Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Hydroton-drip,16xwhite russian,400W/MH,600W/HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Hydroponie Hydroton-drip,16xwhite russian,400W/MH,600W/HPS Příspěvek č. 1





BOX: HomeBox XL

SVĚTLO: Growth Spectre 400W, Flower Spectre De Luxe 600W + WaveFlector

VENTILACE: odtah UFO-RVK125 L1 -410 m3/h(na květ silnější 15Omm 570m3cca), přítah pasive, ofuk lampa- 28W 15cm, ofuk-kytky-40W 30cm, SPS 808

HNOJIVA AH 123, roots stimulator, postřik Plagron phyt amin, +H2O2 do zálivky

SYSTEM: Hydroton v květináčích+drip závlaha, čerpadlo 1000l/h, celé v IGS systému

UpDate:

5/18

pH : 5.9
EC: 1.17
Temp.: 26°C
Wet: 75%

7/18
hodnoty pH vystřelují až na 6.4-krotím to na 6.

zálivka je: 1.hodinu před ON,
2.,3.,4.(tu jsem vynechal),5. co 4hodiny

12/18

pH : 6
EC: 1.2
Temp.: 23°C
Wet: 65%

Naposledy upravil PEACEMAKER 30-12-2009 v 23:16 PM

Old Post 19-11-2009 v 10:20 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

přpípl Příspěvek č. 2


2/12

pH : 5.9
EC: 1.2
Temp.: 18°C-v noci
Wet: 68%-v noci

pozn.: je to můj 5. druh systému který zkouším a můžu říct že je zatím tím pH nejnestabilnější.
-nezastřihnuto..
jo a za foto sorry fotil jsem to ve tmě . Pak hodím beter

Old Post 30-11-2009 v 10:34 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Zdar, mas to hezky udelany!! Urcite budu sledovat, taky jedu WR pouzivam skoro ty samy hnojky :-) K+

Old Post 30-11-2009 v 11:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Na kolik te vyšel kup toho systemu?

Nebylo by jednoduší(a hlavne levnejší) koupit EaF vanu za litr a naskladat na ni kvetniky s hydrotonem?

Old Post 03-12-2009 v 14:15 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 5

system mám za hubičku (change)-ještě je k němu další stůl(celkem tedy pro 40květníků) a optimalizováno pro box XXL.
Hydroton jsem zvolil protože v shopu neměli RW drť a já jsem potřeboval nějaké médium.. je to trochu experiment. Kdybych ten hydroton plánoval, tak to takhle nejedu a asi bych jel něco jako ty.

Old Post 06-12-2009 v 13:53 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od PEACEMAKER
system mám za hubičku (change)-ještě je k němu další stůl(celkem tedy pro 40květníků) a optimalizováno pro box XXL.
Hydroton jsem zvolil protože v shopu neměli RW drť a já jsem potřeboval nějaké médium.. je to trochu experiment. Kdybych ten hydroton plánoval, tak to takhle nejedu a asi bych jel něco jako ty.


Na tu RW drt se vyprdni,hydroton je dobry řešení.Pokud už neco s RW tak spíš ty Gcubec(1x1x1cm rw kostičky) a to dát v pomeru s hydrotonem.

Old Post 07-12-2009 v 12:39 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

ňh Příspěvek č. 7



15/12

pH : 6.02
EC: O.9
Temp.: 27°C
Wet: 53%
bzzt bzzt.je tu report. S tím EC na začátku jsem to přehnal.




11.11.2OO6 Digitální zobrazení mých prvních. Byly to 4xEuforie pod 15OHPS v kaktusosukulentoperlito substrátu hnojeno Plagronem.
Se vším mi pomohl jeden známý CANNABIS MASTER-myslím že už tady není registrovaný. Díky!

Naposledy upravil PEACEMAKER 26-12-2009 v 17:27 PM

Old Post 12-12-2009 v 19:45 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 8

já si ymslim ze havni problem je v nedostatecny zalivce,, proste ten hydroton je hrozne malo prolitej takhle tema kapilarama to nestaci voda se dostane jenom k par korenum...navic jestli jednou za apr hodin tak je to hrozne malo,,, kdyz uz tak bych nechal ten roztok kolovat nonstop...kapilary dal trosku bliz ke stonku...

Old Post 13-12-2009 v 22:38 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

Přesne tak,problem rozhodne není ve velikosti kvetniků.

Pokud se dívám dobře tak ty řezany jsou v malé rw kostce a zahazeny hydrotonem?

Když už to rešit takle tak napřed do velké rw kostky,do ní kapilaru a pak ješte jedno do hydrotonu.

S tím jak to máš řešeny je už lepší to zalívat ručně....

Old Post 13-12-2009 v 22:58 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 10

Jo vše co tady píšete je pravda..
Takže: Ne vsechny kytky jsou koreneny v RW (nektere i v jif). Posleze byly presazeny do coco kde prokorenily (tak jsem je už koupil).

Po té šly do hydrotonu a dostávaly zálivku jak jsem psal výše. Jenomže se mi to zdálo taky málo tak jsem ještě dvě přidal. Pořád se mi to zdálo málo, tak jsem první 4.zálivky prodloužil na 2min posléze na 3min!!!!!!
Nonstop zálivka by i šla-nad tím jsem od počátku uvažoval. Problém je v tom (určitě by šel vyřešit) že se odtokové díry, ať už více nebo méně, zacpávají hydrotonem,takže plynulý odtok není možný=roztok z kvet. vytéka.
Vlhkost se drží dobře i s původním počtem zálivek, ale jenom ve spodní části květníků, kam směřovaly i kořeny(jsou tam pořádné balíky). ta vzlínavost u hydrotonu není super - vlhkost se po zálivce dostala vcelku vysoko- tak 2/3 .
Kapiláry nejsou šťaté řešení, ale nic jiného krom svých rukou nemám. a ruce taky nejsou pořád doma

Hoši jak řikam. kdybych to jel schválně tak to jedu jinak
Díky za přízpěvky.

Naposledy upravil PEACEMAKER 14-12-2009 v 08:03 AM

Old Post 14-12-2009 v 07:57 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Chemie 25/12 Příspěvek č. 11


EC 1.5
pH5.9
-hodně mi to litalo...
-zalívám růčo

Old Post 22-12-2009 v 19:54 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 12

Škoda, ale to vyladíš na příště.
Nejhorší to je poprvé, ale zajímalo by mě jaký poměr by byl idealní s rw ?

Old Post 23-12-2009 v 06:38 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 13


Zdarec Bárte,
ještě se uvidí co pojedu příště...
Když jsem jel tu RW "drť" (ony to spíš byly malé kostičky), tak to bylo určo lepší. Však jsem se na to původně chystal, ale nějak to nevyšlo a rozjel jsem toď ty "hlíněné" kule.


Tu nějaká fotografie z dnešního dňa.

Old Post 23-12-2009 v 20:51 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 14

No taky chci zkusit hydro a hydroton mě láká a proto to tu sleduji, ale teď mám z experimentování trochu respekt. Možná taky proto , že jsem naposledy dal dvakrát za sebou 370g suchého, poctivě ostříhaného ve hlíně pod 400W a je mi jasné , že u hydra se mi to nemusí povézt na poprvé.

Old Post 26-12-2009 v 09:24 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Bárt
No taky chci zkusit hydro a hydroton mě láká a proto to tu sleduji, ale teď mám z experimentování trochu respekt. Možná taky proto , že jsem naposledy dal dvakrát za sebou 370g suchého, poctivě ostříhaného ve hlíně pod 400W a je mi jasné , že u hydra se mi to nemusí povézt na poprvé.



Zase to hned nekomplikuj,hydro je jednoduchá vec,jen peacemaker nedodržel pár zakladních vecí.

Pokud použiješ čistej hydroton na EaF nebudeš mít nikdy problem,Pokud to pojedeš podobne jako peacemaker a dáš velkou rw kostku,dve kapilary na kvetník a zase čistej hydroton nebudeš mít taky problem.

Třeba tady je videt že to vpoho jde: http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=43834

Pokud se bojíš hydrotonu,kup si rohože,nadripuj a máš klid

Old Post 26-12-2009 v 10:07 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 16

Jak píše Macho, hydro je jednoduchá věc, jenom se musíš držet postupu.

Old Post 26-12-2009 v 11:32 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7428910 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív