Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tatrankaruv first indoor 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 33

Takze Velka oprava! Teprve na štědrý den dostaly periodu 12/12. Ani bych si toho asi nevsiml, dybych na vanoce nedostal fotak a nechtel vyfotit kyti za tmy. Avsak, jakmile jsem dorazil ke skrini tak svetlo svitilo. Kouknu na spinačky a zjistil jsem, že byly v poloze ON nikoliv AUTO, to znamená 24/0. Nejhorší je, že nevím jestli jsem to skazil před tema třema dnama nebo už dřívě, ale snad ne....HOld kyti to maji se mnou těžké...Až dnes tedy druhý den květu

Old Post 25-12-2009 v 07:51 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 34

ty jim myslim davas pekny šoky co ??se ti ztoho budou akorat trochu zpamatovavat a kvety nassadej trosku pozdejs ale klid.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 25-12-2009 v 10:21 AM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 35

Snazim se na ne byt uz ted jen hodnej )) ale kdo vi co me zase napadne Dalsi kolo to vidim na nejakou brutalne odolnou odrudu vuci me blbosti a nejlepe z vidně ze 100% puvodem...A kazdopadne jinou hlinu, sam uz nemicham, to ph srovnat me jednou znici....leze to dolu fakt po desetince za 3 dny takze tipuju, ze az bude u me flashing, tak teprve budu na vysněných šesti...jinak docela v poho. skvrny furt, ale uz jsem si na ne zvykl

Old Post 25-12-2009 v 10:56 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 36






3den 12/12 zadna radost, posudte..akorad to ph uz se konecne stabilizuje neni to sice ideal, ale kazdopadne to neni 7,2... uz k šesti, teda neco malo nad...jinak uz jsem ted dvakrat zalil vodou ze studny, tak zkousim jestli ji nebudou mit radeji...samozrejme radne odstata. Dalsi zalivku zkusim trochu hnojek zas pridat...Ted jsem naschval na tyden vysadil...at zkusim...

Old Post 27-12-2009 v 10:43 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 37


Ty nejhnusnejsi listy uz jsou otrhane, ale nafotil jsem aspon neco pro predstavu...takze dale rady sem...uz me nic nenapada a škudce to asi nebude, koukal jsem pod lupou )) a nic

Old Post 27-12-2009 v 10:45 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 38


bez lampy foceno na štědrý den

Old Post 27-12-2009 v 11:59 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 39






6den 12/12

Kytim se dari uz o poznani lepe, sede skvrny skoro zmizely, tak snad uz s timhle klid...Zacal jsem uz jim ted kotlit zas hnojiva, tak doufam, ze se budou zelenat vic a vic...JO a dnes objeveny prvni chloupky kvetu )

Hmm, ale jak tady nato koukam, tak vazne budu muset zacit fotit za tmy, bo ty zlute fotky moc o barve listu nerikaji ) Ale mam tam blby pristup za tmy...

Old Post 30-12-2009 v 08:53 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 40

Jsem fakt smolař Zrovna, kdyz uz jsem si rikal, ze se maji kytky k svetu, tak jsem objevil svilušky....no neni to dojeb? a to uz se zacinaji ukazovat minipaličky...Preventivne zvýšena vlhkost z 35% bez zvhločovačky na zvlhčovačka na max...Plus ted louhuju tabakovy lektvar, kterym to zitra postrikam...Hned jak nebude svatek, koupim nejakou chemku...Ted by to melo byt jedno, kvet teprve na zacatku...co myslite, delam to spravne???Chyba za chybou ((

Old Post 31-12-2009 v 15:39 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 41

podle me do vysky skoro uz nic moc nevyrostou prece jen uz to nejaky ten den na kvetu je a je to indica..A výnos??? jestli vubec k nejake sklidni dojde s těma breberkama...jdu je ted ošetřit

Old Post 01-01-2010 v 12:45 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 42




zklamani, zklamani zklamani...nevim co delam spatne, ze ostatni clenove i ti co delaji pro kytky podstatne mene maji o mnoho zelenejsi a vitalnejsi kytky nez ja Zacinam mit tuseni, ze ta genetika je nejaka marna...kdybych mel vic druhu kyti, tak bych vedel...

Old Post 02-01-2010 v 16:21 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millanm
Stálý Člen

Karma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 43

Hele tak hrozně to ještě nevypadá , stávaj se větší průsery s genetikama... viz. TELEKUK

hlavně uveď jméno člověka od kterýho máš řízky please , je to důležitý , pokud prodává nekvalitní řezy , křič to do světa . taky jsem se dost natrápil

''Když chci , tak se neptám jestli můžu''
Jediné české fórum o pěstování houbiček
Hnojáci 2008

Old Post 02-01-2010 v 16:47 PM
Millanm je offline   Profil uživatele Millanm   Find more posts by Millanm   Foto galerie člena Millanm   Click here to Send Millanm a Private Message   Add Millanm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 44

Jenomze ja si jako amater nemuzu dovlit tvrdit, ze je to genetikou a obvinit ho treba nepravem..ale jestli ty rizky jsou shit tak budu dojebany...3 mesice v haji a tech penez. Ale vlastne kdyz na tom tak uvazuju a dival jsem se na rizky od nekterych clenu tak ty moje byly hoodne male...

Old Post 02-01-2010 v 16:57 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 45

ahoj mě ale připadají ty řízky na první fotce vcelku pěkný, ale to si musíš přeci pamatovat jak vypadaly ne ? Kdyby byly na hovno řízky, tak buď od začátku a nebo teda až finální produkt.... Ale nemyslím si, že když máš naprd spodní listy, že by za to mohly řezy. Tam bych hledal chybu až nakonec...
Jinak by mě zajímala tvá zkušenost s hnojivem, který používáš, jestli už jsi ho někdy jel nebo ne, protože jsi snad první u kterýho to vidím a chtěl by jsem to taky zkusit.
Hodně štěstí ať ti to dopadne dobře

Old Post 02-01-2010 v 17:03 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 46

ja prave nikoho obvinit nechci, nebot jsem zatim jen lama co se uci. proto to tu fotim, aby jste mi mohli poradit...JInak hnojivo zhodnotim asi az nakonec jestli neco setnu, ale zatim nevim nevim..neco jim zjevne chybi, bud geneticky nebo z hnojiv...Priste spise osvedcena kvalita AH nebo tak neco

Old Post 02-01-2010 v 17:10 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 47

já jsem si to hnojivo taky objednal, chci podpořit radši český věci tak jsem zvědavej jak to dopadne. Ale nedělej rychlý závěry ani s hnojením ani s genetikou co když to bylo fakt jenom blbý Ph ? A nebo třeba přehnojení, nebo zkoušel jsi měřit co z nich vyteče, když je proleješ čistou vodou ? To si myslím, že by ti mohlo dost napovědět... \jestli jsi si míchal sám hlínu, tak to nejdřív změř a teprve potom dělej závěry. Ale taky nemám zkušenosti s pěstováním vevnitř..

Old Post 02-01-2010 v 17:15 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 48

EC jsem nemeril, zavery nedelam..PH uz je plne OK. hlina je vzdušná, a přehnojený pochybuju. semo tamo prolivam čistou odstátou vodou. Jo a jeste ty foto tech rezu jsou po dost dnech od zasazeni..takhle jako na te prvni fotce urco nevypadaly

Naposledy upravil tatrankar 02-01-2010 v 17:23 PM

Old Post 02-01-2010 v 17:16 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí
27-02-2015 - Prvni indoor 400w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8230290 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív