Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Štítná Žláza
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Nápad Štítná Žláza Příspěvek č. 1

zdravim vsechny

chtel bych se zeprat jesli by se dala vyuzit marihuana k lecbe stitne zlazi v podobe caju nebo jidla. nebo jestli zlepsuje traveni a tak dekuji

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 01-01-2010 v 10:17 AM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 2

No mě ji museli nakonec vyndat, protože že jsem ji měl zvětšenou, fungovala až moc-zrychlený tep, metabolismus apod. vážil jsem při 194cm 82kilo, teď mám přes 100kg.

Spíše jsem měl pocit, že MJ může zhoršovat stav ŠŽ ale neměl jsem žádný důkaz.

Ve Velké knize o konopí jsem tuším našel úsek o účincích MJ na endokrinní žlázy ale asi v tom smyslu, že:

,,O zvětšení prsních žláz u mužů, běžném přechodném jevu u adolescentů, se dlouho proslýchalo, že je spojené s užíváním konopí. Gynekomastie vzniká i následkem cirhózy jater, testikulárních, adrenálních a hypofýzních nádorů a působením steroidů, amfetaminů a dalších drog. V r.1972 skupina vědců představila 14případů zvětšeních prsních žláz u mladých mužů, kteří několik let kouřili marihuanu. Jiné příčiny byly vyloučeny. Jen u tří ze čtrnácti pacientů došlo ke zmenšení růstu žláz po vysazení konopí. Kontrolní studie jedenácti gynekomastických amerických vojáků v Německu v r.1972 zjistila pouze ,,nespojitost mezi idiopatickou gynekomastií a chronickým kouřením marihuany". To, zda má konopí nějaký vliv na gynekomastii, závisí na dávkování, síle, četnosti užívání a endokrinologii daného jedince."

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 01-01-2010 v 12:24 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThunderFuck!
Stálý Člen

Karma uživatele ThunderFuck! - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 524  

Příspěvek č. 3

Apartman dekuji za info

ale jde mi o toto.

stryc ma problemi se stitnou zlazou takze ma spatne traveni tak se mne zeptat jestli by se nedala MJ vyuzit k lepsimi traveni...

co jsem cetl tak MJ vzysuje chut k jidlu a pouziva se pri lecbe anorexie.

ja bych potreboval vedet jestli zlepsuje i traveni nebo jestli jen vvysuje chut k jidlu.

dekuji

BIO 60x Short Stuff#1 Automatic 2012 BIO

BIO Vravorak 2010

BIO G13xBW, ICE, Northern Lihgt, Interpol BIO

2 koreny

BIO 17x Lowryder#2xAutomatic AK 47 BIO

BIO Čibu 2011 BIO

Autoflower Sklizen kazdych 10 dni
Love is the only force
capable of transforming
an enemy into friend.

Old Post 01-01-2010 v 12:43 PM
ThunderFuck! je offline   Profil uživatele ThunderFuck!   Find more posts by ThunderFuck!   Foto galerie člena ThunderFuck!   Click here to Send ThunderFuck! a Private Message   Add ThunderFuck! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od ThunderFuck!
Apartman dekuji za info

ale jde mi o toto.

stryc ma problemi se stitnou zlazou takze ma spatne traveni tak se mne zeptat jestli by se nedala MJ vyuzit k lepsimi traveni...

co jsem cetl tak MJ vzysuje chut k jidlu a pouziva se pri lecbe anorexie.

ja bych potreboval vedet jestli zlepsuje i traveni nebo jestli jen vvysuje chut k jidlu.

dekuji


Výtažek dokáže v mnoha případech stimulovat chuť k jídlu u těch, kteří potřebují přibrat. Je to jako by výtažek chtěl, aby vaše tělo zase mělo optimální váhu.

viz http://www.konopijelek.cz/

Rimonabant je antagonista receptorů CB1, a způsobuje opak, kdy konzumace konopí často vede k nenasytným pocitům hladu .V blízké budoucnosti se očekává, že se stane hlavním lékem v boji proti obezitě.

Old Post 01-01-2010 v 13:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-03-2006 - THC and štítná žláza - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2797690 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív