Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tatrankaruv first indoor 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 17

vypadá to na to pH. asi ti nezbyde než pokračovat v zalívání upravenou vodou a ony si časem zvyknou.

Old Post 20-12-2009 v 17:23 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 18

hmm, tak jsem vcera udelal experiment a kytim jsem zalivku s hnojkama srazil na PH 3....zda se mi, ze nejak zezelenaly ) A dneska jsem zkusil druhy experiment a namichal jsem vodu s PH 5,8 bez hnojek a poradne jsem to prolil, tak snad se neutopi a jeste jsem to slil rozprašovačem s phytaminem....Chudaci moji, snad jsem jim nijak neublizil...

Old Post 21-12-2009 v 14:21 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 19

Lidi, omlouvam se za dotěrnost, ale vazne vas prosim o rady. Ted me opravdu nejvice zajima to PH a kdy to prepnout. Nejradeji bych to prepl uz ted, ale zase bych si nerad pokazil vynos, netusim kolik to jeste poroste na květu

Old Post 21-12-2009 v 16:59 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kittycut
Nový Člen

Karma uživatele kittycut - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 20

Cau, hej byt tebou, snizil bych ph zalivky na 5,5 a jeste to chvili nechal, uvidis, urcite se zazelena a prece jenom je to mazar, ten uz se po prepnuti moc nevytahne..

Old Post 21-12-2009 v 17:54 PM
kittycut je offline   Profil uživatele kittycut   Find more posts by kittycut   Foto galerie člena kittycut   Click here to Send kittycut a Private Message   Add kittycut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 21






Dneska dokoupena ultrazvuk. zvlhčovačka bo i stou moji improvizovanou to bylo tak tak do 50%....JInak dneska v 5 hodin se zkrati svetlo na 12h...Dale jsem byl venku posbirat lopatou snih a roztapim a zkusim to zalit timto, jinak zalevam vodou z vodovodu s ph 5.8. Dale mi bylo porazeno, ze muzu mit problemy s EC, ale nevlastnim EC metr (( Zkusim to jeste tuhle zalivku nehnojit co to porobi...ale zelena se cimdale mene nechapu...

Naposledy upravil tatrankar 22-12-2009 v 09:55 AM

Old Post 22-12-2009 v 09:42 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 22

Tím že jsi tam nacpal kokos kterej je bez živin to budeš muset víc přihnojovat. ec meřák nepotřebuješ lij tam podle návodu a pak uvidíš,popřípade přizpůsobíš aktuálnímu stavu kytek.

Nejaky pH neřeš,pokud ti teče 7,0 z kohoutku klidne to tam lij.

Kdy přepnout by ti mel poradit matkař od kteryho to řezivo máš.

Old Post 22-12-2009 v 10:28 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 23

čus píšeš že si udělal experiment se zálivkou PH 3 a druhej den s PH 5,8?
no to neděláš moc dobře... PH snižuj nebo zvyšuj postupně...tímto zpusobem ty kytky šokuješ. myslim že to bude taky jedna z příčin žloutnutí listu...

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 22-12-2009 v 11:11 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 24

S tim pH vim, ze to byla blbost, jak rikam, ted jsem alespon zvysil tu vlkost, a nestrikam listy phytaminem kazdy den, ale od ted uz max 1x tydne...Co se tyka hnojeni, tak to zmaknute take nemam ani nahodou, ponevadz nevim, jak casto s tim mym hnojivem jungle in da box hnojit...jestli kazdou zalivku, nebo treba jednu vynechat a zalit jen klas. vodou....je toho moc...Na groweru jsem kazdy den, a furt ctu, ale hoodne moc toho jeste nemam vychytano...Hold Outdoor mi sel tak o 1000%lepe, sklidil jsem toho moooc a jeste k tomu to kazdy chvalil ))

Old Post 22-12-2009 v 11:16 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 25

Hold první kolo,si časem vychytáš-hlavne z toho nedelej vedu.Ostatní sem ti odepsal do pmka.

Old Post 22-12-2009 v 11:21 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 26

Dneska jsem byl opet rozesmutnen, kytky stale zloutnou a pribyvaji jim hnede flicky vetsinou v dolni casti. Vlkost drzim kolem 70% (dneskem je to prvni den kvetu). naposledy bolo zalito jen vodou s ph 5.8, dnes rano trochou roztaveneho snehu, ktery ma taky ph 5.8 a az se mi stabilizuje voda napustena z kouhoutku, tak s ní kytky zaliju plus Hnojka jungle 9:6:3ml/8l. Taktez dneska asi posledni postrik phytaminem a nasledne po uschnuti listů jsem kompletně slel kytky KUPRIKOLEM, neboť mi ty hnědé fleky připadají plísnového původu...kazdopadne bych tim nemel kytkam nijak ublizit, nebot ochrana lhuta je tak 3 tydny a ja jsem od sklizne jeste fest daleko...Kdyztak maji kytky postrik aspon preventivni....P.S.zvlhčovačku stale použivam, ale na min. vykon

Old Post 23-12-2009 v 06:44 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 27

žloutnutí odspodu věčinou znamená málo dusíku, ten je v této fázi dost důležitý. a ty hnědé flíčky bych pak viděl spíš na následné nekrózy ze špatného příjmu živin než na plíseň. nevim v jakém poměru máš namíchaný substrát ani jak moc výživný, ale kokos a perlit sou hladový. a do hliny je lepší pH ladit trochu víš, mezi 6 - 7, ale jak psal machoman, v hlině to nijak moc nevadí, i když z překyselení ti možou naskákat hermouši.

Old Post 23-12-2009 v 08:56 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 28


Je to total v haji den ode dne s tema hnedyma flickama hure, je to skoro vsude...prikladam narychlo foto z fotaku....toho bileho povlaku si nevsimejte, to je ten preventivni kuprikol...to se dalsim postrikem s phytaminem smyje....taky uz si nemyslim, ze je to plisen...Je to sto pro neco s tou vyzivou, ale nevim co, vcera a dneska jsem zalil s namichanou zalivkou...ale pripada mi, jako by to tem kytkam spise ublizovalo....Priste kupuju kazdopadne origo substrata taky to ode dneska budu zalivat dešťovkou, kterou nebudu upravovat na ph

Old Post 24-12-2009 v 08:44 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 29

imho špatný příjem živin v důsledku špatného pH. mně to tak dělalo v hydru, když šlo pH nad 7. ale esi to nové listy už nedělají, tak by to mohlo byt v klidu. ty staré už se nezbrchají.

Old Post 24-12-2009 v 09:05 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Zdravím chtěl bych se tě zeptat jestli vís výstupní PH (teda jestli nějaký výstup je ?)
A s těma flíčkama , mě se stalo něco podobného zprvu načervenalý flek potom hnědý jedno na jaké části listu.
A teď jak jsem se toho zbavil : no ja vůl jel čistý kokos a kytky asi 7 dní jely jen o vodě po zavedení hnojícího plánu se všechno srovnalo jedu canna a mají pěkně rozplánované dávkování hnojiv . Takže si myslím že u tebe to bude podobné ale nevím jak natom jsou ty tvoje další substráty jako ten žížali humus atd . Určitě bybylo nejlepší sehnat ten EC metr a změrit kolik živin tam je . Kdyžtak trošku přihnoj a uvidíš zda je spálíš nebo se chytnou.
A ještě k tomu přepnutí je dobré vědět výšku tvojí skříně (počítám tak 10 cm pod lampou) a přepínat někdy v době kdy mají kytky právě polovinu dané výšky ( za květ vyrostou jednou tolik ale záleží na genetických proporcích modelu)

Old Post 24-12-2009 v 09:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 31

Přepnuto už mám dva dny. JInak posledni napad co me napad je, ze jsem se stavil do kvetinarstvi pro rašelinu a dosypu to tim...Dale budu ted chvili zalevat jen dešťovkou, ta ma ph zhruba 6, kdyztak doupravim. Zacinam si byt skoro jisty, ze je to jen a jen tim ph, protoze se pohybuje okolo 7 a zaboha nejde srazit zalivkou...Tudiz si i myslim, ze ted tam maji zivin hafo a akorad je to nechce prijimat...Kdyz jsem se koukal do FAQ tak ty obrazky tech fleku odpovidaji zrovna latkam, ktere to vstrebava jen do 6.5 ph )) Kazdopadne budu pro priste pouceny s tim substratem...A jeste mi ta pani rekla, ze hnede fleky mohou taktez znamenat nedostatek vody/preliti...coz se mi ale nezda, bo vzdy strcim tak 3cm prst do pudy a kdyz je sucha, tak fest zaliju a myslim, ze ok...ted to zalevani budu vice hlidat...Vynos bude asi bida, a to jeste nevim, zda-li to doroste (( hodne penez asi proteče kanalem....

Old Post 24-12-2009 v 09:40 AM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tatrankar
Stálý Člen

Karma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% PěstitelskáKarma uživatele tatrankar - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 32



2den/12/12

Old Post 24-12-2009 v 13:21 PM
tatrankar je offline   Profil uživatele tatrankar   Find more posts by tatrankar   Foto galerie člena tatrankar   Click here to Send tatrankar a Private Message   Add tatrankar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí
27-02-2015 - Prvni indoor 400w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1645890 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív