Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » lidi poradí mi někdo jak sem dostat foto
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele pepsin - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 1

Lidi asi jsem tupej na tuhle dobu,ale zacházení s technickými vymoženostmi týhle doby mi dělaj v celku problémy,mám tiskárnu HP k 80,obrázek dostanu jenom do toho jejich programu,tak mi někdo poraďte,mám hezký fotečky,a nevím jak je sem dostat

pepsin

Old Post 31-08-2002 v 14:26 PM
pepsin je offline   Profil uživatele pepsin   Find more posts by pepsin   Foto galerie člena pepsin   Click here to Send pepsin a Private Message   Add pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Příspěvek č. 2

Zkus se podívat sem: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4546
Tam to Piškot popisuje celkem detailně, ale základ asi bude ztáhnout nebo jinak sehnat nějakej software, kterej umí z těma obrázkama alespoň trochu pracovat (úprava velikosti). Já např. používám MS PhotoEditor nebo Mr.Photo 3, kterej mi přidali k foťáku.

Old Post 31-08-2002 v 17:48 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele pepsin - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 33 

odpověd Příspěvek č. 3

Díky všem,hrál jsem si s tím celé odpoledne,stáhnul pár programů,poslední v češtině,zoner media explorer 4,5,jenomže mi to udělalo ze 1,2 mega jen420 kb,tak je to o něco lepší,ale zase k ničemu,zkusím tu radu od Piškota,dík všem

pepsin

Old Post 01-09-2002 v 09:01 AM
pepsin je offline   Profil uživatele pepsin   Find more posts by pepsin   Foto galerie člena pepsin   Click here to Send pepsin a Private Message   Add pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele pepsin - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 33 

odpověd Příspěvek č. 4

Please complete both the subject and message fields. Press the back button, correct the problem and try again.Tak tohle se mi vždycky oběví když se snažím odeslat obrázek,už jsem ho zmenšil na 61 kb a nic,tak už to fakt nechápu,pomooc

pepsin

Old Post 01-09-2002 v 10:18 AM
pepsin je offline   Profil uživatele pepsin   Find more posts by pepsin   Foto galerie člena pepsin   Click here to Send pepsin a Private Message   Add pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Ten obrázek je pouze jako příloha příspěvku. Tzn. normálně platí, že pro založení tématu musíš vyplnit předmět příspěvku a text.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 01-09-2002 v 10:21 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepsin
Stálý Člen

Karma uživatele pepsin - 54% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 33 

odpověd Příspěvek č. 6

Soubor tohoto jména už v uploadu je, přejmenuj ho a zkus znovu.
ještě mi poraď prosímtě co s tímhle a bude to ok,možná jsem blbec,ale nic mi neodešlo a stejně mě to nepustí

pepsin

Old Post 01-09-2002 v 10:27 AM
pepsin je offline   Profil uživatele pepsin   Find more posts by pepsin   Foto galerie člena pepsin   Click here to Send pepsin a Private Message   Add pepsin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 7


Anebo si zaloz vlastni www prostor, treba na seznamu, do nej nacucni obrazky, neb tam te pusti a zde uved pouze odkaz. Takze budes moci davat obrazky i mimo galerii, bude-li to pro nazornost treba. Napriklad takhle:
{img}http://www.sweb.cz/viridis/smile/papa.gif{/img}

a kdyz nahradis slozeny zavorky {} temahle [], tak to bude vypadat takhle:

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 03-09-2002 v 13:35 PM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1926740 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív