Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejhorší komerční modely
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Dotaz ? Příspěvek č. 1

S těma Seeds nemám vlastní zkušenost (ve Vídni mi je prodavač silně nedoporučoval),ale s tvým hodnocením KC brains si dovolím nesouhlasit.Uznávám,že klíčivost není 100%,ale jinak jsem s nimi spokojen(KC 33,KC 36 a Mindbender).

Old Post 21-08-2002 v 13:15 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xhtml
Stálý Člen

Karma uživatele xhtml - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 34 

Upozornění KC36 Příspěvek č. 2

Jednou jsem koupil KC36 a vylezlo mi vsech deset semen

Don't cry so high
take a joint and fly

Old Post 21-08-2002 v 19:41 PM
xhtml je offline   Profil uživatele xhtml   Find more posts by xhtml   Foto galerie člena xhtml   Click here to Send xhtml a Private Message   Add xhtml to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

KC brains Příspěvek č. 3

custe už jsem taky slyšela že z KC nejsou co do klíčivosti nic extra ale jak to je s kvalitou výsledného produktu?

Old Post 05-09-2002 v 23:02 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Palec nahoru Příspěvek č. 4

Ten je víc než OK,i když palice nejsou tvrdé jako skála,vyvažují to svou velikostí a účinek je silnější než průměrný medvěd.

Old Post 25-09-2002 v 05:42 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Land
Stálý Člen

Karma uživatele High_Land - 67% PěstitelskáKarma uživatele High_Land - 67% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 113 

Palec nahoru Dutch Passion Příspěvek č. 5

Tak osobne nejak zkusenosti se spatnymi semeny nemam, naopak bych doporucil Dutch Passion. Sice za relativne vetsi penize ale - mam zkusenosti s Original Blueberry, Power Plant a Mazar a vse 100% matky. Klicivost 100% (fakt mi vyklicilo 18 z 18), z tech 18 byli 2 hermafroditi. Jinak krasny samice, nadherne tvrde palice, uzasna vune (obzvlaste Blueberry), pekne vynosy a ty ucinky, ta chut......

A jinak co se tyce spatnych-nejhorsi model, co se mi dostal do ruky, byly Northern Lights. Ovsem vzhledem k vseobecne zname kvalite to byly asi nekvalitni klony a urcite nic moc pestebni podminky-frajerovi vypadla na tyden lampa, takze je to subjektivni...

We be doing whatever we want

Old Post 25-09-2002 v 06:50 AM
High_Land je offline   Profil uživatele High_Land   Find more posts by High_Land   Foto galerie člena High_Land   Click here to Send High_Land a Private Message   Add High_Land to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dario
Stálý Člen

Karma uživatele Dario - 17% PěstitelskáKarma uživatele Dario - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 6

Groweri, na KC Brains ja nedam dopustit!!!!! Klicivost neni sice uplne ok, ale pomery samice/samec, ktery tady uvadite me teda dostavaj. U me vetsinou tak 7/3, spise 8/2. A vysledny produkt fakt v poho.

A jestli chcete bombu na zaver tak je Mendocinno Madness od T.H. seeds. Jejich jedinej Outdoor. Ale neopakovatelny produkt!!!!!!!!!

Old Post 20-10-2002 v 15:21 PM
Dario je offline   Profil uživatele Dario   Find more posts by Dario   Foto galerie člena Dario   Click here to Send Dario a Private Message   Add Dario to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

kc brains Příspěvek č. 7

KC jsou maséři a maj super venkovní modely-KC 33-36,mango- jsou to chuťovky a maj luxusní výnosy.

Old Post 21-10-2002 v 11:27 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Afgan Queen
Nový Člen

Karma uživatele Afgan Queen - 4% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 7 

Palec dolů High Quality SEeDs Příspěvek č. 8

Testoval sem ted Nortel light + scunk a musim rict, peknej shit. Vznos cca 60g -ridky -jen na vareni.
A KC Brains?
Jak sem rikal, radej si priplatim na NIRVANA seeds....dobra cena a klicivost a sqelej puk"""":::

Old Post 24-10-2002 v 15:56 PM
Afgan Queen je offline   Profil uživatele Afgan Queen   Find more posts by Afgan Queen   Foto galerie člena Afgan Queen     Add Afgan Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
georgeus
Nový Člen

Karma uživatele georgeus - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 9

Zdravim, tak konecne se taky rýsuje nejaka skrin.
Chtel bych zkusit semena od Afrika seeds,máte s tím nekdo nejakou zkusenost? Predem dik.

Old Post 13-11-2002 v 15:28 PM
georgeus je offline   Profil uživatele georgeus   Find more posts by georgeus   Foto galerie člena georgeus   Click here to Send georgeus a Private Message   Add georgeus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
evergreen
Stálý Člen

Karma uživatele evergreen - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 45 

špatný model Příspěvek č. 10

Nazdar,
no K.C. asi nie ,tiez mám s nimi velmi zlé skúsenosti...to znamena mizerna kličivost a aj tak to boli vsetko samci... konkretne sa jednalo o afghani1 ... naozaj to stalo za h..... takze rozhodne nedoporucujem...dalsia vec Dutch Passion sice v pohode klicivost / 100%/ ale kvalita modelu Masterkush rozhodne nebola nijako valná... to je tak ked clovek šetrí na semenach... Ale velmi dobre skusenosti mám s Paradise seeds - naozaj špičková kvalita perfektná kličivosť plus maximalne kompaktné a homogéne palice.... jo a tiež sú v pohode Serious seeds = vysoka kvalita , drsné pálky a perfektná kličivost. ... a ešte mám celkom ambivalentné pocity čo sa týka Sensi Seeds niekedy klíčia inokedy abslútne nie... rozodne možem doporucit Pardise seeds a Serious seeds evergreen

Old Post 14-11-2002 v 09:43 AM
evergreen je offline   Profil uživatele evergreen   Find more posts by evergreen   Foto galerie člena evergreen   Click here to Send evergreen a Private Message   Add evergreen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STELLAR
Nový Člen

Karma uživatele STELLAR - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 1 

Palec nahoru KC Brains NO PROBLEM ! Příspěvek č. 11

Pestoval som 1 kytku K 36 outdoor zostalo mi len 1 semeno ale bola 100 samica výnos cca 600 g a kvalita celkom fajn farba tmavo fialová výška cca 2 metre rozpetie cca 130 cm Som úplne spokojný na budúci rok kupujem min 3 x 10 ks za 15 EUR no nekúp to !

Chcem skúsiť aj TNR od K. C. Brains uvidíme dám správu !

Old Post 18-11-2002 v 13:28 PM
STELLAR je offline   Profil uživatele STELLAR   Find more posts by STELLAR   Foto galerie člena STELLAR   Click here to Send STELLAR a Private Message   Add STELLAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janči
Nový Člen

Karma uživatele Janči - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 12

Kupil som si KC-36, Mango, to bola rados ze my to prislo ale ostal som sklymany:
Pravda je taka ze horsie som uz ani nemohol kupit.
Mango my vôbec nevirastlo a KC-36 visla len jedna rastlina so sidmich semiacok

Sedrik

Old Post 20-11-2002 v 19:50 PM
Janči je offline   Profil uživatele Janči   Find more posts by Janči   Foto galerie člena Janči     Add Janči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Obecné to STELLAR Příspěvek č. 13

já bych radši byl pro Shiva Shanti II, jedno balení za 11 euro, v balení je 15-16 semen, já sem nějaký rozdal a 5 sem si nechal, z toho vyklíčily 4 samice a 1 hermouš, který vypadal nejlíp ze všech samic


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 20-11-2002 v 21:02 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freefood
Stálý Člen

Karma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% PěstitelskáKarma uživatele freefood - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 45 

Orangebud Příspěvek č. 14

4 mesice po nakupu Orangebud od Dutch passion (koupeno v praze:-) z 10 vyslo 7 a z toho 1 slovy jedna samice. Ale stala za to, ted matka...

"..jsem tu noví a.."

Old Post 19-12-2002 v 14:28 PM
freefood je offline   Profil uživatele freefood   Find more posts by freefood   Foto galerie člena freefood   Click here to Send freefood a Private Message   Add freefood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 15

Janči, ešte napíš kde si kupoval...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 19-12-2002 v 20:42 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
casper
Nový Člen

Karma uživatele casper - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 17 

Palec dolů špatné semínka Příspěvek č. 16

Koupil jsem si 5 semínek Orange Budu od Seedu a vyrostly 2 kytky a z toho jedna samice (pěkná 2x1,5 m ), pak Red Hair z 5-ti nevyklíčila ani jedna a to nejhorší na závěr : 2 samci Hindu Kushe z 10 semínek od Sensi Seed Bank. ostatní ani ťuk. Zatím pěstuju jenom outdoor ( ale až si doizoluju půdu bude indoor ) a to byla moje první sklizeň. Jedna samice no nic moc, ale hulil jsem ji až do vánoc a nebyl jsem sám ( a o to de ).

JOint tHe páRty
legalize IT
smoke weed every day
4ever

Old Post 15-01-2003 v 11:36 AM
casper je offline   Profil uživatele casper   Find more posts by casper   Foto galerie člena casper   Click here to Send casper a Private Message   Add casper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1831060 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív