Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » .:: 4 in da recycle bubblers vs. 4ooW ::.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Bude mať "zmrzlina" vyšľachtená v Paradise seeds tie správne tutti-frutti grády?
Áno
Nie
... preferujem "šmolkovú".
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Obecné .:: 4 in da recycle bubblers vs. 4ooW ::. Příspěvek č. 1




Po roku, menší comeback ...

box – Homebox S 80x80x160cm

lampa – 400W Philips Master SON-T Pia Plus

ventilácia – odťah z boxu zaobstaráva Ruck RK 160LS (800m3/m), zapnutý na druhý stupeň, vzduch je odvádzaný mimo miestnosť. Pach likviduje pachový filter Maxi 450 m3/h. O ofuk sa starajú 4 kúsky Hurricane FT-18A.

teplota a vlhkosť –teplota sa pri zapnutom osvetlení pohybuje od 28-30°C keďže je teraz vonku pomerne teplo, avšak pri vypnutom osvetlení je v boxe krásnych 20-24°C. Čo sa týka vlhkosti, tak tá je pri zapnutom osvetlení dosť nízka, cca 40% a pri vypnutom o niečo viac.

cirkulačné bubblery – 4 kusy prepraviek s objemom cca 20 litrov, no hladina sa drží pri cca 15 litroch roztoku na jednu prepravku. Každá prepravka má na dne výpustný ventil pre úplné vypustenie pri výmene roztoku. Inak roztok v týchto bubbleroch neustále koluje medzi bubblermi a rezervoárom, ktorý je tvorený 90 litrovým kalfasom.

vzduchovanie – o vzduchovanie sa stará vzduchovací kompresor o výkone 70 litrov/minútu. Čiže vzduchu je to hodne, ale narobí to dosť bordel. V každej prepravke je jedna 75 cm vzduchovacia clona.

cirkulácia roztoku – tú zabezpečuje medzi rezervoárom a bubblermi čerpadlo Hailea HX – 6520 (1000 litrov/minutu – je tam zapojený ventil, na reguláciu).

hnojivá –B´cuzz hydro A + B, B´cuzz PK 13/14, Atami Atazyme, B´cuzz Bloom Simulator, Final solution. Na úpravu pH kyselinu dusičnú, kyselinu fosforečnú a hydroxid draselný.

model – 4 kusy Ice Cream od Paradise Seeds. Rastliny priamo z feminov.

Čo sa udialo? – pôvodne malo byť rastlín 8 lenže, istou "náhodou" som prišiel o pár rastlín, A tak po tom ako sa semienka ujali, putovali RW do košíčkov, tam pobudli nejaký ten čas pod úsporkami a asi týždeň dozadu boli vhodené do bubblákov. Odvtedy sa im hodne darí z čoho mám radosť. pH nemerám (merák vypovedal službu), takže orientačne sa pH drží pri hodnote 6.0 (merané akva kvapkami). Ec som nemeral, no roztok bol namiešaný tak že na 90 litrov roztoku bolo daných 160 ml z každej zložky + 220 ml atazyme. Mno a toť asi tak fsjo ...

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Naposledy upravil The Worst 03-08-2009 v 01:53 AM

Old Post 03-08-2009 v 01:45 AM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 2

Ahoj,

neni to UFO trosku hardcore na takovej malej prostor ?
jak se rika nema cenu nic podcenovat ale prijde mi to trosku moooc
Mam stejny ufo a vetram tim mistnost 3x5 metru...nehlede na ten rachot kterej vydava...

jinak setup nadhernej...

jeste se zeptam jak si spokojenej s Atami hnojkama v cirkulacnim systemu? drzi PH ? atd atd...

Old Post 03-08-2009 v 11:15 AM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Obecné ... a ide sa na kvet ... Příspěvek č. 3



Zdravím,

takže po nejakej dobe malý update . Po troch týždňoch rastu, som sa rozhodol, že to prepnem na kvet. Spolu s tým som vymenil aj komplet roztok. 90 litrov nového roztoku s EC 1.8.
Kytky ohýbam, aby sa pekne roztiahli do priestoru a tiež aby som ušetril miesto na výšku. Ice cream má tendenciu sa pekne vetviť (podotýkam, že rastliny ktoré vidíte boli zastrihnuté iba raz a i napriek tomu sú to pekné kríčky ). Síce ten priestor není využitý na 1oo% no myslím, že najbližšie dva týždne, kedy budú rastliny ešte rásť sa postarajú o to aby to bolo kompletne zelené ...

to mopagi: no ono jasné, že je to prehnané na ten priestor, každopádne ventilátor je zregulovaný a tým pádom to ide pekne potichu a má to kvalitý ťah . Človek nikdy nevie, kedy bude dôvod na zväčšenie boxu, takže ventilátor sa rozhodne nestratí.

Čo sa týka Atami, som s nimi nadmieru spokojný. No na túto a ďalšie otázky skôr hľadaj odpoveď u ľudí čo vyskúšali už viac výrobcov hnojek (napr. Machoman ).

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 10-08-2009 v 22:09 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

10. deň 12/12 Příspěvek č. 4



Len tak pre potešenie, malá fotodokumentácia, ako to momentálne vypadá. A ako môžete sami vidieť, asi mi to čoskoro prerastie . Taktiež už potvorky začínajú nahadzovať preflowers, i keď na fotke to moc nevidno. Teda vôbec nevidno .
Inak kytky pekne papajú, momentálne EC je 1.4 pri cca 80 litroch roztoku, čiže keď dolejem chýbajúcich 10 litrov, EC bude ešte o kúsok nižšie.

Vďaka tým, ktorý môj grow, či system či čokoľvek iné, ocenili slovom, či karmou.

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 20-08-2009 v 23:21 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Obecné 21. deň 12/12 Příspěvek č. 5




Dnes, po troch týždňoch som opäť menil roztok ( ec. 1.8 - s dávkou PK-čka + doplnkami na kvet) a tak som to aj pofotil. Z indikoidných kríčkov sa po prepnutí stali totálne vyťahané potvory, ktoré sa ťahali do dnešného dňa a dúfam, že už to prestalo. Pretože už som následkom toho musel odstrániť pachový filter a miesta smerom nahor mam tak 5-10 cm viac nie ...

Kvety sú zatiaľ celkom malé, ale len teraz by to malo začať konečne poriadne kvitnúť, tak uvidíme čo tá genetika skrýva za potenciál.

Inak systémik sa osvedčil a koreňový systém rastlín je tam ako v raji, sú krásne biele, no objem koreňov sa mi zdá trošku menší, čakal som viac. Ale to je možno len optický klam ...

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 02-09-2009 v 21:14 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Obecné 29. deň 12/12 Příspěvek č. 6





Žiadne extra zmeny sa neudiali, len vršky v okolí výbojky zožltli (spôsobené tým, že lampa je príliš blízko ... bohužiaľ). EC držím okolo 1.7 momentálne. Tak, len tak pár fotiek ...

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 10-09-2009 v 22:49 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Chemie 54. deň 12/12 - time to flush Příspěvek č. 7






Tak len taký skromný upload, keďže celok sa odfotiť nedá, není miesto. Fotky sú z 54. dňa kvetu a tiež dňa, kedy som im nasadil flushovaciu kúru. Vzhľadom som s rastlinami spokojný, až na pliagu (viz. foto) ktorá ma sprevádza už od začiatku growu. Mal som pocit, že to už pominulo, ale ako som sa mohol sám presvedčiť bohužiaľ nie. O týždeň kosa a potom sa uvidí, ako Ice Cream obstojí vo výnosových a kvalitatívnych hodnoteniach. Díky za karmu ...

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 04-10-2009 v 14:09 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Obecné 60. deň - kosa Příspěvek č. 8




No, tak po týždni flushingu prišla na rad kosa. Bohužiaľ na fotenie moc času nebolo, tak len pár skromných fotiek. Celkovo paličky pekne olepené s hodne prenikavou arómou. Škoda len tých spodkov, ktorých tam bude tento grow požehnane (nevadí, bude na hash )
Momentálne už to visí a následne prebehne skúška ohňom a tiež váženie. Sám som zvedavý na výnos a na kvalitu pretože doteraz som s touto genetikou od paradise seeds hodne spokojný. Pekné samičky, žiadny náznak po hermafrtoditoch, phená pekne podobné, snáď len jedno sa trošku vychýlilo od "normálu" a bolo trošku viac listnaté a trošku do sativy by som povedal.

No a to je na teraz asi tak všetko. Ďakujem za karmu a ozvem sa po prvých testoch ...

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 10-10-2009 v 22:14 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Pohodička ... sušina ... Příspěvek č. 9





Zdravíčko,

no tak ako som sľuboval je tu skromný report .
Všetko som dôkladne usušil, pooberal zo stoniek a následne zvážil. Váha ukázala celých 25o g čo není nejak závratná cifra no som spokojný. Myslím, že by výnos šiel ešte nahor keby i to tak neprerástlo a nebolo tam zbytočne moc tých malých pidi spodkov (no nič, bude čo na hash :teef. Myslím, že Ice Cream od Paradise Seeds rozhodne nesklamal ...
No a čo sa týka kvality, chuťe a vône tak to som bol teda prekvapený. Celý čas som očakával niečo v štýle ovocných "berry modelov" ale opak je pravdou . Aróma je hodne silná, prenikavá, pripomínajúca klasický skunk. Kvalitný flush spôsobil, že hulenie neškriabe a vyniká jeho chuť. Bližšie ju charakterizovať neviem, ale cítiť v nej trošku sladkú príchuť. A celkovo mi niečo strašne pripomína, no na to prídem asi až časom . No to čo ma najviac prekvapilo bolo to high, ktoré tento model poskytuje. I pri únave dokáže človeka prebudiť a príjemne naladiť. Ono najprv som si myslel, že by tomu ešte prospel týždeň na 12/12 ale toto high, ma utvrdilo, že tých 60 dní je ideal ...

Vďaka za Karmu, či iné hodnotenie . Na nejaký čas sa s Vami lúči ...

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 18-10-2009 v 23:35 PM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5120890 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív