Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » TAG by ERICCARTMAN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 81

Priklanim se k tomu ze ten tip je prestrelenej,,, mel jsem kytky na kterych bylo 150,,, a je fakt ze to vypada uplne jinak.. kazdopadne ten flame mi prijde trosku zbtecnej... tenhle grow je odjetej clkem slusne,, na e ice trosku mocoskubany ae jinak o neni nejhorsi tady jsou na vine jasne geny....

Old Post 04-02-2010 v 13:03 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 82

36: tos mě dostal jestli jsem už někdy něco dojel jo něco jsem už dojel... rozhodně dost na to abych dokázal odhadnout kolik bude na mých kytkách !
Uvědom si prosím základní geometrickej fakt : 55x55x80 - cm - to je prostor kterej zabírají palice jedné kytky - kvádr! To neměla ani zdaleka žádná z kytek co mi předhazuješ. Jasný nejsou tam klasický vrcholovky, ale to je jenom tím že je to jiná genetika. Ber v úvahu že u jiných genetik sou pod 80ti cm horních palic už jen shluky listů bez náznaků palic, já mán pěkný paličky až dolů!

tomas25: to je taky dost mimo...

a mezi nama nemám náhodou na střih pozvat nezávislýho svědka? abyste mi pak vůbec věřili

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Naposledy upravil EricCartman 04-02-2010 v 14:25 PM

Old Post 04-02-2010 v 14:06 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od EricCartman

Uvědom si prosím základní geometrickej fakt : 55x55x80 - cm - to je prostor kterej zabírají palice jedné kytky - kvádr!


mno, ty si zase prosimtě uvědom jeden základní reálnej fakt....ten tuj kvádr 55*55*80 - Ano je to kvádr, ale celý kytky, né prostou kterej zabíraj palice, ale prostor, kterej zabírá kytka! na který, když ty palice nejsou, tak je uplně jedno jak velkej kvádr zabírá...a to je podle mě tvuj případ....(ukážu ti dvoumetrový košťata, na kterejch bys nenašel ani 20g a kde je teď ten tvuj geometrickej fakt?)
ale dlouho nebyla aktualizace, proto sem psal, že doufam že to nakyne jako prase, ať tě nemam za KOMIKA i když to s tou geometjí je zase perla....

kdybys to rači vyblejsknul, udělal bys líp!!!

Old Post 04-02-2010 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 84

Prostě ber jako fakt že tendhle model mám už dlouho, vyjel jsem ho dost kytek jak v hlíně tak i v hydru, vím jak se pohybuje s výnosem a jaký má vlastnosti, proto jsem todhle kolo nastavil jak jsem ho nastavil (vysoký kytky, protrhaný, palice až dolů)

Jsem přesvědčenej že se to povedlo, palic je tam dost a se solidní dávkou podložené jistoty vidím výsledek tak jak jsem už zmínil.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Naposledy upravil EricCartman 04-02-2010 v 19:06 PM

Old Post 04-02-2010 v 14:41 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 85

sorry za ten flame ale jen připomenu že tohle už jsem říkal na začátku že 150g na kytce je celkem velký sousto . .

PS ne shaoline perla je cituji " já mán pěkný paličky až dolů!" no nevím když za hovno stojí i ty na hoře . . . .

sory ale možná to na těch fotkách nevynikne . .ale všechny ušklebky pochybovaču ukončí kupa fotek focených nez sody z bleskem tak viniknou všechny palice . .

no hate by great

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 04-02-2010 v 20:12 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 86

to sem se zas nasmal, jestli rika ze to jede 75 tak to mozna neco jeste udela, sou takovy co zacnou nejvic valit az v posledni etape.. taky mi pride ze si moh lip vyuzit prostor a 160g jo, ale ze dvou.. tot muj nazor.

ps priste bych sahnul po jinejch genech, moc dlouho na kvetu a podle fotek ne az takova bomba..

Old Post 04-02-2010 v 21:35 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

65. 12/12 Příspěvek č. 87





malý mají 59tý den

Udělal jsem pár fotak zblízka s ecečkem, na porovnání.

Holt jsem nasadil model s ne zrovna pohlednou strukturou palic.
Ale vůbec mě to nemrzí, jelikož hulit to budu já a už se na to těším.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 05-02-2010 v 05:32 AM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 88

No s tou gramáží bych to tady nevidel tak růžove,ale je to samo dany modelem,jinak je to zmaknuty precizne a jiná genetika by znamenala kurevsky vetší nárust gramaže.

Na druhou stranu pálky vypadaj zajímave a určite to bude i dobře fungovat,tak no stres.At se daří

Old Post 05-02-2010 v 08:41 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 89

ještě se nedá nic zatracovat,chtělo by to nějaký fotky,fotky každýho modelu,každý kytky zvlášt kdyby to šlo prostě celou kytku vyfotit,a dát k tomu,třebas metr,věřim že tyhle pličky co tam sou musej bejt tvrdý jak šutr,tudíž i těžký sem zvědavej mno

Old Post 05-02-2010 v 09:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 90

Pohoda, pálky vypadají že budou šmakovat, a taky ne nadarmo se říka kvantita na úkor kvality tkže si myslím že budeš spokojený. Ten bloombastic si mohl začít používat dříve imho, příště to vyzkoušej nic tím nezkazíš. Peace. Dude.

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 05-02-2010 v 13:07 PM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 91

Macho: díky - na og máš odpověď na to máchání kořenů...

Bambuca: fotí se to debilně, ale budu ještě házet další fotky

SDZ: příště s tím začnu o chvíli dřív to je pravda, ale bez stiimulátoru nebyly - dostávaly atami kvěťák

Teď jsem si všiml že 36tka je fuč!
Nevíte někdo proč?

Mějte se pěkně, díky všem za k+

EDIT: poznámky k pěstu

už skoro před týdnem jsem musel nasadit podpůrnou síť i na druhý polovině, protože to začalo solidně kolabovat, dojíždí to celkem pěkně, malý g13/haze sice budou slabší, ale zdaleka ne tak aby mě to naštvalo, v hlíně předváděly lepší výkony.
EC tlačím dolů, dolívám vodu z odvlhčovače, momentálně jsem na 1,4.

příště nasadím nějakou indiku, todhle kolo bylo víceméně testovací. Všimli jste si jak moc to narostlo? A to po přepnutí dostaly rovnou čistý květový hnojiva, žádný přechodový polorůstový... Ještě že tak - by se mi tam nakonec taky nemusely vlézt

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Naposledy upravil EricCartman 05-02-2010 v 14:53 PM

Old Post 05-02-2010 v 14:32 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92

EricCartman:vim že se to fotí blbě ale bylo by to supr kdybys to nák vychytal

Old Post 06-02-2010 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 93

maximálně koupit širokej objektiv na foťák... není tam prostor odkud to fotit.

Celkově: Výběr genetiky nebyl asi moc vydařenej co se týče vizuálního hlediska, věřím ale že mi to vynahradí kvalitou. Příště dám něco trochu víc zaručenýho od místních matkařů. Systém fungoval dobře, místa na který se propříště zaměřím jsou trysky a filtrace. Stejně už zase vymýšlím novej systém...

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 06-02-2010 v 22:44 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od EricCartman
Stejně už zase vymýšlím novej systém...


A jaká je vize nového systému? Upravíš ten TAG, nebo přejdeš na jinej?

Old Post 06-02-2010 v 22:49 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EricCartman
Stálý Člen

Karma uživatele EricCartman - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 421  

Příspěvek č. 95

Je to ebb v truhlících s trochu zajímavějším ovládáním a technikou.
Myslím že to bude ve finále jednodušší než známý podobný systémy a bude to o trochu líp fungovat.
Zatím to vymýšlím, až to bude, zase ukážu.

TAG by EricCartman Podporuji zlepšení G.cz Klimatizace!!!
Stavba home boxu Easy groow by EricCartman Heatshield ANO či NE?
Dáme si do bytu dáme si lampu, pod lampu kytku a bude nám hej !
Špetka čísel má větší hodnotu něž hromada keců!
Vše funguje, jak si inženýři Mazdy naplánovali.

Old Post 06-02-2010 v 23:07 PM
EricCartman je offline   Profil uživatele EricCartman   Find more posts by EricCartman   Foto galerie člena EricCartman   Click here to Send EricCartman a Private Message   Add EricCartman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

jj je to asi blbý mno, to takhel vyndavat nastranu, ale třebas až budeš sklízet tak každou kytku zvlášt a popsat i o ní něco atd :P


My next indoor-Mountain Jam,Jack Herer,S.A.G.E.,Cheese,William Wonder,no name

Old Post 07-02-2010 v 22:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5736110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív