Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Pestovatel
Stálý Člen

Karma uživatele Pestovatel - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 33

531,5g Ale prajem rozhodne viac

Old Post 25-11-2009 v 21:53 PM
Pestovatel je offline   Profil uživatele Pestovatel   Find more posts by Pestovatel   Foto galerie člena Pestovatel   Click here to Send Pestovatel a Private Message   Add Pestovatel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fire.ent
Stálý Člen

Karma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% PěstitelskáKarma uživatele fire.ent - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 34

514 vysmátejch a s wdovkou chci videt 600 jasný??

Kupujte hřebeny,nastanou všivý časy!!!!!!!!!!!!!

Užívej a Mysli!!!!!!!!!!!!!

Naučit se zacházet se svojí duší vyžaduje čas...

Zahoď ten spařenej filtr!! Glass forever...
fire.entuv out 07

fire.entuv out 09

fire.ent´s bush factory..JF,Erd,WW,HH and many more..

fire.ent´s bush factory..Lebanese,Ice,C99,Smbog,St3 and many more 2012..

fire.ent´s bush factory 2014 - všechno 2x a něco navíc k tomu...

Old Post 26-11-2009 v 16:07 PM
fire.ent je offline   Profil uživatele fire.ent   Find more posts by fire.ent   Foto galerie člena fire.ent   Click here to Send fire.ent a Private Message   Add fire.ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 35

[účet odstraněn]

Old Post 26-11-2009 v 16:53 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 36

573g

Old Post 27-11-2009 v 06:11 AM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V1k1
Stálý Člen

Karma uživatele V1k1 - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 37

528g

Old Post 27-11-2009 v 08:04 AM
V1k1 je offline   Profil uživatele V1k1   Find more posts by V1k1   Foto galerie člena V1k1   Click here to Send V1k1 a Private Message   Add V1k1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mewik
Nový Člen

Karma uživatele Mewik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 38

480g... ale je to opravdu pěkné... :-D

Old Post 27-11-2009 v 14:59 PM
Mewik je offline   Profil uživatele Mewik   Find more posts by Mewik   Foto galerie člena Mewik   Click here to Send Mewik a Private Message   Add Mewik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Už vím score, takže končím tipovačku a zítra postnu výsledek.

Naposledy upravil 28-11-2009 v 23:34 PM

Old Post 27-11-2009 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

Takže konečný výsledek bez spodků je 531,6g(sušení proběhlo při teplotě 23°C a puštěném odtahu,poslední den jsem zvýšil teplotu na 27°C,víc proschnout už to snad nejde).Vítezem se stává člen Pestovatel ,který se svým tipem strefil skoro přesně.Odměna ho nemine..

Naposledy upravil 28-11-2009 v 23:34 PM

Old Post 28-11-2009 v 15:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Od začátku jsme bojovali s teplotou,která byla často i za světla pod 17°C a 45-50 den svítilo bez přestání světlo,protože se posral časovač,což se na kytičkach dost podepsalo.

Naposledy upravil 28-11-2009 v 23:29 PM

Old Post 28-11-2009 v 23:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat


S padlim jsem se už setkal a na 100% můžu říct,že tohle je prach.Měl jsem ho na listech 14 dní a za tu dobu už by padli napadlo i palice a totalně kytky zdecimovalo.listy byly po celou dobu až dokonce krásně zdravé .

Padlí to bohuzel bylo a jako epicentrum slouzil odtokovej kanal ustici do hnoje.Po jeho zadelani v nasledujicim kole se uz plisen neobjevila.

Old Post 25-01-2010 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

objvilo se zas a to na matkach neda se proste uplne odstranit asi nikdy.ted vyzkousim discus.uz jsem zkousel snad vsechny setrnejsi i agresivnejsi fungicidy pouzivane na padli a vzdycky se objevilo zas.

Old Post 15-03-2010 v 05:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od benji chaouat
objvilo se zas a to na matkach neda se proste uplne odstranit asi nikdy.ted vyzkousim discus.uz jsem zkousel snad vsechny setrnejsi i agresivnejsi fungicidy pouzivane na padli a vzdycky se objevilo zas.


Já jsem s ním kdysi taky bojoval a používal jsem obyč biool. Jenže jak píšeš: vždycky se šíření pouze zastavilo, aby se pak zase začalo rozlejzat. Chtělo to stříkat celou dobu, jenže to celej květ nejde kvůli plísním.

Old Post 04-04-2011 v 22:29 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 45

Uz sa mi stalo ze som mal 2x padli a 2x krat zabral neem oil od Plagronu. 1 vrchnacik na 1L vody. Samozrejme viem na co je neem oil urceny.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 04-04-2011 v 22:32 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od pan.smakovicka
Uz sa mi stalo ze som mal 2x padli a 2x krat zabral neem oil od Plagronu. 1 vrchnacik na 1L vody. Samozrejme viem na co je neem oil urceny.


Zabral?a po jake dobe se padli objevilo znova.na padli pomuze jen desinfekce celeho prostoru,kytky vyhazet a zacit znova.jinak se spory vzdycky nekde drzi a za cas se vse opakuje.nejucinnejsi je podle mne discus,ale ani ten padli nesmete z povrchu sveta definitivne.

Old Post 13-04-2011 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2010 - jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul potřetí - 88 odpovědí
25-02-2010 - jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul podruhé - 92 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3517680 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív