Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jungle in da box....zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

SSH Příspěvek č. 97


A ještě jedna pěkná Super Silver Haze před ostříháním listů.

Old Post 13-02-2011 v 10:27 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Ak47 Příspěvek č. 98


Tak a nějaké nové fotky s AK47 s tímto hnojivem.

Old Post 10-06-2011 v 16:51 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Ak47 Příspěvek č. 99


A celkový pohled.

Naposledy upravil Bárt 10-06-2011 v 20:06 PM

Old Post 10-06-2011 v 16:55 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 100


A všechny....
Všechno to dozrálo pod 400W a kokos. Podle mě tyto hnojiva nejsou horší než jiné zahraniční hnojiva a dobře se s němi pracuje.

Old Post 10-06-2011 v 16:57 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HurricaneGeorge
Stálý Člen

Karma uživatele HurricaneGeorge - 49% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 469  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Bárt
A všechny....
Všechno to dozrálo pod 400W a kokos. Podle mě tyto hnojiva nejsou horší než jiné zahraniční hnojiva a dobře se s němi pracuje.

http://grower.cz/forum/showthread.p...4523#post964523

Mohl by jsi využít recept od REZDOGa na hnojení přímo v kokosu pomocí GHE (všechny hodnoty jsou na galon vody, tedy 3,8L)
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=81674

Kámoš tento recept jede a je moc spokojen, ani moc dusíku ani málo, tak akorát s výbornou chutí.
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=209033


Balkonový Killer Kush

SuperSILENT BB75 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE TAHOE ALIEN
DR60 CT-MH/HPS250W+FL56W soil GHE MKxSk
KALFAS growbox CFL250Wdual V-BOG

EC a databáze dEC1 hnojiv

Reverzně osmotická filtrační jednotka 310-80M
Terárium pro Avicularia Versicolor s hydroponickým systémem typu bubbler


Hurricane Georges was the seventh tropical storm, fourth hurricane, and second major hurricane of the 1998 Atlantic hurricane season.

Old Post 12-06-2011 v 11:40 AM
HurricaneGeorge je offline   Profil uživatele HurricaneGeorge   Find more posts by HurricaneGeorge   Foto galerie člena HurricaneGeorge   Click here to Send HurricaneGeorge a Private Message   Add HurricaneGeorge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.Chilli
Stálý Člen

Karma uživatele mr.Chilli - 91% PěstitelskáKarma uživatele mr.Chilli - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 102


pro : hardware

Ahoj,
chtel jsem se te zeptat na par veci.
Pouzivam Bubbler o 60l nadrzich s tvrdou vodou.

Stane se neco,kdyz vynecham davkovani (CERSTVE RIZKY) a klony budou rovnou v zalivce (SAZENICE) ???

Pokud to vadit nebude,predpokladam ze EC 1,2 (jak je v tabulce doporucene) je na nove rizky asi moc.

Napadlo me,ze bych dal EC polovicni.
Takze misto 26/16/8 dam 13/8/4.

Je ma úvaha spravna ???

Tabulku jsem vzhledem k memu systemu vydelil 3 a prepocetl na 60l v zalivce.

Dale jsem se chtel zeptat,
zarazilo me totiz davkovani u zalivky (SAZENICE) EC 1,2 : 26/16/8 a davkovani (RUST) EC 1,4-1,6 : 42/28/14
Nebudu mit EC v zalivce u (RUSTU) mnohem vyssi ???

Budu ti vdecny za tvou odpoved.

Old Post 10-10-2011 v 18:23 PM
mr.Chilli je offline   Profil uživatele mr.Chilli   Find more posts by mr.Chilli   Foto galerie člena mr.Chilli   Click here to Send mr.Chilli a Private Message   Add mr.Chilli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Bubler Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od mr.Chilli
pro : hardware

Ahoj,
chtel jsem se te zeptat na par veci.
Pouzivam Bubbler o 60l nadrzich s tvrdou vodou.

Stane se neco,kdyz vynecham davkovani (CERSTVE RIZKY) a klony budou rovnou v zalivce (SAZENICE) ???

Pokud to vadit nebude,predpokladam ze EC 1,2 (jak je v tabulce doporucene) je na nove rizky asi moc.

Napadlo me,ze bych dal EC polovicni.
Takze misto 26/16/8 dam 13/8/4.

Je ma úvaha spravna ???

Tabulku jsem vzhledem k memu systemu vydelil 3 a prepocetl na 60l v zalivce.

Dale jsem se chtel zeptat,
zarazilo me totiz davkovani u zalivky (SAZENICE) EC 1,2 : 26/16/8 a davkovani (RUST) EC 1,4-1,6 : 42/28/14
Nebudu mit EC v zalivce u (RUSTU) mnohem vyssi ???

Budu ti vdecny za tvou odpoved.

Tak zkusím odpovědět já, protože si s bublerem a JIBD už nějaký měsíc hraji.
-míchání hnojiva na řízky jsem začal testovat před pár měsíci a přes nedůvěru k poměru 1:1:1 a EC 0,2 musím konstatovat, že je skvělý a takto ošetřené klony ztratí případný fialový stonek a krásně koření.
-když jsem začal s bublerem, tak jsem začal ze zvyku dávat běžné EC, ale pálito listy, tak jsem potom začal dávat doporučenou koncentaci 1/3 a je to paráda, ušetřím hnojivo, zálivka drží PH a katky jsou krásné.
-Takže první je fakt dobrý poměr na řízky a potom na sazenice, ale 1/3 koncentrace. U řízků nechávám EC 0,2 -0,3 a vyšší koncentaci jen přidáš po prokoženění do stejné vody. Jo návod na hnojivu má pravdu.

Old Post 15-12-2011 v 13:32 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Super Skunk Příspěvek č. 104


Tak dávám další model na ukázku.
Super Skunk 8 ks pod 400W v kokose.
Věnoval jsem se jim málo, koukl jsem na ně jen jednou za 2až 3 dny a kytky jsou nádherně zdravé, ty hnojiva jsou výborné. Žloutnutí velkých listů je jen z proplachu.
Dříve jsem zaléval, aby vytekla zálivka ven , ale už několik kol to nedělám a nemám problém s listy. EC, ale nepřekračuji 1,8 a zalévám jen s hnojivem, vodu až na proplach a i když v závěru květu změřím vodu na výtoku, tak nekecám , naměřím EC 3,5 i více a kytky jsou absolutně zdravé. Zřejmě jde jen o neaktivní zbytky hnojiv. Na závěr dávám proplach kolem 7-10 dní, protože nechávám kytky spotřebovat usazené hnojiva v kokose.
Je to hrozně jednoduché, jednodušší neš s hlínou a bez škůdců a s vyšším výnosem než v hlíně.

Naposledy upravil Bárt 15-12-2011 v 14:15 PM

Old Post 15-12-2011 v 13:47 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
satanda
Stálý Člen

Karma uživatele satanda - 71% PěstitelskáKarma uživatele satanda - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 105

čau,
nechcete udělat někdo dobrej skuten a dát sem tabulku jako mr.chilli ale pro hlínu?sem z toho dávkování nějakej celej zmatenej....
díky a pěstu zdar!

Old Post 24-03-2012 v 16:43 PM
satanda je offline   Profil uživatele satanda   Find more posts by satanda   Foto galerie člena satanda   Click here to Send satanda a Private Message   Add satanda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 106


citace:
Původní příspěvek od satanda
čau,
nechcete udělat někdo dobrej skuten a dát sem tabulku jako mr.chilli ale pro hlínu?sem z toho dávkování nějakej celej zmatenej....
díky a pěstu zdar!

Pro hlínu platí poloviční dávkování jak je napsané na tabulce.
Jinak pro zajímavost, složka A je teď vylepšená.

Old Post 24-03-2012 v 20:25 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobcat
Stálý Člen

Karma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% PěstitelskáKarma uživatele bobcat - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 107

Zdaar Bárte, mohl by jsi prosím po čase zhodnotit tato hnojiva, rád bych je začal používat. Můžeš třeba na něčem porovnat v čem je jidb lepší oproti jiným hnojkám co jsi v minulosti používal? Jak se tady často probírá, jsem taky názoru že výnos neni vázán na hnojiva ale pokud člověk hnojky neumí použít tak nic nevypěstuje... díky moc

Old Post 29-04-2012 v 16:32 PM
bobcat je offline   Profil uživatele bobcat   Find more posts by bobcat   Foto galerie člena bobcat   Click here to Send bobcat a Private Message   Add bobcat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od bobcat
Zdaar Bárte, mohl by jsi prosím po čase zhodnotit tato hnojiva, rád bych je začal používat. Můžeš třeba na něčem porovnat v čem je jidb lepší oproti jiným hnojkám co jsi v minulosti používal? Jak se tady často probírá, jsem taky názoru že výnos neni vázán na hnojiva ale pokud člověk hnojky neumí použít tak nic nevypěstuje... díky moc

Ahoj, doufám všechny značkové hnojiva budou kvalitní a rozdíly až tak velké asi nebudou. U těchto hnojiv mužu potvrdit jejich vysokou kvalitu, co dělám za pěsty, tak si nemůžu stěžovat na výnos, jednoduše se dávkují, mají velmi příznivou cenu a mají velmi dobrý vliv na výslednou chut trávy, dá se dělat velmi krátký proplach a v případě nejakého problému, tak mužeš bez rizika dát jen krátký proplach a výsledná sklizen nebude chutově postižená. Jsou také ohromě universální, jsou k použití do hlíny, kokos i hydro, pro mateční rostliny, klony... a tak nepotřebuješ spoustu lahví různých hnojiv, jen měníš koncentraci podle použití. Také nepotřebuješ kořenový stimulátor atd...
Já pěstuji převážně v kokosu a u tohoto hnojiva už dlouho zalévám tak, že bych nenechám spodem vytéct část zálivky. Prostě jako u hlíny jednou za 2-3 dny a kytky mám vždy pěkně zdravé až do konce. Takže nedochází k zasolování substrátu. Každou zálivku dávám hnojiva, nestřídám to s vodou, jen u závěrečného flushingu začnu zalévat jen čistou vodou s upraveným PH, asi 10 dní před koncem a tak si kytky ještě spotřebují živiny z květináče a po pěti dnech začne žloutnutí a odhazování listů, to je už známka spotřebovaných hnojiv z květináče a po několika dnech už sklízím a je hotovo.
Zkušenosti mám s hnojivy Metrop, Canna, AH , takže by se tady asi našel někdo jiný s většíma zkušenostma, ale jak jsem psal víše, používám je proto, že mají slušnou cenu a protože vše funguje jak má, tak u nich zůstávám už i možná ze zvyku :-). Koupí určitě nebudeš litovat.

Grow Max 150W

Old Post 29-04-2012 v 18:56 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od pan_chodny
Hoj lidi.
Uvažoval jsem na jaké hnojiva přejít.
Klečka už moje staré hnojky nedodává a doporučil mi Canna a Metrop.
Zavzpomínal jsem na školní léta a pohrál si s kalkulačkou a porovnal to i s Junglama v rámci mých možností.
Tady je výsledek:

Setup - Bubler 2x80l, výměna roztoku každý týden.

Canna
Složky a jejich spotřeba za 12ti týdenní cyklus dle jejich doporučení (bral jsem vždy max hodnoty)
Aqua Vega A + B - 2784ml (5l A + 5L B - 1258Kč)
Aqua Flores A + B - 6400ml (5l A + 5l B - 1258Kč)
Rhizotonic - 1760ml (5l - 3499Kč)
CannaZym - 4400ml (5l - 1999Kč)
PK 13/14 - 240ml (1l - 379Kč)
CANNABoost - 5120ml (5l - 6999Kč)

základní investice - 15 397Kč
cena za sklizeň - 11 404Kč (nejdražší je CANNABoost, ten vyjde na 7167Kč)


Metrop
Složky a jejich spotřeba za 12ti týdenní cyklus
MR 1 - 344ml (5l - 2699Kč)
MR 2 - 1280ml (5l - 2699Kč)
Amino Root - 288ml (1l - 899Kč)
Amino Bloom - 1280ml (5l - 2699Kč)
Calgreen - 472ml (5l - 2699Kč)


základní investice - 11 695Kč
cena za sklizeň - 2 082Kč


Jungle In Da
Složky a jejich spotřeba za 12ti týdenní cyklus (u bubleru třetinová dávka hnojek dle návodu a počítáno pro měkkou vodu)
A - 917ml (5l - 891Kč)
Mikro - 1568ml (5l - 1215Kč)
B - 2219ml (5l - 891Kč)


základní investice - 2997Kč
cena za sklizeň - 940Kč



fuj, jsem se ale zapotil
nevím na kolik se to dá porovnat, protože první dvě jsou bio hnojky a Jungle minerální (jestli jsem to dobře pochopil)

P.S. omlouvám se pokud jsem někde udělal chybu a bude vděčný za opravu



no nevim mozna mas jen nejaky nenazrany setup,CANNA je premium quality,premium veci byvaji drazsi ale kdyz je pouzivas spravne mnohdy vyjdou levneji,,te canny bys tam nelil tolik,drzi ec paradne,hnojim MAX 2x do tydne,jinak jen voda...booster a enzim to same,citis ze tam toho je mraky a v bublaku bys mel cernou vodu kdybys tam lil jak pises...,liju tam tak 1/5 mozna min,na zacatku podle planu pak se to zasyti,poprve kdyz sem jel podle planu tak ec 9 ++- nevim kolik ani display to nebral,kytky vykazovaly jemne znamky prehnojeni,kosa me vyjde kolem dvojky,driv mi prislo ze vsechny modely chutnaji hodne podobne,no to se s prichodem canny dost zmenilo,je potreba to zkusit a nebat se,jinak znam i krystalonb,ab extrakt na rajcata,maj kvet i rust zvlast,80 korun litr v baumaxu,roste to paradne kdyz uz chces setrit,je to plevel,akorat me vzdycky po takovym huleni naskacou jebaky a skrabe jazyk

Old Post 09-08-2012 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Ultimate Příspěvek č. 110


Jedu stále s těmito hnojivy, ale musím se trochu pochlubit, protože se mi podařila dost slušná úroda.
Zvláštností je to, že toho bylo 13ks the Ultimate pod pojezdem na ploše 1x1,6M a světlo jen 400W . Byly v řadě po třech, rostlo to za oknem a byly dost slabé a vytahané a na květu pod lampou stonky hodně zesílely a velmi málo se kupodivu vytáhly. Takové mikrofony jsem zklidil, takže slabší světlo v růstu nemá na výnos vliv. Teprve se suší, takže na hmotnost čekám.

Grow Max 150W

Old Post 12-08-2012 v 18:45 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Ultimate Příspěvek č. 111


A tady jsou už připraveny na stříhání.

Grow Max 150W

Old Post 12-08-2012 v 18:49 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od pan_chodny


Metrop
Složky a jejich spotřeba za 12ti týdenní cyklus
MR 1 - 344ml (5l - 2699Kč)
MR 2 - 1280ml (5l - 2699Kč)
Amino Root - 288ml (1l - 899Kč)
Amino Bloom - 1280ml (5l - 2699Kč)
Calgreen - 472ml (5l - 2699Kč)


základní investice - 11 695Kč
cena za sklizeň - 2 082Kč


fuj, jsem se ale zapotil
nevím na kolik se to dá porovnat, protože první dvě jsou bio hnojky a Jungle minerální (jestli jsem to dobře pochopil)

P.S. omlouvám se pokud jsem někde udělal chybu a bude vděčný za opravu [/B]


takže jen rychlo opravička , pokud leješ 160l rozotku každý týden tak toho spousty leješ do kanálu zbytečně, jinak to dávkování je taky trocha jinak http://www.metrop.nl/4c_nl_hydroponic_kweekschema.html

Naposledy upravil Madmax 12-08-2012 v 20:12 PM

Old Post 12-08-2012 v 19:59 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7670490 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív