Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Hydroton-drip,16xwhite russian,400W/MH,600W/HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Obecné Sunrise from Ganjaland Příspěvek č. 17


..little report

EC-1.7<
[BR]
pH-6.0


see you

Old Post 27-12-2009 v 23:25 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

tatataa.. jeeeaah BRNK Příspěvek č. 18





report..

EC 1.4-6
pH 6


foto ze dne 28.12.

a další z today



ta poslední..ta se mi nějak nezdá .. zase nějaký podfuck na mě

Old Post 30-12-2009 v 11:59 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

uáá baf! manual drip,pravý úhel Příspěvek č. 19


..no už aby to bylo

Old Post 30-12-2009 v 23:18 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

vypalováky Příspěvek č. 20




EC 1.8max
pH 6


..$jako na pár fajfek tam bude. Příště už to bude lepší,slibuju

Naposledy upravil PEACEMAKER 18-01-2010 v 20:28 PM

Old Post 05-01-2010 v 18:18 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

45/12 Příspěvek č. 21



general info
EC 1.8-2.1
pH 6-měřím kapkama,digiměřák jsem dal reklamovat
teplota 23°C vlhkost vzduchu 45-50%


Hodně jsem to ze začátku posral. Ani to nejsou fest keře. Nojo, když jsem to nechal na růstu tak krátko a ještě jsem je potrápil pH, nedosstatek živin+přbytek živin chaaá terror no. Jsem fakt hydrař jak cip.

No, takže.., výnos nebude rekordní- možná vlastně jo spíš spoléhám na nízké dávkování konečného produktu..sedativní účinky vítám, protože hodně sportuju a padám na hubu. Tak si říkám, že bych měl radši zkusit mák.?

common preview









compared with glass

Old Post 12-01-2010 v 14:09 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 22

Tak nakonec to není žádná tragedie,trocha delší veget,líp vyřešit závlahu a další kolo bude o dost lepší

Old Post 12-01-2010 v 14:20 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

WTF?! Příspěvek č. 23



Zdar!
Prosím o názor k obrázkům. Připadá Vám to jako bílý rusák? Člen Hafan, který už není mezi námi, mi prodal tyto řízky s tím, že je to all WR. Nemůžu si nějak pomoct, ale nějak se mi to nezdá


EC O.3
pH about 6


valím jim již 3.den čistou vodu s enzymy a peroxidem..

Old Post 15-01-2010 v 09:33 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vočko
Nový Člen

Karma uživatele vočko - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 24

Čus,před pár dny jsem sklízel,řezy jsem měl taky od Hafana a nezda se mi že vše bylo opium jak mi tvrdil.Takže asi tak nějak.

Old Post 15-01-2010 v 10:26 AM
vočko je offline   Profil uživatele vočko   Find more posts by vočko   Foto galerie člena vočko   Click here to Send vočko a Private Message   Add vočko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 25

Ak je tá rastlinka odlišná od ostatných, tak to asi WR nebude. Jedine ak iný fenotyp. Od Serious Seeds som mal 15 semienok a objavili sa asi 3 - 4 fenotypy. Dve rastliny boli viditeľne sativový fenotyp, ktorý by som k WR ani neradil. Naopak sa objavili aj výrazne indikové fenotypy.

Marihuana je dar.

Old Post 15-01-2010 v 14:31 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 26

Může to být WRu. , letos jsem viděl na venkovkách jak každá jinak vypadala, podle toho jaké měla podmínky . Měl jsem to z jedné matky a některé měly větší rozestupy mezi větvemi a některé byly zase strašně hodně zalistěné. Dost se mění podle podmínek a v indoru dělá zas pořádné paldy. Na stavy je dost veselá.

Old Post 15-01-2010 v 17:36 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 27

Cau, mas to pekne, srat na to ci to je WR alebo nie. Inac mame rovnaky vkus na vinko. U mna Cabernet Moravia No. 1. K+

Old Post 15-01-2010 v 18:56 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Hello everybody! Příspěvek č. 28


kdyby to byl jiný model, tak by mi to vůbec nevadilo. Štve mě, že pořádně nevím co tam vlastně mám snad i svojí blbostí, že jsem se pořádně nezeptal co od nich mám čekat..že jsem nezůstal u ověřených matkařů

.. odečítat pH podle barvy.

Old Post 16-01-2010 v 00:19 AM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

51/12 FIRST VISUAL CHECK OF TRICHOMS Příspěvek č. 29



Fotky...
S připevněním zapalovače k pálce nebyl problém
First visual check of trichomes
Nó, tady se to už pomaličku začíná zbarvovat. Už nejsou tak čiré (trichomy), ale vypadají jako když orosíte dechem sklo..né všechny..

Naposledy upravil PEACEMAKER 18-01-2010 v 16:33 PM

Old Post 18-01-2010 v 16:22 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEMAKER
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele PEACEMAKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 30


Tak, abych to dokonšil...
Kouř, vzhledem k množství pliskyřice, těžký kucky cough pro nepoučené, těžce rozdýchatelné. Stav: dost sedativní záležitost. Vhodné pro nahrazení různých léků, řekl bych (nejsem doktor, tak bacha).
Množství jsem si posral. Nevážil jsem to, tak nevím.

PEACEMAKER
Keep peace.

Old Post 10-02-2010 v 21:31 PM
PEACEMAKER je offline   Profil uživatele PEACEMAKER   Find more posts by PEACEMAKER   Foto galerie člena PEACEMAKER   Click here to Send PEACEMAKER a Private Message   Add PEACEMAKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 31

Ahoj. Super práca. V ktorom dni si to nakoniec sekol? A myslím si, že doktor si. Serious Sees píšu: Medicinal Plant. Pred pár rokmi som mal tú česť, ale onedlho sa s ním chcem znova stretnúť.

Marihuana je dar.

Old Post 10-02-2010 v 21:44 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2326680 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív