Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Round #2. 4X Super Silver Haze a 2X Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie Round #2. 4X Super Silver Haze a 2X Chronic Příspěvek č. 1

Takze zdravim vsechny GROWERS jsem tu zas s 2 kolem...

Setup zustal v podstate stejnej jako minule, tzn. DARK BOX STREET 100x100x200 cm

400W HPS, UFO 125L

ECO GROWER - hydroponický drip - system pro 6 rostlin

co se zmenilo je posadka boxu: tentokrat pojedu z klonu a to 4XSSH a 2X Chronic

Minule kolo jsem jel ze seminek a musim rict, ze po celou dobu pestu bez jakehokoliv problemu! Proste pohodicka.

... zato ted ...

Old Post 13-01-2010 v 08:50 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie Mrzaci Příspěvek č. 2






Puvodne jsem chtel zacit tenhle thread az pozdeji kdy bude na co koukat.
Jenze. Jedu poprve z klonu a hnedle se mi to nejak nezda. Podle me vypadaj zle ...
Byly to schnitzle v malych RW kostkach vcelku solidne prokoreneny. Takhle vypadaji po 4 dnech pod lampou. Vcera jsem je presadil do Vetsich RW kostek.
Hnojim trojslozkou od GHE (micro, bloom, gro) + Peroxid. Teplota ve dne od 23 do 28°C v noci tak kolem 20°. Vlhkost +- 80% Zalevani nastaveno na 5 cyklu po 10min.

PH- kolem 5,8
EC- 0,8


Jak jsem psal jsou 4 dny pod lampou a nevypadaj dobre (pokrouceny sveseny listy).

Tak a ted co jim chybi? Prehnojeno? Nebo naopak malo zivin? Prelito? Mozna je to normalni a jen si zvykaj na novy prostredi?

Kazda rada dobra, takze sem s nima ...

Old Post 13-01-2010 v 09:08 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 3

Koreny uz mas venku?

Old Post 13-01-2010 v 15:44 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 4

Zdar zrovna akorád dojíždím úplně stejnou posádku jako ty SSH a chronic pod 400w lampou a taky v dripu jen lybra truhlíky modely sou to fakt luxusní jen už bych je oobně nejel spolu jelikož SSH se po přepnutí fakt dost vytáhl a chronik zůstal oproti němu ohodně pozadu a je mezi nima velká nerovnováha jen pro představu na růstu sem to nechal 7dní nepočítám prokořeňování velkých kostek SSH vyrostl po přepnutí 70cm chronik zůstal tak na 40-50cm max tak hodně štěstí máš se naco těšit

Old Post 13-01-2010 v 15:54 PM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 5

A když se nato koukám tak to máš přelitý nevšiml sem si prvně těch 5cyklů po 10minutách je strašně moc!!!!!!!! Je to určitě přelité už se to tady řešilo nemám zrovna čas to hledat snad večer ale tak malé kytky nestíhají vše spotřebovat a je to naně zbytečně moc vody až jim to škodí nevím kolik ml ti to dává za miutu ale doporučilbych tak max 3cykly zezačátku na startu uprostřed a před zhasnutím klidně pouze po minutě max dvouch aby stihl rokwool aspoň trošku proschnout a provzdušnit se hned jak budou mět větší kořeny za 2-4dny tak jim pak přidej;-)

Old Post 13-01-2010 v 16:00 PM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od rastajohn
Koreny uz mas venku?
V male RW kostce uz jo do velky jsem vcera presazoval.

Old Post 13-01-2010 v 17:47 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od koogi
Zdar zrovna akorád dojíždím úplně stejnou posádku jako ty SSH a chronic pod 400w lampou a taky v dripu jen lybra truhlíky modely sou to fakt luxusní jen už bych je oobně nejel spolu jelikož SSH se po přepnutí fakt dost vytáhl a chronik zůstal oproti němu ohodně pozadu a je mezi nima velká nerovnováha jen pro představu na růstu sem to nechal 7dní nepočítám prokořeňování velkých hjjncm chronik zůstal tak na 40-50cm max tak hodně štěstí máš se naco těšit
Jo jo ja vim. Ale pocitam s tim. Podobnej problem s rozdilnou vyskou rostlin jsem resil i v min kole. Bude sranda :-)

Old Post 13-01-2010 v 18:08 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od str3p
V male RW kostce uz jo do velky jsem vcera presazoval.


Jak do velke presazovals? Nechej ty rezy jenom v te, ve ktere jsi je dostal ne? A ten hydroton mas proplachnuty poradne? A prevareny?

Old Post 13-01-2010 v 18:09 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od koogi
A když se nato koukám tak to máš přelitý nevšiml sem si prvně těch 5cyklů po 10minutách je strašně moc!!!!!!!! Je to určitě přelité už se to tady řešilo nemám zrovna čas to hledat snad večer ale tak malé kytky nestíhají vše spotřebovat a je to naně zbytečně moc vody až jim to škodí nevím kolik ml ti to dává za miutu ale doporučilbych tak max 3cykly zezačátku na startu uprostřed a před zhasnutím klidně pouze po minutě max dvouch aby stihl rokwool aspoň trošku proschnout a provzdušnit se hned jak budou mět větší kořeny za 2-4dny tak jim pak přidej;-)
No vida konecne rada dik. Zkusim ubrat v kropeni. Snad mas pravdu.

Old Post 13-01-2010 v 18:14 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od rastajohn


Jak do velke presazovals? Nechej ty rezy jenom v te, ve ktere jsi je dostal ne? A ten hydroton mas proplachnuty poradne? A prevareny?
No podle me je v poradku ty pidi RW kosticky soupnout do vetsich ... Hydroton proplachlej je ph se mi nezveda.

Old Post 13-01-2010 v 18:21 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi
Stálý Člen

Karma uživatele koogi - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 11

Rastajohn má pravdu je to zbytečné dávat ještě do velkých kostek ty se používají když to pak dáváš na rohože hydroton rockwol zcela nahradí tak jen pro příště ztoho bych viděl problém stou závlahou takto dokud ti to neproroste ty velké kostky a kořeny nejsou vidět tak bohaté stačí když to zalíváš ručně aj klidně jendou zaden já tak zalívám celé rohože i ty kostky dokud to neproroste teprv s prvníma kořínkama zapínám teprv drip uvidíš že jak jim ubereš vody jak se rozrostou;-)

Old Post 13-01-2010 v 21:08 PM
koogi je offline   Profil uživatele koogi   Find more posts by koogi   Foto galerie člena koogi   Click here to Send koogi a Private Message   Add koogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie Prepnuto Příspěvek č. 12




Hi all.
Kvitka uz se docela vzpamatovala a vesele se vytahujou (btw. byly opravdu prelity, takze diky za radu kuci).
Vcera jsem prepnul, takze ode dneska jedou 12/12. Na rustu byly 14 dni. Snad to staci ...
Na 2 SSH vyrostly poze 3cipí listy (nejaka mutace?)

Ph 5,8
Ec 1,5 ........... ec bylo 1,3 ale klesalo, tak jsem trocha prisolil (na listech se objevujou ruzny flekance podle me z nakyho nedostatku zivin). Snad se to zlepsi no ...

Old Post 24-01-2010 v 14:28 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 13

Zdar, no nevím podle mě a podle fotek se mi zdá že si to docela brzo přepl, klidně si je měl jeste zastřihnut nechat tak 3dny jeste na rustu,pak jeste střihnut a přepnout....však uvidíš.....

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 24-01-2010 v 19:52 PM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Hydroponie Problem Příspěvek č. 14






Zdravicko Growers.

Panove (a damy?) mam problem! At hledam jak hledam podobne znetvorenej list jsem nikde na foru nenasel

... kdokoliv ma tuseni co zenskejm chybi, tak at se se mnou podeli. Dekuji.

Ph 5,8
Ec 1,5

Naposledy upravil str3p 25-01-2010 v 15:08 PM

Old Post 25-01-2010 v 14:56 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 15

No tak pricin moze byt vela, nevidno dobre, ale mas mozno pliesen na korenoch, tym moze byt sposobene nedostatkom fosforu na listoch alebo pliesen na listoch... ked tak ma opravte

Old Post 25-01-2010 v 15:31 PM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 16

ten alobal bych dal pryc... jinak co mas za merak pH? A co a kolik michas do roztoku? Mas moc vysoke EC rek bych. Jsi si 100% jisty presnosti pH metru?

edit: ted jsem mrkl na ty koreny a jsou spalene... uber jim trochu. Se mi stalo minule to same a rezy jsem musel vyhazet....i kdyz jeden jsem si nechal a tomu teda trvalo 14 dni nez se zbrchal...

Old Post 25-01-2010 v 17:12 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2412310 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív