Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co by jste všechno v životě chtěli ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 1

Co byste v životě chtěli, kdyby jste mohli všechno, nebo byste byli někdo, kdo má něco.T o mě fakt zajímá a jsem zvědavej, co napíšete.
Teď já, budu stručnej.

Chtěl bych : Porsche GT2, pěkněj dům s bazénem, v budoucnu krásnou ženu se zdravejma dětma, Laborghini Murcielago, skleník s pěknejma kytkama, všechny programy televize, makající firmu, cestovat, skákat bunge, potápět se v moři, dělat lidem radost, prostě moc věcí, musím valit, tak zas příště.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 30-08-2002 v 19:07 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 2

tak to je fakt prdel, tak píšu co bych chtěl ale je to utopie, jen kdybych byl milionář, hnát se za tim ale nebudu

moc toho neni sem skromnej:
větší dům, s velkýma místnostma, ne ty krcálky v paneláku, nějaký pěkný auto, nejspíš ferrari, to miluju, pak nějakýho pěknýho choppera (motorka), vlastní hospodu, kde bych točil a hulil s kámošema (nevidržim totiž nic nedělat), pěknou a hlavně chytrou ženskou, blbky nesnášim, časem nějaký zdravý děcka asi 2, samozřejmě pěknou pěstírnu, no a taky bych bral vrtulník, kterej bych moh sám pilotovat, no a to je snad všechno, samozřejmě bych chtěl bejt hlavně zdravej, ale na to žádný prachy nestačí

moc toho nebylo ne?

[Edited by oton on 30-08-2002 at 09:00 PM]

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 30-08-2002 v 19:17 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 3

Tak především udělat vysokou, chytrou pěknou ženu, děti tak 2, Auto Ford Mustang, starou felecii, legalizaci Mařenky, prostě kvalitní a efektivní život, ta hospoda by bodla.
To poschak:
buge či jak se to píše můžu vřele doporučit, je to paráda (vcelku drahá).

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 30-08-2002 v 19:45 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

budeme si hrat - vzdyt kdo si hraje, nezlobi ;) Příspěvek č. 4

K tomu vsemu, co uz mam, bych si pral jen vlastni byt - klidne jen malou garsonku, ale utulnou a nekde v historickym centru mesta. Potom chaloupku, klidne uplne malinkatou, ale daleko od lidi, trebas na polo, nebo uplny samote, blizko lesa. Dodelat VS. Krasnou (nejen fyzicky, ale taky dusevne!) osubku vedle sebe a pripadne nejakou tu ratolest, ale jelikoz jsem zatim sam takova ratolest, jeste by to mohlo pockat . Samozrejme taky pevny zdravi pro vsechny svoje blizky a pro sebe!

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 30-08-2002 v 22:01 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dzouzi
Stálý Člen

Karma uživatele dzouzi - 21% PěstitelskáKarma uživatele dzouzi - 21% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 49 

sci-fi Příspěvek č. 5

chtel bych odletet na nejakou neobydlenou planetu svoji kosmickou lodi ve ktery bych mel vsechny mozny vymozenosti (trebas kompa s pripojenim na net). Tam bych si postavil srub, zasel canabis.....

...beru sebou svoji zenu a par znamejch.
A jeste mam par volnejch fleku...kdyby snad mel nekdo zajem?

dzouzi

Old Post 30-08-2002 v 23:27 PM
dzouzi je offline   Profil uživatele dzouzi   Find more posts by dzouzi   Foto galerie člena dzouzi   Click here to Send dzouzi a Private Message   Add dzouzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 6

ja bych chtel tocit filmy. konec. dobry filmy. a nechtel bych velkej barak, protoze ten by me stejne vykradli a nejaka super sex bomba by me stejne jednou zahla pak by se domluvili me by odstrelili a barak by byl jeji a v tom super rychlym aute bych se jednou zabil (pokud by me driv neoddelala ta super zenska - ted si vyber)
ale ty filmy plati. mam sen zfilmovat 1984.
a taky bych si rad zachoval zdravej rozum a nedopad jako napriklad rodice, kteri cumej na novu a skoro breci nad patosem ze se nekomu utopil pes, 40ti leta matka ktera poslouchas eminema mno... takhle dopadnout nemusim. a proto taky nechcu ten super barak ani tuny prachu protoze to strasne svadi. pak bych treba rad jel nekam do sveta, do takovych malych, chudych zemi, treba nekde v asii nebo v africe...
a ted uz fakt konec...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 31-08-2002 v 11:46 AM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

K+ for DrinkerHulic, mluvil mi z duse, takova skromnost uz se dneska jen tak nevidi...

Ja svou vysněnou budoucnost vidim tak, že az dodelam vejšku a trochu se vyblbnu, zařídim si malej baráček nebo chatu v nějaký malinký vesničce a tam si budu jen tak vegetit, v pohodě žít, a samozřejmě tvořit, v klidu psát knížky a divadelní hry a různý filozofický úvahy a eseje, a kdo bude chtít, tak zajde, dáme špeka a pokecáme...
Drinkerovi můžu třeba k něčemu dodat scénář když se taky zastaví...
A hlavně bez ženský, nebo s nějakou hooooodně moc tolerantní, aby to nevypadalo jak u nás doma, kde se furt jen uklízí a větrá a luxuje a vedou kázání a řeči o ničom Ideální by bylo, když by vždycky večer zašla a ráno zas odešla
A nebo byla němá

Old Post 31-08-2002 v 16:06 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 8

můj životní sen je asi takovejhle: mít takovej malej baráček s velkou zahrádkou po který bych chodila se slaměnym kloboučkem na hlavě a konví a motyčkou v rukách a pěstovala bych si tam svoje kytky-nic víc, nic míň myslim že od toho by se to potom odvíjelo samo když máš pohodu v sobě, dokážeš si jí udělat i okolo sebe a nepotřebuješ na to auta, baráky ani hromady prachů, naopak někdy je to s nima ještě težší

Old Post 01-09-2002 v 12:50 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 9

mata: presne! nam umelcum to musi stacit. Urcite bych se jednou stavil
u nas se taky vetsinou vedou reci o uplnych kravinach. ja bych to poroste treba nejak okomentoval nebo to proste spravil nebo to nechal bejt, jenze oni treba pul hodiny plkaji o tom, ze na sklech na balkone jsou tri maly skrabance. takovej ztracenej cas...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 01-09-2002 v 13:15 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Pohodička yeee Příspěvek č. 10

2 drinker hulic:fuckt dost dobry.Hodne me to pobawilo Pridawam taky K+ Jses teda hodne skromnej.Nepochopil jsem to,ze chces natocit film 1984?Nazew filmu?Tak az Ti MATA napise ten scenar muzes mi tam wzstrihnout nejakou roli
Jinak kdybych ja byl milionar,tak bych si poridil concorda a cestowal po celym swete.Hlawne me laka Indie,Tibet,Thajsko,Nepal,Japonsko,Antarktida.
Poridil bych si nejakou malou chatu w horach,pak jeste jednu wilku na Hawaii.A treba bytecek w hollansku.Ale ze wseho nejwic chci do kosmu.Wyhulit se a zazit staf bez tize.Pak bych taky wztahnul nejakyho bezdaka z kanalu a udelal bych z neho fajnofku.

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 01-09-2002 v 13:44 PM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 11

2 crazyshit:
1984 je fakt název, a scénář k němu už je napsanej docela dlouho... napsal to George Orwell a je to taková vize společnosti řízený absolutní diktaturou, co tě sleduje na každým kroku, všechno ti zakazuje a za všechno se musíš zodpovídat, vize "absolutní moci pro moc" ...
Ale hlavní role by nemusel bejt špatná, hlavní hrdina se vzpírá tý diktatuře třeba tim, že se tajně miluje s přítelkyní, což je tam taky zakázaný ale nakonec stejně skončí špatně

[Edited by mata on 01-09-2002 at 03:18 PM]

Old Post 01-09-2002 v 14:15 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 12

mata: 1984 chtel tocit Michalek, ale ja doufam ze to nenatoci! za prvy podle me tady na to nejsou jeste ty spravny podminky (film o absolutni nesvobode by se mel tocit naopak nekde tam kde je absolutni svoboda)a za druhy delat remaky, to uz neni vono, ze
a vubec me prislo ze Winston Smith jeste dopadl dobre... v jistym smyslu.
jinak dik vsem za karmu, ale to podle me neni nejaka extra velka skromnost, to je chtit zit trochu jinej zivot nez zivot v absolutnim luxusu (a stesti to stejne neprida). no ale ne zas v absolutnim bordelu! jinak ta myslenka vytahnout nejakyho bezdaka z ulice je pekna, ale jak by sis ho vybral.

a jeste kdo necet 1984 tak at si to urcite precte. fakt chytlava knizka, ktera vas ponori do uplne jinyho sveta, i kdyz se muze zdat ze plno z toho uz tady zase mame (nedavno byl na dvojce film, menovalo se to myslim Nasili, tak tam to bylo hezky videt, jak americani uz maji nad mestem kamery a muzou kazdymu videt az do talire nebo kohokoliv lehce voddelat.), nejsme na tom zas tak spatne... pak je taky dobra knizka od orwella Farma zvirat. tam je zase hezky videt to jak za chvili dopadnem. tam si totiz zviratka taky udelala revoluci, jenze casem se jejich vzbourenci "povysili" a nakonec zviratka dopadla jeste hur nez predtim. tady to taky bylo chvili "svobodny" ale přituhuje... přituhuje a zima buide zla...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 01-09-2002 v 19:43 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

hele lidi myslim že se to tu zvrhlo v uplně něco jinýho! původně (jestli sem porschaka) dobře pochopil, to mělo bejt, i jak on píše "Co byste v životě chtěli, kdyby jste mohli všechno" tak že volně přeloženo do češtiny co by ste chtěli kdyby ste byli milionáři, proto jsem já a někteří psal věci jako auto, velkej dům atd

ale dál ste začali psát, co chcete v životě mít či dokázat a to je něco uplně jinýho!!!

protože je mi jasný, že nikdy žádnej milionář nebudu,(a hlavně ani supr auto ani big house k životu nepotřebuju!) a mám jasno co bych chtěl, malej baráček, hlavně se zahradou pokuď možno cca 5-10km od města, kde bych v pohodě vegetil a hlavně pěstoval jak out tak in, dobrou práci, která by mě bavila a nebyl bych tam od rána do večera, no a s tou ženou to platí, ale pokuď by nebyla chytrá a tolerantní, tak radši sám, protože nesnášim když mi do všeho někdo kecá a nebo mě otravuje kvuli naprostým kravinám, jako je na tom matka s fotříkem, tak a právě sem taky odbočil, protože otázka zněla jinak

PS: moc bych chtěl cestovat po celým světě, ale na to je potřeba moc moc prachů, tak že to patří do toho milionáře

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 02-09-2002 v 08:27 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 14

Milí kamarádi,
Máte zajímavé tužby a přání, někdy úsměvné, někdy poučné, leckdy solidární, ne vždy hmotné - a o to mi jde.
Když jsem zakládal tenhle thread, myslel jsem, že napíšete opravdu všechno, co vás napadne.
Abych vás motivoval, přidám další má přání.


Chtěl bych:
-Hitlerovi a těm jeho náckum odřezat koule zaživa.
-Ocitnout se tak o pět set let zpátky s technologiema, který jsou dnes dostupný a konat dobro.Nařezat to všivákům a chudým rozdat jejich majetek.
-Vidět, jak vypadají mimozemšťani, když tak si s nima dát brčko.
-Být neviditelný a umět prostupovat hmotou, aspoň na tejden, to by bylo maso. Kouknul bych se samozřejmě jako správnej chlap někde na ženský, na celebrity, jak si někde sama samotinká dělá dobře vibroušem.
-Starou komunistickou gardu poslat na výcvikový tábory, kde by si užili, nebo je minimálně odsoudit za spáchaný zločiny
-Potápět se na vychytaným místě
-Pěstírnu jak víno a legalizaci cannabis
-Opíchat sousedku o dva baráky dál
-Zdraví pro mě a všechny dobrý lidi
.....ale to je vlastně jasný, to nikoho nepobaví.

S tim bezdomoušem to je dobrý, jen tak dál.
Jo, ještě bych všem, co týrají zvířata, především asiatům, nacpal telefonní sluchátko nebo aspoň padesátjednadesítku do prdele, tejden by ji museli nosit, ani vysrat by se nemohli....-za každej skutek.

Díky všem, mnoho zdaru, zdarec.


Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 02-09-2002 v 11:40 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 15

no já bych chtěl být spokojený s tím co je.
A aby všichni které mám rád byli spokojení s tím co je.

A koneckonců, kdyby všichni lidi byli spokojení, nebyly by žádné konflikty.. (myslím všeobecně)

čili tohle bych chtěl... a úplně by to stačilo až nad hlavu

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 02-09-2002 v 13:35 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Dotaz co bych chtel? Příspěvek č. 16

Jednoduse KLID
klidne bych bydlel v jeskyni (kdyz tam bude pripojka na Internet )
klidne bych v ramci svyho teritoria chodil x behal, neexpandoval bych
klidne bych vydrzel zit sam, povidal si se stromama
klidne bych nechodil do prace, protoze proc mit prachy?
klidne bych pestoval pred jeskyni svy kyti a povidal si s nima
na co trilitrovy kary, na co veliky baraky s garazema pro 5 aut, na co luxus, na co uspech, na co zlato, na co tohle vsechno?
Na nic. Jen na to, abyste zjistili, ze vam to nestaci, ze chcete vic?
shit

neni treba uvedomneni si svy plny existence (prekonani ega) nekonecnekrat vic, nez tuna zlata?

neni nahodou pocit svobody nekonecnekrat vic nez materialni uspokojeni, kterym se vlastne lidstvo zotrocuje?

nene, jediny co chci je KLID, LASKA, TOLERANCE, CISTOTA
a
SVOBODA

Old Post 02-09-2002 v 15:52 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0550840 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív