Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak dlouhá?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Obecné Délka šlukovky.... velikost bongu..... Příspěvek č. 1

Jaký máte názor na délu šlukovky? jaká je dle vás optimální? A co bong? Jak veliký? Je nějaký "podstatný" rozdíl? I třeba zhlediskavyužití klasickýho dýmkovýho tabáku...? Dík za vaše rady

[Edited by Karmínový Král on 02-09-2002 at 08:11 PM]

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 02-09-2002 v 19:09 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 2

Ja jenom neco malo kdyz se k tomu nikdo nema.

Nekde jsem zaslechl co se delky slukovky tyka,ze drevena slukna by mela byt dlouha alespon priblizne jako vlastni penis (ne v klidu).Kovovka by mela merit presne polovinu.Co s tyka hlinenky nebo sklenenky tak to nevim.
Ale vim,ze bongo by melo merit alespon trikrat tolik jak vas penis.
Tos nevedel?
Pry pri dodrzeni techto "pravidel" se garantujou nejlepsi vysledky
To je holt ta magie.

Piškot @ like @ high

Old Post 04-09-2002 v 12:46 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

Palec nahoru Piskot Příspěvek č. 3

Jo tak ty jsi mně pobavil Máš nějakou úpravu pro buchtí(ženy)?
Jinak osobní názor je takovej, že čim delší šlukna/bong, tim větší spotřeba na jednoho prda. A délka závisí na tom co kdo utáhne a jak má velký kapsy N4

[Edited by nobody4 on 04-09-2002 at 08:57 PM]

Stay high if u can

Old Post 04-09-2002 v 15:09 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karmínový Král
Stálý Člen

Karma uživatele Karmínový Král - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 55 

Pohodička hehe Příspěvek č. 4

fajn pravidla dík.)

The world´s my oyster soup kitchen floor wax bowling ball of museum.....

Old Post 04-09-2002 v 17:50 PM
Karmínový Král je offline   Profil uživatele Karmínový Král   Find more posts by Karmínový Král   Foto galerie člena Karmínový Král   Click here to Send Karmínový Král a Private Message   Add Karmínový Král to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 5

...no přece podle hloubky...

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 05-09-2002 v 09:40 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Palec nahoru Příspěvek č. 6

to chell

Dobre,ze se ptas.Nechtel jsem o tom psat hned aby to cele neznelo nejak moc vulgarne.No ale budiz.
Takze presne jak uz naznacil konart hlavni ulohu hraje hloubka.Takze zmerit.
No ale ted asi nastava otazka jak?
No co sem takhle slysel o mereni "hloubky" tak prave na tohle je uz zminovane bongo to nejvhodnejsi Doporucuju tak 60 cm to by melo stacit
Udelate fixou rysku a je to.Pozor na podtlak

U zen tedy plati,ze drevena slukna=hloubka.Kovovka ma mit tretinu.A bongo by melo mit alespon dve hloubky

Piškot @ like @ high

Old Post 05-09-2002 v 17:31 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 7

no já teda nevim jak je to u vás, ale co jsem chvilku pozorovala, tak většina mejch kámošů je vybavená celkem dobře....teda aspoň co se šluken týče.......kalhoty jsem jim zatim nestahovala

Old Post 05-09-2002 v 23:10 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 8

2chell:

Jen tak mimochodem už jsem ti říkal o tý šlukně co jsem si teď koupil v Brně?

Old Post 06-09-2002 v 21:17 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2004 - Ako dlho? - 26 odpovědí
19-12-2002 - Jak dlouho to trvá vám..? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8614720 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív