temadle hnojkama uz 4.kolo a muzu rict ze 4dny nebo 14 nevidim jedinej rozdil v chuti ani vuni

Old Post 25-01-2011 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od FanTomas
ja flusuju 4-7 dnu jedu s temadle hnojkama uz 4.kolo a muzu rict ze 4dny nebo 14 nevidim jedinej rozdil v chuti ani vuni

A to máš v hydru? U kokosu bude trvat nějakou dobu, než to spotřebuji.
A jaké jsou tvoje postřehy s těmato hnojivama?

Old Post 25-01-2011 v 17:40 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

jedu kokos v rustu dvam presno to co je na letako s tvrdou mestskou vodou v kvetu pak postupne zvysuju na ec max 2,2 to uz jim dost solim jsou uz pak fakt hodne tmave zeleny ale nevadi jim to,kdyz to prolijes vodou tak neni co spotebovat maximalne ziviny v listech po proplachu tan kokos je cistej bez zivin proste prolejvam dokud netece jen voda kazdej den nekolikrat

Old Post 25-01-2011 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

mne by strasne moc zajimalo jak je to se skladovani jakou max a minimalni teplotou muze hnojivo projit a jeste jaka je doba spotreby dekuji

Old Post 28-01-2011 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 89

Poslední dny už jen proplachuji, za týden to sklidím. Pri prvním proplachu mi vyjelo EC 5,1 !!! A u druhého po dvou dnech EC 2,2 . Dobré je, že mají krásné listy, zelenou mají tak akorát a nejeví známky popálení, listy jsou perfektní, ani špičky nejsou chycené.
To je celkem dobré zjištění, že by to hnojivo bylo šetrnější?
citace:
Původní příspěvek od FanTomas
jedu kokos v rustu dvam presno to co je na letako s tvrdou mestskou vodou v kvetu pak postupne zvysuju na ec max 2,2 to uz jim dost solim jsou uz pak fakt hodne tmave zeleny ale nevadi jim to,kdyz to prolijes vodou tak neni co spotebovat maximalne ziviny v listech po proplachu tan kokos je cistej bez zivin proste prolejvam dokud netece jen voda kazdej den nekolikrat

Old Post 29-01-2011 v 11:21 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Sklizeň Příspěvek č. 90


Takže test skoro dokončen (není jen usušeno a zváženo).
Vůně je v pořádku, měl jsem tam i pár kousků Super Silver Haze a ta má dost výraznější vůni než Jack Herer, takže jeho pach přebila, vůně je OK. Jinak proti hlíně mám výtěžek o něco větší, ale nevím, zda to je hnojivem a nebo kokosem, myslím, že je to kombinací.
Přikládám fota sklizně, na to že to bylo pod 400W jsem víc než spokojený, na růst jsem měl hnojivo AH , později jsem koupil JIB a dal ho na květ, nepřidával jsem nic jiného.
Ještě před proplachem jsem testoval vzorky a musím uznat, že i nevypláchý vzorek se dal, hnojky byly cítit na chuti, ale dalo se to, po výplachu to je výborné, tak věřím , že by mohl stačit proplach i 4 dny, ale neriskoval jsem a udělal jsem proplach týden.

Naposledy upravil Bárt 28-02-2013 v 21:08 PM

Old Post 11-02-2011 v 13:16 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Sklizeň Příspěvek č. 91


Další fotky Jack Herer.

Old Post 11-02-2011 v 13:21 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Sklizeň Příspěvek č. 92


Detail JH, tvrdost palic je výborná stejně u SSH.

Old Post 11-02-2011 v 13:25 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Sklizeň Příspěvek č. 93


Vlevo je Super Silver Daze, vpravo Jack H , ostříhané od velkých listů.

Naposledy upravil Bárt 12-02-2011 v 19:08 PM

Old Post 11-02-2011 v 13:26 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luky19
Stálý Člen

Karma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% PěstitelskáKarma uživatele luky19 - 6% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 224  

Re: Sklizeň Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od Bárt
Vlevo je Super Silver Daze, vpravo Jack H.
:-O krásný od 400w valim oči sleduju a k+ každopádně letí

Old Post 11-02-2011 v 17:00 PM
luky19 je offline   Profil uživatele luky19   Find more posts by luky19   Foto galerie člena luky19   Click here to Send luky19 a Private Message   Add luky19 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 95

Zdar

Krasne kytky Barte - divam se ze ta SSH naboptnala jak svina

Ted pojedu tohle hnojivo v hline - chci ho zacit pridavat na kvetu, tak bych tu potom mohl postnout jak to vypada

Jo jinak jeste se da najit na netu toto hnojivo ve sleve, okolo 900 za 3+1 coz se vyplati

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 13-02-2011 v 09:04 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Sklizeň Příspěvek č. 96


citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdar

Krasne kytky Barte - divam se ze ta SSH naboptnala jak svina

Ted pojedu tohle hnojivo v hline - chci ho zacit pridavat na kvetu, tak bych tu potom mohl postnout jak to vypada

Jo jinak jeste se da najit na netu toto hnojivo ve sleve, okolo 900 za 3+1 coz se vyplati

tak at to roste

Díky za pochvalu, já jsem jel kokos poprvé a proti hlíně byla tato slizeň u mě o něco lepší, tak bude dobře, když to zkusíš s hlínou, já teď zůstanu u kokosu, moc se mi osvědčil, dobře se s ním pracuje a je čistý. Na hlínu nemám nejlepší vzpomínky kvůli problémům se sviluškami atd...(nerad peču na sterilizaci takové velké množství hlíny)
Jinak ta pěkná sklizeň JH je daná hodně ganama, JH má velice vysoký výnos, ale geny se projeví při vhodných podmínkách a to splnil kokos a zdá se, že i to hnojivo je hodně kvalitní, já u něho zůstanu. Teď si rozjíždím pěst v kokosu 2 x 400W: AK47, Herijuana a the Ultimate a tam se ukáže práce a vliv hnojiva na sklizeň.
BloodyBeer- tady ti dávám ještě makro SSH a všimni si, jak při proplachu dostaly krásnou tmavě fialovou barvu listy a jaká je struktura palic.Toto na pěstování miluji.
Hardware, kde jsi?

Naposledy upravil Bárt 13-02-2011 v 10:25 AM

Old Post 13-02-2011 v 10:07 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7290530 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív