Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Rozhodování : Dutch pot nebo Aeroflo ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
omakalaho
Nový Člen

Karma uživatele omakalaho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 5  

Hydroponie Rozhodování : Dutch pot nebo Aeroflo ? Příspěvek č. 1

Ahoj, chystám se tak do dvou měsíců spustit svoje první aero ale pořád se nějak nemůžu rozhodnout jestli jít do Dutch pot aero a nebo Aeroflo...
Fórum mám docela prostudované ale s výběrem mi to moc nepomohlo. Vim že možná jít hned do aera neni pro začátečníka ideal ale věřím si tak mě hned nekamenujte :-)
Bude to můj první grow, chci tomu dát maximum vyhnout se začátečnickým chybám pokud to půjde a snad to vyjde. Tak jestli má někdo konkrétně s těmi systémy nějakou zkušenost a moh by poradit , myslím hlavně ohledně manipulace, servisu a ovládání co by pro mě bylo lepší. Např. četl jsem někde na anglickém fóru i když řeči moc nerozumim že se k aeroflu musí ještě dávat nějaký další filtr vody aby se to nějak neucpávalo tak nevim...
Díky všem za rady

Old Post 02-09-2009 v 09:55 AM
omakalaho je offline   Profil uživatele omakalaho   Find more posts by omakalaho   Foto galerie člena omakalaho   Click here to Send omakalaho a Private Message   Add omakalaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Osobne bych nekupoval ani jeden system.Proč chceš zrovna tohle? Ta cena ti nevadí?

Old Post 02-09-2009 v 13:16 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omakalaho
Nový Člen

Karma uživatele omakalaho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Osobne bych nekupoval ani jeden system.Proč chceš zrovna tohle? Ta cena ti nevadí?


No ta cena neni zrovna nic moc, ale nechtěl jsem řešit výrobu něčeho s čím budou posléze nějaké problémy než se to vychytá apod.. Chtěl jsem se jen soustředit na problémy ohledně pěstování a ne ohledně techniky systému. Peníze ted´nějaké mít budu, tak jsem myslel že bude lepší koupit něco osvědčeného, co je 100% vyzkoušené a ne metoda pokus omyl...

Old Post 02-09-2009 v 13:52 PM
omakalaho je offline   Profil uživatele omakalaho   Find more posts by omakalaho   Foto galerie člena omakalaho   Click here to Send omakalaho a Private Message   Add omakalaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od omakalaho


No ta cena neni zrovna nic moc, ale nechtěl jsem řešit výrobu něčeho s čím budou posléze nějaké problémy než se to vychytá apod.. Chtěl jsem se jen soustředit na problémy ohledně pěstování a ne ohledně techniky systému. Peníze ted´nějaké mít budu, tak jsem myslel že bude lepší koupit něco osvědčeného, co je 100% vyzkoušené a ne metoda pokus omyl...


o.k tak jinak-cely hydro je jen o tom vyčerpat(přečerpat apod.) roztok s hnojkama.System za balík ti k dobrymu vysledku moc nepomůže a rozhodne není zarukou uspechu.

Old Post 02-09-2009 v 14:07 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omakalaho
Nový Člen

Karma uživatele omakalaho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Machoman


o.k tak jinak-cely hydro je jen o tom vyčerpat(přečerpat apod.) roztok s hnojkama.System za balík ti k dobrymu vysledku moc nepomůže a rozhodne není zarukou uspechu.


Ok to tak nějak chápu z toho co jsem načerpal zde na Groweru.. Jde mi opravdu spíš o to na co jsem se ptal. Nechce se mi nic vyrábět a když jsou prostředky to koupit tak to koupim, jinak bych to neřešil.

Old Post 02-09-2009 v 16:07 PM
omakalaho je offline   Profil uživatele omakalaho   Find more posts by omakalaho   Foto galerie člena omakalaho   Click here to Send omakalaho a Private Message   Add omakalaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

Dobrá teda,když už chceš koupit system,tak bež spíš do toho: http://www.klecka.cz/growshop/akce/...ods-EF-230.html

Naper tam kvetniky s hydrotonem a můžeš odjet na dovču

Old Post 02-09-2009 v 16:39 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
omakalaho
Nový Člen

Karma uživatele omakalaho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Dobrá teda,když už chceš koupit system,tak bež spíš do toho: http://www.klecka.cz/growshop/akce/...ods-EF-230.html

Naper tam kvetniky s hydrotonem a můžeš odjet na dovču


Ok mrknu na to a asi dotoho pudu prece jenom máš asi víc zkušeností a víš o čem mluvíš :-) každopádně až to rozjedu tak dam reference tady na growu. Zatim dik za radu...

Old Post 02-09-2009 v 20:50 PM
omakalaho je offline   Profil uživatele omakalaho   Find more posts by omakalaho   Foto galerie člena omakalaho   Click here to Send omakalaho a Private Message   Add omakalaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6968900 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív