Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Velikost kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Obecné Příspěvek č. 1

Chytam se sadit kytku.Všechno už je připraveno, ale dělá mi starost velikost krabice.(85 cm)Z bezpečnostních důvodů nelze udělat větší.Mohl bych nechat kytku vyrůst asi tak 80 cm a pak ji nechat vykvést.Budou mi na ni stáčit dvě 20w zářivky. Obě jsou speciálni na růst rostlin. (Gro lux)Zbyly mi z akvária.

Old Post 17-08-2002 v 17:18 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Kveteni Příspěvek č. 2

Takovej drobnej problem , když přepneš kytku z růstu 18/6 na květ 12/12 tak vyleze většinou ješte o 2třetiny původní velikosti .

Měj se Hlava

Old Post 17-08-2002 v 18:18 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

Šlo by tedy nějakým způsobem vypěstovat kytku 80cm vysokou?Na netu jsem viděl i menší.A paldy měly dost good. A co to osvětlení?

Old Post 17-08-2002 v 19:32 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 4

jasne ze to jde.naposledy jsem sklizel kyti vysoky 60 cisel a to se i nekomu zdalo moc .bylo to ale pod 400w.

Old Post 17-08-2002 v 19:46 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

Světlo bych sehnal, ale nějaký recept nemáš. A dalo by se vůbec i pod těma zářívkama něco vypěstovat. Jaký druh bys mi doporučil.






Old Post 17-08-2002 v 19:54 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kralicek
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% PěstitelskáKarma uživatele kralicek - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 6

Kytka se skoro dvakrat tolik vytahne!!!to znamena prepnout na 12/12 v 40 nebo 50 cislech.Pak je tu problem nevim zda ti ty dve 20W dosviti až dolu na spodni listy kdyz uz bude mit vyšku 60cm???(vrchni listy zabrani svetlu dolist az naspod). Vydim to tak - od zacatku spustit svetla co nejniz a vypestit peknej kerik!!!

[Edited by kralicek on 17-08-2002 at 09:34 PM]

Old Post 17-08-2002 v 20:31 PM
kralicek je offline   Profil uživatele kralicek   Find more posts by kralicek   Foto galerie člena kralicek   Click here to Send kralicek a Private Message   Add kralicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Pohodička Příspěvek č. 7

zářivka Grolux je dobrá na růstovou fázi
na květ potřebuješ světlo s větším podílem červené, takže sodík.
Kytku múžeš přepnout na květ třeba už ve 20ti cm.
Než se do toho ale pustíš ujasni si co vlastně chceš, jaký systém, seed, atd. .... zkrátka víc čti než se začneš ptát, je tady toho spousta

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 17-08-2002 v 21:00 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Asi takhle . Příspěvek č. 8

Já osobně jedu 600W a přepínám to ve 20ti centimetrech pak mi kyti vyjedou na max 65cm . Pak už se jenom nafukujou palice , ostatně můžete se podívat do odkazu v mým podpisu posledni dvě strany

Tady dole , hi Hlava

Old Post 17-08-2002 v 22:45 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Engaren
Stálý Člen

Karma uživatele Engaren - 90% PěstitelskáKarma uživatele Engaren - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 82  

Nápad Příspěvek č. 9

S tím dosvícením až na spodek kytky si starost nedělám, prostě zasadím nějaký druh, co nemá moc listů (Big Bud atd.) nebo je prostě zastřihnu, ale ten podíl červeného světla u těch zářivek mě probouzí ze spaní. Nedalo by se to nějak upravat nebo tak něco, co třeba zkusit jiné zářivky a nezdá se vám, že 40w je pro jednu kytku málo. Někdo pěstuje třeba 300w sodík a ještě mu to nestačí.

Old Post 26-08-2002 v 19:57 PM
Engaren je offline   Profil uživatele Engaren   Find more posts by Engaren   Foto galerie člena Engaren   Click here to Send Engaren a Private Message   Add Engaren to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olik
Stálý Člen

Karma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% PěstitelskáKarma uživatele olik - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 114 

Příspěvek č. 10

Pěstuji v 60x80x200 pod 250W sodíkem, ale mám také menší matkárnu pod zářivkama (3x18W). Protože je to matkárna, tak jsou tam zářivky typu cool-white PHILIPS TLD18W/33 ... ať to nekvete. Měl jsem tam taky nějakou dobu OSRAM L 18W/77 FLUORA, která vyzařuje červené světlo, bez kterého to naopak nevykvete. Výsledek ?
Jde to ... ale pomalu a mizerně. Zářivky jsou opravdu spíše do "matkárny". Na pěstování sodík (minimálně ) Jakmile přestěhuji zakořeněné řízky z matkárny pod sodík, je to poznat. Nejen na rychlosti růstu ale i na stavbě kytky. Nejsou tak vytáhlé jak pod zářivkou kde je málo světla


... ale jinak je to zhruba tak, jak tady psal už Lemarc ... jak s přepínáním na květ, tak s "podnikatelským záměrem"

Nepovažuj svoje slabosti za vášně (J.ČAPEK)

Old Post 26-08-2002 v 21:01 PM
olik je offline   Profil uživatele olik   Find more posts by olik   Foto galerie člena olik   Click here to Send olik a Private Message   Add olik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-05-2010 - Velikost Boxu - 5 odpovědí
08-07-2009 - vlhkost v bytě? - 2 odpovědí
06-12-2005 - velikost kytky - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2082670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív